Home Testai Testas: Pasirinkite lotoso žiedą, kad sužinotumėte apie savo situaciją

Testas: Pasirinkite lotoso žiedą, kad sužinotumėte apie savo situaciją

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Lotoso žiedas yra grynumo ir grožio personifikacija budizme ir induizme.

Senovės egiptiečiai pastebėjo, kad naktį lotosas uždarė žiedlapius ir nuskendo po vandeniu, paskui kelias dienas pamažu vėl pasirodė ir pražydo ryte, todėl tai buvo susiję su atgimimu.

Ir nors šiai gėlei priskiriamos reikšmės gali būti skirtingos, galima sakyti, kad lotosas yra mūsų visatos išminties įsikūnijimas.

Šiame teste siūlome pasirinkti keletą lotoso rūšių.

Stebėkite ir pasirinkite tą, kuris jus labiausiai traukia. Atsakymas jums pasakys, ką turite padaryti šioje situacijoje.

Lotosas 1

Jei jūsų dėmesį atkreipia pirmasis lotosas, situacija, kurioje atsidūrėte, yra daug sudėtingesnė, nei manote. Dabar labai svarbu išlikti ramiam.

Kol ketinate sprogti ir jūsų tikros emocijos veržiasi, turėtumėte žinoti, kad dabar nėra tinkamas laikas. Kuo ilgiau atidedi, tuo geriau.

Atminkite ir tai, kad kartais geriau atsisakyti to, kas jus vargina, nei atiduoti valdžią tiems, kurie jus įskaudina. Kad ir kokia sunki jums atrodytų situacija, esate labai stipri asmenybė ir sugebate susitvarkyti su bet kokiomis problemomis.

Lotosas 2

Tikėtina, kad jei jus traukia šis lotosas, turite įsitikinti, kad viską gerai apgalvojote. Veikdami negalvodami apie pasekmes rizikuojate per kelias ateinančias savaites patekti į didelę bėdą. Susitelkite į save, užuot bandę pradžiuginti visus aplinkinius.

Skirkite šiek tiek laiko apmąstyti savo finansinę padėtį ir pagerinti tai, ką reikia tobulinti.

Jūsų mintys šiuo metu gali būti supainiotos, tačiau gausite informaciją, kuri suteiks stabilumo jausmą. Jums gali atrodyti, kad nesate pakankamai geras, bet, tiesą sakant, jums sekasi daug geriau nei kitiems.

Lotosas 3

Jūsų širdis kenčia nuo to, ko negalite paveikti. Tačiau šis lotosas yra priminimas, kad nereikia jaustis auka. Skirkite laiko sprendžiant aktualias problemas ir išeikite iš savo kiauto.

Laikui bėgant, jūs atsigausite. Niekas, kas nutiko jūsų gyvenime, nesitęs amžinai.

Be to, po kurio laiko jūs atsigręšite atgal ir suprasite, kiek sustiprėjo jūsų dvasia. Atsikratyti nuodingų žmonių jums bus tik gera.

Lotosas 4

Pastaruoju metu jūsų gyvenimas virto nuolatiniu chaosu, ir jei šis lotosas atkreipė jūsų dėmesį, jūs tai puikiai žinote.

Jaučiatės susierzinę ir negalite judėti toliau. Neslėpk. Nebijok to, ką galvoja kiti.

Kai kyla tokių minčių, turite elgtis visiškai priešingai nei anksčiau.

Užuot nusiminę, sukurkite malonių prisiminimų ir užmegzkite tvirtus ryšius su artimaisiais. Praleiskite šį laiką su tais, kurie jums rūpi, ir pamatysite, kaip viskas gyvenime susitvarkys.

Lotosas 5

Viskas jūsų gyvenime yra gana rami, nors jums ne visai patinka dabartinė situacija, bet jūs lėtai, bet užtikrintai judate į priekį.

Kiekvieną dieną būkite dėkingi aplinkiniams žmonėms. Kuo daugiau laiko praleisite su artimaisiais, tuo geriau.

Kartais reikia atimti galvą nuo visko, atsipalaiduoti ir išvaduoti.

Pastaruoju metu dirbote daugiau nei įprastai, ir tai turi įtakos jūsų būklei. Nėra nieko blogo padaryti pertrauką, kai jaučiate, kad jums to reikia.

Lotosas 6

Jūsų emocinės žaizdos yra daug gilesnės, nei manote, ir jūs turite įveikti šią būseną. Atlikite mintis, kurios kiekvieną dieną jus užima. Jums gali tekti paprašyti išmanančio asmens jums padėti.

Dabar jaučiatės ne savo vietoje, bet pokyčiai netrukus įvyks. Nustok bijoti, susidurti su nežinomybe ir suteikti sau teisę į gerovę. Kai leisite atsisakyti praeities klaidų, rasite ilgai lauktą laimę.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama