Home Horoskopai 4 Zodiako ženklų moterys, kurių ašaros išdavikams kainuos brangiai: nesitikėkite gailestingumo iš likimo bumerango

4 Zodiako ženklų moterys, kurių ašaros išdavikams kainuos brangiai: nesitikėkite gailestingumo iš likimo bumerango

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ar pasaulis yra nesąžiningas ir žiaurus, ar visi tinkamu laiku gaus tai, ko nusipelnė? Vieni gali daryti ką nori, kiti už dvigubą bausmę gauna už menkiausią nusižengimą. Likimo svarstyklės ne visada išlaiko pusiausvyrą, dažnai blogio tankmė nusveria, ir žmogus pasitiki savo nebaudžiamumu. Jis įsitikinęs, kad sėkmė visada yra šalia, kad jis nekurtų.

Kai staiga ateina atsiskaitymo momentas, žmogus suglumęs suapvalina akis ir sušuko:

– „Kodėl visa tai man!“

Galų gale, kai tu padarysi ką nors blogo, o tuo pačiu su žmogumi viskas gerai, jis net negalvoja apie kitų jausmus. Kažkieno skausmas, jo niekam nereikia, deja. Užuojauta, žmogiškumas, gerumas greitai praranda aktualumą.

Siekdamas savo naudos ir komforto, žmogus įskaudina kartą artimus žmones ir laiko tai norma. Žinoma, anksčiau ar vėliau jis gaus likimo pamoką. Tačiau su keliomis zodiako ženklų moterimis situacija yra kitokia.

Jų blogus norus aplenkia momentinis karminis bumerangas. Pažeidėjas atgauna savo skausmą ir net kelis kartus stipresnį, nei jis pats sukėlė.

Avinas

Astrologai nustatė keistą modelį – išdavystė Avinui yra labiau norma nei išimtis. Savo kelyje kartkartėmis susiduriama su „geranoriais“, pasirengusiais bet kurią akimirką pakeisti Aviną.

Ir šio ženklo atstovai visada turi ne vieną istoriją, nes žmogus, kuriuo pasitikėjo visa širdimi, gavęs viską, ko reikėjo, dingo nežinoma linkme.

Avinas reaguodamas retai keršija, bent porą dienų jis gali išsklaidyti prakeiksmus ir mesti „griaustinį ir žaibą“. Bet nusiraminusi ji staigiai pereina prie savo tikslų, išbraukdama nusikaltėlį iš gyvenimo.

O kai Avinas pamiršo išdaviką, prasideda juoda juosta. Tada pažeidėjas supranta, ką tai reiškia – nesiseka.

Dvyniai

Jos atmintis yra tarsi sudėtinga kompiuterinė programa. Ji atidžiai atmintyje pažymi visas nuoskaudas ir išgyvenimus, pradedant vaikyste. Ji gali jus patikinti, kad viskas yra pamiršta, bet mintimis ji dabar ir tada grįš į praeities nuoskaudas.

Dvyniai visą savo gyvenimą neša sunkią nusivylimų ir išdavystės naštą, ji viską prisimena iki smulkmenų. Viena vertus, tai jai padeda išvengti klaidų ateityje, būti atsargesnei, kita vertus, tai ją persekioja.

Dvynių moteris retai keršto sau keršyti. Ji mieliau nori sugalvoti vieną įmantresnę atsakomąją priemonę nei kita. Visata, matyt, išgirsta jos skambutį, siunčiantį į pažeidėją galvą.

Skorpionas

Iš prigimties labai nekantrus ženklas. Jai reikia gauti viską iš karto, tačiau artimų žmonių atžvilgiu ji rodo nuostabią kantrybę ir ištvermę. Skorpionas, yra pasirengęs daug ką atleisti, tūkstantį ir pirmą kartą suteikti antrą šansą ir tikėti, kad žmogus supras klaidą ir viską ištaisys.

Vienu metu ateina negrįžimo taškas. Kai skausmas tampa nepakeliamas ir širdis suskaidoma į gabalus, jis praeina. Pasiimdamas su savimi laimės energiją. Neabejotina, kad praeis ne tiek daug laiko, o Skorpionas, kaip ir feniksas, vėl atgims.

Ją išdavęs žmogus ilgai ieškos laimės, tačiau ramybės neras labai ilgai. Ir atmintyje kas kartas nuo karto iškils jos įvaizdis ir klausimas: „Ką aš padariau?“ Tačiau laikas prarastas, o mokėti už Skorpiono ašaras teks labai brangiai ir ilgai.

Žuvys

Jos atmintis nenori saugoti neigiamų prisiminimų. Jei tai nedidelis kivirčas, tai kitą dieną Žuvys neprisimins ginčo dalyko. Jei ji labai įsižeidusi, ji dažniausiai tiesiog atsitraukia.

Žuvis nesiskundžia kitiems, ji tiesiog mintyse analizuoja situaciją, bando suprasti, kodėl taip atsitiko, išmokti sau pamoką. Laikui bėgant, net ir stipriausias skausmas nyksta, ir Žuvys atleidžia žmogui sau.

Ne žodžiais, o darbais ji linki jam laimės, iš atminties ištrina negatyvą, palikdama tik geras, džiaugsmingas akimirkas. Ir tada prasideda keistas modelis, kuo daugiau Žuvis nori gero nusikaltėliui, tuo stipresni likimo smūgiai tenka jo daliai. Net jei Rybka atleisdavo, tada likimas viską prisimena ir tikrai imsis labai didelės kainos.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: