Home Horoskopai 4 Zodiako ženklai su angelo siela, kurie sugeba paimti svetimą, deginantį skausmą

4 Zodiako ženklai su angelo siela, kurie sugeba paimti svetimą, deginantį skausmą

by admin

Rankų prisilietimas ištirps ledą, o ilgai lauktoji šiluma sušildys sielą. Dėkingumo ir laimės ašaros sklinda iš akių žmogui, kuris sugebėjo išvaryti blogą orą, išgelbėtą nuo nesibaigiančių kančių. Jie yra tarsi angelai, tylūs, tylūs, atrodo, kad jie prasiskverbia tiesiai į širdį, ieško skausmo ir pasiima jį su savimi.

Šie žmonės gali suprasti bet kurį asmenį, persmelktą kitų žmonių problemų, tačiau niekas negali suprasti jų motyvų ir norų. Kiek skausmo jie praleido per save, kiek įsijautė į kitų žmonių likimus.

Juose nėra pavydo, jie nuoširdžiai džiaugiasi kitų žmonių sėkme ir nutyli savo sielvartą. Meilė žmonėms yra stipresnė už savo interesus, kai dėl svetimo žmogaus laimės galima aukotis.

Jie žino, kaip pašalinti skausmą, apvalyti sielą, sugerti negatyvą ir pakeisti gyvenimą į gera. Nors niekas nieko nežino apie savo gyvenimą, mintis ir norus. Žmonės, apdovanoti empatijos, nuoširdaus rūpesčio ir atleidimo jausmu, visomis jėgomis siekdami, kad pasaulis būtų šviesesnis, gimsta po keliais zodiako žvaigždynais.

Jautis

Jis yra atviras pasauliui, visa jo esybė atmeta neteisybę. Kenkdamas sau, Jautis stos už savo įsitikinimus. Geras žmogus, ieškantis tiesos, atmetantis veidmainystę. Kartais jam labai sunku išgyventi kovoje. Tačiau kad ir kokie sunkūs būtų likimo smūgiai, jis nesutiks pereiti į tamsiąją pusę.

Žmonių problemos, prašymai nelieka jam nepastebėti. Padėkite visiems, išklausykite patarimų, atiduokite pusę algos, kad tik padėtumėte žmogui.

Jautis taip pat turi dar vieną dovaną – pabendravus su juo norisi nusišypsoti. Kaip sunkus akmuo nukrito nuo sielos. Jo šilti žodžiai prasiskverbia į širdį ir gydo žaizdas. Jaučio kalba visada šilta, jaudinanti, norisi jo klausytis ir klausytis, jis yra tarsi gydantis balzamas sužeistai sielai.

Vėžys

Vieniša siela taip nori rasti ramybę, tačiau natūralus energetinis imlumas jam trukdo. Net ir norėdamas, Vėžys negali likti kurčias dėl kito nelaimės.

Jis gali atrodyti abejingas, tylus ir atsiribojęs kaip ežiukas, išlaisvinantis adatas. Bet kai tik žmogus paprašo, jis niekada negali atsisakyti. Net jei pagalba neatspindi geriausio jo gyvenimo būdo.

Jis tyliai ir nepastebimai sugeria kažkieno skausmą. Paprasčiausiai ištraukdamas iš žmogaus kančią, mainais atiduoda jo šiltą energiją, pasikrauna pozityvu ir grąžina gyvenimo meilę. Kartais tai nutinka nepastebimai net Vėžiui, ir tik tada jis jaučiasi tuščias ir pavargęs. Juk jis atidavė savo jėgas ir energiją, sugėręs kito skausmą.

Skorpionas

Jis atlaikys bet kokius išbandymus, o tik melas ir išdavystė gali jį palaužti. Skorpionas yra garsus kovotojas už tiesą. Jam sunku susitaikyti su savimi ir susitaikyti, jis supranta kitų žmonių problemas, daug geriau nei savo.

Atidžiai žiūrėdamas į žmogų, Skorpionas pažvelgs į jo sielą, ištrauks visus rūpesčius ir nuoskaudas į paviršių, palaikys ir padės įveikti nelaimes. Be valios, pasiimk sau gabalą kažkieno kito liūdesio.

Būtent žvilgsniu Skorpionas gali pašalinti kažkieno skausmą, tuo metu jis nemano, kad jis pats gali kentėti. Jai taip pat būdinga auka, kai brangių žmonių interesai, jų laimė, Skorpionas iškelia aukščiau savo.

Žuvys

Gimęs sielos gydytojas. Žuvys turi talentą lengvai ir natūraliai sužinoti bet kokią informaciją. Net visiškai nepažįstamas žmogus noriai pasidalins su ja intymiausiu.

Žmonės į savo istoriją įtraukia jausmus, išmeta neigiamą, Žuvys tai priima. Jos dovana yra energijos transformacija. Retas gebėjimas neigiamas emocijas paversti teigiamomis. Žmogus ateina su skausmu, tačiau lapai, įkvėpti naujų norų, o pasaulis nebeatrodo juodas, o laukia tiek daug galimybių ir perspektyvų.

Pačios Žuvys nenukenčia dėl atsiradusio neigiamo. Jai padeda kitas įgūdis – atitverti kitų žmonių problemas. Ji turi savo pasaulį, į kurį griežtai draudžiama atvykti. Ji padės, išklausys, pašalins skausmą, tačiau tuo pačiu problemos nepaveiks jos sielos, o Žuvų mintys visiems laikams išliks paslaptimi.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: