Home Horoskopai 4 zodiako ženklai greičiausiai turi daugiau nei vieną partnerį

4 zodiako ženklai greičiausiai turi daugiau nei vieną partnerį

by admin

Kalbant apie širdies reikalus, mums svarbu rasti tinkamą žmogų. Yra tiek daug žmonių, pasirengusių palaužti mūsų širdį.

DVYNIAI (BIRŽELIO 21 – 20 GEGUŽĖ)

Dvyniai yra keli asmenybės aspektai, ir tai taip pat reiškia, kad juos greičiausiai traukia daugiau nei vienas asmuo. Jie nebūtinai yra monogamiški ir gali būti romantiškai nusiteikę daugiau nei vieno žmogaus atžvilgiu vienu metu.

Dvi pusės asmenybės pusė, Dvyniai padvigubina savybių skaičių. Kaip išeinantis sutvėrimas, Dvyniai taip pat labiau linkę susitikinėti su daugiau žmonių. Pasak astrologės Judy Vitale, Dvynius vienu metu gali suvilioti du visiškai skirtingi žmonės.

SVARSTYKLĖS (RUGSĖJIS 23 – SPALIS 22)

Svarstyklėms atstovauja svarstyklių rinkinys, ir galbūt todėl jos yra atviresnės daugeliui žmonių. Jie ieško pusiausvyros savo gyvenime.

Farageris teigia, kad kaip „esminiai dvišaliai zodiako ženklai“, „Svarstyklės“, „Dvyniai“ ir „Žuvys“ savo gyvenime dažniau ras kelis sielos draugus. Jie leidžia sau giliai jaustis ir užmegzti prasmingesnius santykius, atverdami galimybes ne vienam asmeniui.

SKORPIONAS (SPALIO 23 D. – LAPKRIČIO 21 D.)

Skorpionai gali būti paslaptingi ir užsisklendę meilėje, tačiau tai reiškia, kad radę ką nors dominantį žmogų, jie užsirakina ir nepaleidžia jo. Jie siekia intensyvumo, matomo giliuose, prasminguose santykiuose, ir intensyviai dvasiniu lygiu pažįsta žmones.

Kai Skorpionas patenka į kažkieno širdį, jo meilė prilimpa. Tačiau tai nereiškia, kad Skorpionas negali iškart patirti dviejų skirtingų meilių. Ieškodami sielos, jie iš karto galėjo rasti du tuo besidominčius žmones ir užsisklendė savyje, bijodami prarasti kažką ypatingo.

ŽUVYS (VASARIO 19 D. – KOVO 20 D.)

Vitale’o teorija apie Žuvis ir jų įvairius pritaikymus yra žavi. Ji teigia, kad dėl savo emocinės intuicijos Žuvys geriau nei kiti identifikuoja savo sielos draugus. Todėl jie labiau linkę rasti sau tobulą žmogų.

Žuvys taip pat dažnai žino, kad gali būti daug žmonių, naudingų žmonėms. Todėl jie labiau linkę atmerkti akis tokiems žmonėms, kad visada būtų pasmerkti rasti sielą, kuri puikiai tinka jų pačių.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: