Home Horoskopai Kaip kiekvienas zodiako ženklas gadina savo meilės gyvenimą

Kaip kiekvienas zodiako ženklas gadina savo meilės gyvenimą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ar turėtumėte atverti širdį savo išrinktajam? Ar ilgai būsime kartu? Ar man to reikia? Šiandienos horoskopas jums pasakys horoskopą. Čia galite sužinoti, kokias kliūtis keliate sau į laimės kelią.

Avinas (21 kovas – balandžio 19)

Tu sugadini savo gyvenimą įsimylėdamas nuodingus žmones, kurie tave nutekina. Jūs manote, kad esate jiems svarbus, bet, tiesą sakant, jie tiesiog tvirtina save ir puoselėja savo ydas jūsų sąskaita.

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 21 d.)

Jūs sugadinate savo meilės gyvenimą bandydami būti saugūs ir ramūs. Jūs nerizikuojate dėl meilės dėl praeityje patirtų atstūmimo baimių. Kreipkitės į žmones, iš kurių žinote, ką gausite, nes jums tai patogu. Bet jūs nusipelnėte žmogaus, kuris jus šiek tiek gąsdina, o ne to, kuris jus saugos.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Sugadini savo meilės gyvenimą įtikindamas save, kad tavo dabartinis partneris yra tas, kurio tau tikrai reikia. Nesugebėjimas priimti sprendimo palieka keletą variantų, tačiau bijodamas klaidos sustingstate vienoje vietoje, nejudate į priekį.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Jūs sugadinate savo meilės gyvenimą, neprašydami partnerio to, ko norite. Santykius sudaro du žmonės, kurie duoda ir gauna lygiomis dalimis, tačiau, kai jūs nuolat duodate ir tylite apie savo poreikius, galų gale įsižeidžiate. Malonu norėti, kad žmonėms patiktum, bet kartais jie gali būti pernelyg egoistiški.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Tu sugadini savo meilės gyvenimą, slėpdamas, kaip jautiesi. Manote, kad emocijos jus silpnina. Jūs manote, kad ašaros ir pažeidžiamumas yra nenormalūs. Jūs atmetate šiuos jausmus, nežinodami, kaip juos išreikšti. Dėl to jus traukia pernelyg emocionalūs žmonės, tačiau problema yra jūsų nesugebėjimas suprasti ir patenkinti jų emocingumo.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Jūs sugadinate savo meilės gyvenimą, siekdami tobulo partnerio. Galvoje turite sąrašą puikiausių savybių, kurias norite pamatyti partneryje, tačiau vargu ar jas galite rasti viename asmenyje. Be to, keliate sau neįtikėtinus reikalavimus. Kad galėtumėte būti laimingas su kuo nors kitu, turite būti patenkintas savimi.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Jūs sugadinate savo meilės gyvenimą nematydami tikrosios žmonių pusės. Norite tikėti, kad visi turi gerų ketinimų, tačiau sekate žmones, kurie nėra labai geri, tačiau nepaisote šio fakto.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 22 d.)

Jūs sugadinate savo meilės gyvenimą neleisdami žmonėms įeiti į jūsų širdį, net nesuteikdami galimybės. Pasitikite tik savimi, kas yra gerai, bet kai atsiribojate nuo gerų žmonių, bijodami pažeidžiamumo, praleidžiate neįtikėtinas emocijas, kurios, jūsų manymu, rodo silpnumą.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Tu sunaikini savo meilės gyvenimą galvodamas, kad visada turi būti stiprus. Tu esi graži ir ne tik išoriškai, bet ir dvasiškai. Ir jūs manote, kad viską galite susitvarkyti vienas. Kartais reikia tiesiog atsipalaiduoti ir pripažinti, kad reikia pagalbos, tam ir reikalingas partneris. Jūs nusipelnėte tos pačios gilios meilės ir meilės, kurią suteikiate. Kai myli save tiek, kiek myli kitus, kažkas tikrai seks tavo pavyzdžiu.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.)

Tu sugadini savo meilės gyvenimą nerimaudamas dėl to, ką žmonės galvoja apie tavo pažįstamą žmogų, o ne apie tai, kas yra tas žmogus. Jei jis jus džiugina, turite suprasti, kad to pakanka.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 18 d.)

Jūs griaunate savo meilės gyvenimą bandydami panaudoti žmones, kad užpildytumėte savo dvasinę tuštumą. Turite suprasti, kad ir kiek turėtumėte partnerių, jie jums nepadės, kol patys nepajusite meilės savo širdyje.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Jūs sugadinate savo meilės gyvenimą sekdami jus įskaudinusiais žmonėmis. Beprotybė daryti tą patį ir tikėtis kitokių rezultatų. Žmonės, kuriuos pasirenkate, yra jūsų didžiulė klaida, nes esate nusipelnę daugiau nei sutinkate.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: