Home Horoskopai Kas pagal horoskopą yra demonai: Zodiako ženklai tamsia siela

Kas pagal horoskopą yra demonai: Zodiako ženklai tamsia siela

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Neigiami asmenybės bruožai kartais vadinami „vidiniais demonais“. Kažkas išmoksta gyventi su jais ir nukreipia šią energiją į kūrybinį kanalą, o kažkas bando slėpti savo slaptas ydas visą gyvenimą. Antrasis variantas yra daug pavojingesnis, nes tamsioji pusė gali bet kada vyrauti virš šviesiosios pusės. Ne veltui yra nuomonė, kad neigiamas yra labai stiprus motyvatorius ir stimulas. Jam perėmus, kitos emocijos būna blankios. Pakanka tik trumpam susilpninti vidaus kontrolę, kad demonai galėtų prasiveržti ir parodyti save visoje savo šlovėje. Visų pirma, keli zodiako ženklai turi tendenciją destabilizuotis. Jie iš prigimties yra piktybiški, neslepia neigiamų bruožų ir netgi juos pabrėžia.

Zodiako ženklai su demoniška siela

Skorpionas turi sunkią energiją, už kurią turi „padėkoti“ savo valdančiajai planetai. Plutonas senovėje buvo siejamas su siaubu, neišvengiamybe ir praradimais. Jo vibracijos yra nepaprastai stiprios, nors planeta yra tolimiausia Saulės sistemoje. Deja, ši nepalenkiama energija turi neigiamą atspalvį.

Jei atsigręžiame į mitologiją, Skorpiono prigimtį galima palyginti su Belial. Šis demonas išgarsėjo išdavyste, gudrumu ir išskirtiniu sugebėjimu apgauti. Horoskopai turi panašias charakteristikas, susijusias su tipiniais vandens elemento atstovais.

Žmonės, gimę globojant šį žvaigždyną, yra kerštingi, gudrūs ir labai išradingi savo intrigose. Žinoma, ne kiekvienas Skorpionas yra blogio įsikūnijimas, tačiau jis turi reikiamą potencialą, kad gautų tokį asmenybės įvertinimą.

Avinas vienareikšmiškai laikosi blogio dėl nesivaldymo, nesugebėjimo susivaldyti ir didelio pykčio. Ko dar tikėtis iš Marso palatos? Anksčiau ši planeta buvo tapatinama su karo dievu, o tie, kuriuos jis globojo, buvo laikomi agresyvių energijų nešėjais.

Polinkis į smurtą vienaip ar kitaip pasireiškia kiekviename Avine. Be šios savybės, aiškiai išreikšti dvasiškai neišsivystę žmonės: polinkis į sadizmą, nepataisomas noras patenkinti pagrindinius poreikius, aukščiausio laipsnio egoizmas.

Pykčio būsenoje Avinas primena demoną Avvadoną, siekdamas sunaikinimo. Turėdami pykčio, jie sunaikina viską savo kelyje, dažnai elgiasi neapgalvotai ir negalvoja apie destruktyvaus elgesio pasekmes. Beje, jiems nėra būdinga jausti nuoširdų apgailestavimą dėl to, ką padarė.

Niūrus ir šaltas Saturnas visiškai nekelia teigiamų emocijų. Tas pats pasakytina ir apie Ožiaragį, kurį jis valdo. „Žieduotos“ planetos globotiniai yra protingi, slapti ir kelia didelį pavojų tiems, kurie išdrįsta pereiti savo kelią. Jie beveik niekada nepuola pirmieji, tačiau negalima tikėtis iš jų užuojautos kitų likimuose.

Taip pat svarbu atsiminti, kad ožkos galva yra Ožiaragio simbolis, o schematiškai pavaizduotas labai panašus į Baphometo antspaudą. Šis demonas ne tik tapo visuotinai susijęs su tamsiomis okultinėmis tendencijomis, bet ir siaurais ratais laikomas labai gerbiama figūra. Bet tai yra pripažinimas, kurio slapta geidžia kiekvienas šio ženklo atstovas. Valdžios apsėsti Ožiaragiai sugeba daug ką, įskaitant pagrindinių moralės principų pažeidimą.

Pats Vandenis daugeliu atvejų stengiasi išlikti neutralus, kai reikia rinktis tarp gėrio ir blogio. Tačiau jo pobūdis toks, kad šiek tiek persvara vis tiek eina tamsos link, net jei šis faktas ne visada akivaizdus kitiems.

Uranas, globojantis Vandenius, dusina jame žmoniją ir ugdo savanaudiškumą, suteikia polinkį į vienatvę ir formuoja savotišką vertybių sistemą. Šio ženklo atstovai visada atrodo šiek tiek nutolę ir atsiriboja, kai reikia jų pagalbos. Tokio elgesio priežastis slypi jų abejingume, kurį vėl padiktuoja Urano energijos.

Jei mes padarysime paralelę su mitologija, Vandenis gali būti siejamas su Astaroth. Šis aukščiausio rango demonas taip pat yra apdovanotas išmintimi ir yra viską žinanti būtybė, tačiau jis panaudoja savo sugebėjimus kitiems blogiems. Pavyzdžiui, tuos, kurie juo pasitikėjo, jis patenka į iliuzijų pasaulį, vilioja ir stumia savęs sunaikinimo link.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama