Home Testai Pasirinkite angelą, kad sužinotumėte, kokią žinutę Visata jums atsiuntė

Pasirinkite angelą, kad sužinotumėte, kokią žinutę Visata jums atsiuntė

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Angelai yra pasirengę siųsti patarimus ir patarimus visiems, kurie dalyvaus šiame teste. Naudokitės jais, kad tikrai sužinotumėte, ko Visata jūsų laukia.

Pabandykite į bet kokią gautą informaciją žiūrėti teigiamai ir maloniai.

Paveikslėlyje pavaizduoti 3 angelai. Jūsų užduotis yra pasirinkti tik vieną. Įsiklausykite į savo širdį, ji jums pasakys, kokį pasirinkimą turite padaryti.

Tavo pasirinkimas…

Angelas 1

Jūsų laukia naujas gyvenimas. Praeities likučiai turi būti palikti praeityje. Kad pakeitimai įsigaliotų iškart, atlikite 360 ​​laipsnių posūkį ir iš esmės pakeiskite viską, kas kažkada nepatiko.

Stenkitės nenuimti paralelės tarp senojo ir naujojo gyvenimo. Šio angelo pasirinkimas reiškia karminio ciklo pabaigą. Tai reiškia, kad pradėsite naują, laimingą ir turiningą gyvenimo laikotarpį.

Sunkios gyvenimo pamokos, kurias Visata jums nuolat metė, nebuvo veltui. Oriai juos išlaikėte ir dabar galite mėgautis savo nuopelnais.

Svajok, keliauk, būk pozityvus kiekvieną akimirką, kuri tau suteikiama iš Aukščiau.

Meilė ir pagarba sau yra svarbi jūsų pagrindinio įvaizdžio dalis.

Angelas 2

Jūsų užduotis – kas sekundę pasisemti gyvenimo džiaugsmo, nereikia gaišti laiko tiems dalykams, iš kurių nesulaukiate malonumo. Jei jums patiko antrasis angelas, tada jis kviečiamas pas jus, kad pasiūlytų pakeisti požiūrį į jūsų gyvenimą.

Įsivaizduokite, kad gyvenimas yra žaidimas. Stebėkite, kokius pokyčius turite, pavyzdžiui, dienos metu. Niekas iš mūsų nežino, kas bus rytoj.

Taigi reikia išnaudoti visas šiandien turimas galimybes.

Jei nuspręsite pakeisti savo gyvenimą, tai jums padės Visata. Neribokite savo galimybių, žiūrėkite į priekį be baimės. Būkite drąsūs ir priimkite naują gyvenimo būdą.

Gamta apdovanos jus energija, o žvaigždės siųs savo gydomąją šviesą.

Turite būti atviresni žmonėms ir visoms nežinomybėms, kurios jūsų laukia ateityje.

Angelas 3

Niekada nelaukite tinkamo gyvenimo momento, jei dabar galite imtis reikiamų veiksmų. Jūsų pasirinktas angelas nori jums apie tai pasakyti.

Įgyvendinkite savo svajones ir realybė parodys jūsų ateities prognozes. Pasinaudokite savo proto galia, kad pasiektumėte sėkmės viršūnę.

Prasidėjo jūsų ciklas, kuriame Visata suteiks jums daugiau palaikymo norint įgyvendinti jūsų norus.

Turite sutelkti dėmesį į savo pagrindinius planus ir, svarbiausia, nieko nebijoti, nes baimė pritraukia nesėkmę. Nebijokite rizikuoti, tiesiog darykite tai protingai.

Nesėkmės praeis pro šalį ir ateis nauji pakeitimai!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama