Home Horoskopai Žmona pagal horoskopą: kaip santuokoje elgiasi skirtingi zodiako ženklai

Žmona pagal horoskopą: kaip santuokoje elgiasi skirtingi zodiako ženklai

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kieno vyrams labiausiai pasisekė?

Žinoma, kiekviena žmona laiko save idealia ar labai artima tam, tačiau kiekviena turi tam tikrų ypatumų, savo privalumų ir trūkumų. Taip zodiako ženklas veikia moters elgesį šeimos gyvenime.

Ožiaragis

Žmona yra principinga. Ji visada aiškiai supranta, kokia turėtų būti santuoka. Vadovaudamiesi savo įsitikinimais, Ožiaragiai niekada neveda nieko dėl kvailos meilės. Ožiaragio ponia niekada nesudarys neišvengiamos santuokos ir labai kruopščiai parinks išrinktąją, kuri atitiktų jos reikalavimus. Jei santuokoje paaiškės, kad vyras nėra toks idealus, tai ji būtinai atves jį į šią būseną visomis prieinamomis priemonėmis ir metodais. Jei jam pavyks išgyventi šį laikotarpį, tada šeimoje įsivyraus harmonija.

Vandenis

Žmona smagi. Pagrindinis jos įsitikinimas: gyvenimas yra per trumpas, kad jį praleistų kažkokiam kasdieniniam gyvenimui. Štai kodėl šaldytuve nebus šviežių barščių ir kotletų, o butas vargu ar bus tobulos tvarkos. Šeimos gyvenimas, jos nuomone, turėtų būti kupinas džiaugsmo, juoko ir linksmybių. Todėl vyrui su tokia žmona niekada nebus nuobodu. Svarbiausia, kad tarp įprastų linksmybių seansų būtų laiko atsigauti.

Žuvys

Aktorė žmona. Vyras niekada neatspės, ką ji iš tikrųjų galvoja ir ką veikė visą dieną. Bet jam nebus nuobodu, nes visą gyvenimą teks išnarplioti paslaptingą mylimosios sielą. O tokios žmonos vyras būtinai turi būti akmens siena, maitintojas, šeimininkas, geras meilužis ir įdomus palydovas. Priešingu atveju ji vizgina uodegą ir net neatsisveikins. Tuo pat metu žmonos užduotis sutrumpinama iki vieno, tačiau svarbiausio užsiėmimo – papuošti vyro gyvenimą.

Avinas

Konkuruojanti žmona. Tai labai stipri moteris, todėl jai reikia to paties stipraus vyro, atkaklaus ir ištvermingo. Ir atlaikyti reguliarias temperamentingos Avino jaunosios audras nėra silpnųjų mankšta. Pagaliau radusi, tuoj pat jį ves. Po to jų laukia ilgalaikė veikėjų kova, kuri gali tapti šiek tiek ramesnė tik auksinėms vestuvėms.

Jautis

Žmona yra motyvatorė. Paprastai jie tuokiasi dėl mielų ir juokingų bomžų, nes jiems visada smagu. Tačiau labai greitai bobutė tiesiog turės tapti sėkminga ir turtinga, nes jo žmonai reikės gero maisto ir gražios suknelės, gražių namų ir nedidelio automobilio. Tam ji metodiškai supjaustys, manipuliuos, šantažuos ir naudos kitas motyvacijos technikas. Žodžiu, stipriausi išliks.

Vėžys

Tobula žmona. Sunku įtikinti ją tekėti, bet jei pavyks, tada jos vyras gaus pilną komplektą: sumani mergina, gražuolė, nuostabi meilužė ir šeimininkė. Šeima jai yra pagrindinis dalykas. Ir jei vyras nepritars šiam įsitikinimui, jis bus negailestingai „prispaustas“ nagu.

Liūtas

Žmona karalienė. Tokios moterys išteka už tų, kurie yra pasirengę nedelsiant suteikti joms karališką gyvenimą, o paskui kiekvieną dieną užkariauti naujas aukštumas ir mesti jai visą pasaulį. Žodžiu, Liūtė turi spindėti, o vyras turi jai suteikti viską, ko jai reikia.

Mergelė

Protinga žmona. Galite su ja kalbėtis apie viską, ji visada viską supras, palaikys ir išmintingai patars. Ji yra ir žmona, ir mylimoji, ir geriausia draugė, todėl jos vyrui net nereikia draugų. Tačiau yra atvejų, kai Mergelę kažkas užpuola, dėl to ji siaubingai nori išsiimti mylimosios smegenis ir taiko gerai apgalvotus įmantrius metodus. Nors tai greitai praeina, ir tada, žinoma, ji atsiprašys.

Svarstyklės

Žmona katė. Miela ir žavinga, bet nėra labai naudinga kasdieniame gyvenime. Bet be jos namas bus tuščias, nes ji tai keičia savo buvimu. Ir tai taip pat turi būti puoselėjama ir nešiojama ant rankų, kitaip būsi įžeista ir pabėgsi tiesiog vidury nakties.

Skorpionas

Ragana žmona. Ji gali užburti bet ką, ir jei jis elgsis gerai, tada ji užburs jam sėkmę ir turtus. Jos vyro, žinoma, visi pavydi, nes jo žmona yra gražuolė ir sumani moteris, tiesiog idealios moters įsikūnijimas. O Skorpiono vyras turės būti stiprus, protingas ir charizmatiškas, jis paprasčiausiai neturi kito pasirinkimo.

Šaulys

Žmona yra kovos draugė. Moteris, su kuria galite eiti į ugnį, vandenį ir tyrinėti. Jis slepiasi už vyro nugaros tik todėl, kad iš ten patogiau šerti jo kasetes. Ir vyras tikrai turės turėti gerą „arsenalą“, kad galėtų nugalėti daug gerbėjų ir apsisaugoti per kivirčus. Yra tik vienas būdas laimėti ginčą su tokia žmona – pripažinti, kad ji teisi.

Dvyniai

Veidrodinė žmona. Jis kupinas mistikos, paslapties ir pavojų. Ji tiksliai žino, kas iš tikrųjų yra jos išrinktasis, ir yra pasirengusi parodyti jam tikrąjį veidą. Šeima su tokia moterimi bus laiminga tik dėl drąsaus ir gero vyro, nebijančio sužinoti apie save visos tiesos. Visi kiti, neatitinkantys reikalavimų, arba patys pabėgs, arba bus pašalinti iš jos gyvenimo. Štai kodėl šias jaunas paneles galima laikyti viena laimingiausių, nes galų gale jie žino, kaip pasirinkti tikrą vyrą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama