Home Horoskopai Kas yra pagrindinis kiekvieno zodiako ženklo priešas

Kas yra pagrindinis kiekvieno zodiako ženklo priešas

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Avinas

Pagrindinis Avino priešas tarp kitų zodiako rato atstovų yra Skorpionas. Jo energija tiesiog užvaldys jūsų tvirtą charakterį. Klastingi vandens stichijos atstovai garsėja savo sugebėjimu tikslingus asmenis paversti tokiais, kurie tiesiog eina su srautu.

Jautis

Šaulys gali lengvai nuversti jus nuo numatyto kelio, pakerėdamas tai, kas jam įdomu. Ilgo bendravimo rezultatas bus laiko švaistymas linksmybėms ir šurmuliui. Pakilęs nuo žemės prarandi žemę po kojomis, ir tai tau labai pavojinga.

Dvyniai

Astrologai pataria laikytis atokiau nuo Ožiaragių. Jie sieks įvesti tave į tam tikrus rėmus, atimdami laisvę ir erdvę įkvėpimui. Tokiuose santykiuose jūs iš įmonės sielos paversite prislėgtu, trūkčiojančiu žmogumi.

Vėžys

Vandenis niekada nesuteiks ramybės jausmo. Priešingai, jis įneš į jūsų gyvenimą chaosą ir jus gana nervins savo ekstravagantiškomis išdaigomis. Pabendravę su juo ilgai nenorėsite su niekuo susitikti.

Liūtas

Žuvys yra visiškas liūtų antipodas. Anksčiau ar vėliau vanduo užgesins ugnį, palikdamas tik išorinį apvalkalą. Pamažu charizma ims reikštis vis rečiau ir teks tenkintis tik prisiminimais apie tai, kaip kažkada spindėjai visuomenėje.

Mergelė

Jums pavojinga priartėti prie Avino, kuris iš pradžių jums atrodo labai įdomus. Pašėlęs ugnies ženklo gyvenimo tempas greitai pavargs, tačiau nesitikėkite, kad jį persmelks jūsų noras pailsėti. Savo būdingu savanaudiškumu Avinas nepaisys kitų žmonių poreikių.

Svarstyklės

Svarstyklės ir Jaučiai yra globojami Veneros, tačiau žemės ženklas oro elementų atstovams daro destruktyvų poveikį. To priežastis – grubumas ir noras primesti savo nuomonę. Jaučio pragmatizmas pražudys jūsų entuziazmą ir kūrybiškumą.

Skorpionas

Dvyniai yra vienintelis zodiako ženklas, kuriuo negalite manipuliuoti. Priešingai, yra didelė tikimybė patekti į jo tinklą, nes kalbėdamas apie intrigas jis rimtai konkuruos su jumis. Bendraudami su tokiu žmogumi jūs prarasite daugiau nei laimėsite.

Šaulys

Baimė ramių Vėžių. Tai yra būtent tas atvejis, kai vis dar sūkuryje randama velnių. Jūs net nepastebėsite, kaip pradėsite jų klausytis, atsisakydami grandiozinių planų stabilumo labui. Jei nenorite apgailestauti dėl praleistų galimybių, mažiau bendraukite su šiuo vandens ženklu.

Ožiaragis

Vedų ​​astrologijoje Saulė yra Saturno priešas. Tai aiškiai parodo Liūto ir Ožiaragio pora. Iš pradžių jus sužavės ugnies stichijos atstovas, bet paskui gailėsitės, kad kartą jį sutikote. Tai apvers jūsų vidinį pasaulį aukštyn kojomis ir paliks jį netvarkos būsenoje.

Vandenis

Jums svarbu individualumas, kurį lengvai galite prarasti lengva Mergelės ranka. Šis žemės ženklas yra linkęs kritikuoti, todėl užmuša kitų žmonių planus ir norus. Jam jūsų idėjos bus per daug kūrybingos, ir jis bandys iš visų jėgų įtikinti jus jas įgyvendinti.

Žuvys

Esate įpratusi žavėti kitus, tačiau pati tapsite išorinio Svarstyklių žavesio auka. Jų išorinis atvirumas bus apgaulingas. Bandydami užkariauti nepasiekiamo oro stichijos atstovo dėmesį, turėsite ne kartą patirti emocinių išgyvenimų.

Ko reikia skirtingiems zodiako ženklams laimės?

Laimė turi daug veidų. Kažkas to ieško pinigais, kažkas – vaikams, o kažkas – sugebėjimu kvėpuoti, mylėti, kurti … Kiekvienas turi savo. Nuo ko tai priklauso? Astrologija priklauso nuo daugelio veiksnių ir ne mažiau svarbių šiame sąraše. Ko reikia skirtingiems zodiako ženklams laimės?

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama