Home Horoskopai Angelai taip pat verkia: 4 Zodiako ženklai mainais už savo gerumą dažnai sulaukia išdavystės

Angelai taip pat verkia: 4 Zodiako ženklai mainais už savo gerumą dažnai sulaukia išdavystės

by admin

4 Zodiako ženklai dažnai sulaukia išdavystės, reaguodami į Vėžius už jų gerumą.

Daryk gera ir tau bus atlyginta. Taip, vėluoja tik mokėjimas. O prieš tai reikia atlaikyti ne vieną smūgį į nugarą. Sunku išlikti ištikimu ir maloniu žmogumi, kai pasaulis išleidžia adatas kaip ežiukas.

Yra žmonių, kuriuose gerumas yra proto būsena. Jie neturi pykčio iš prigimties, ir jie net blogą žodį ir išdavystę praleidžia per save, ištveria skausmą ir toliau šypsosi pasauliui.

Norėdami kažkaip apsisaugoti, jie užsidaro nuo žmonių. Nedalyvaukite gyvuose pokalbiuose. Nors tik vienas pokalbis su tokiu žmogumi vienas, kartais tai padeda permąstyti visą gyvenimą.

Visada bet kokioje situacijoje, kad neštų gėrį, net jei širdį sužeidžia žmogaus išdavystės fragmentai, tai padaryti gali tik nedaugelis. Negrūdinkite savęs prieš pasaulį, bet, priešingai, stenkitės, kad jis būtų geresnis kiekvieną dieną.

Ši pasaulėžiūra būdinga keliems zodiako žvaigždynams. Ir iš pažiūros atrodo, kad gyvenimas juos labai lepina, nors niekas nesuvokia, kaip dažnai verkia šių angelų širdis.

Jei draugas turi bėdų, Jautis tai tikrai pajus. Ir jis pats paskambins pirmasis ir paklaus: „Kas nutiko?“ Jis yra tarsi skausmo detektorius, visada žino, kur ji yra, ir bando ją nugalėti.

Jaučio savęs dovanojimas kartais peržengia ribas. Jis pamirš pamiršti valgyti, užsiimti savo reikalais ir visą dieną jaudinsis dėl kito žmogaus, galvodamas, kaip jam padėti. Už tai niekas dėl jo taip nesijaudins.

Geriausiu atveju jo priežiūra bus savaime suprantama, blogiausiu atveju – dar viena išdavystė. Jaučio sieloje esantis angelas pravirks, ir jis sau pažadės, kad taps abejingas. Bet dar vienas pagalbos šauksmas, kai Jaučiai vėl turi išgelbėti visus.

Vėžio angelas verkia per dažnai, kai tik bando atsiverti žmonėms, jis vėl gauna skausmą. Ir vis dėlto tikėjimas gerumu priverčia jį vėl ir vėl eiti ieškoti.

Kažkas viduje rodo, kad šiame pasaulyje vis dar yra šviesos, ir Vėžys labai stengiasi ją rasti. Jis nežino, kaip atmesti asmeniui jo prašymus. Pasisuk, kai sunku.

Vėžys skleidžia šilumą, bando sušildyti pasaulį. Ir priima šaltį iš išorės atsakydamas. Taip, net jei žmonės nevertina, jie dažnai yra veidmainiai, bet jo gerumas stipresnis, jis ištvers.

Šaulys nėra susipažinęs su keršto ir intrigos sąvokomis. Taip, kartais jis sąmoningai vengia žmonių visuomenės, tačiau tai tik jo paties apsaugai. Kai jis vienas, yra mažiau galimybių gauti peilį į nugarą.

Nusišypsoti, net jei širdis verkia, kam rodyti savo tikrąsias emocijas, niekas jų nesupras. Šaulys įneša į pasaulį šviesos, jis noriai dalijasi savo sėkme, žadina šviesiausias jų puses žmonėse.

Ir už tai ramiai priima juodą nedėkingumą. Jis nesitiki atlygio ir viską daro visiškai savo noru. Jis įpratęs, kad jo pagalba nepastebima, o išdavystė nesugeba išnaikinti jo sielos gėrio.

Panašu, kad Žuvys yra naivios būtybės. Labai dažnai jų įvaizdis pritraukia nesąžiningų žmonių, išalkusių savanaudiško dėmesio. Juk Žuvys apie žmogų iki paskutinio galvos teigiamai.

Ir net jei visi rajono gyventojai ją tikina priešingai. Visa jos prigimtis priešinasi blogiui. Net didžiausioje nešvarumų krūvoje ji gali rasti ryškų dėmę, savo rūšies dovaną. Kai tamsą praryja gyvenimas, Žuvys pirmosios pamatys šviesos spindulius.

Jos sąmonė yra tiksliai pritaikyta gėrio suvokimui, ir ji atkakliai iš savo gyvenimo išrauna blogį. Jei ji buvo išduota, ji atleis, pamirš peilį gale ir nenustos tikėti geriausiu. Juk jos siela impregnuota gerumu, o kito kelio jai nėra.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: