Home Testai Testas: kokią magišką dovaną likimas padovanojo pagal jūsų gimimo datą?

Testas: kokią magišką dovaną likimas padovanojo pagal jūsų gimimo datą?

by admin

Pagal numerologiją jūsų gimimo data nėra atsitiktinis skaičius. Ji gali daug pasakyti apie tai, kokius stebuklingus sugebėjimus likimas jums pateikė.

Nesvarbu, tikite magija, ar ne. Mistinė jėga yra paslėpta bet kuriame iš mūsų. Jums tereikia įsiklausyti į save ir suprasti, kuris iš jų.

Norėdami sužinoti savo numerį, turite pasiimti savo gimimo datą, pridėti visus joje esančius skaičius ir gautą sumą priskirti prie vienaženklio skaičiaus.

Skaičius 1 – Magas Tai Sukūrimo numeris.

Sakoma, kad gimusieji pagal šį skaičių gali tapti puikiais magais. Tokie žmonės turi dovaną daryti įtaką kitiems. Jie netgi gali primesti savo valią ir įstoti į hipnozę.

Tačiau būkite atsargūs, žmogaus protas nėra žaislas. Vis dėlto manipuliavimas žmonėmis nėra kilniausias ir sąžiningiausias užsiėmimas.

2 numeris – empatija

Esate padidėjęs jautrumas jus supančiai energijai. Nuo ankstyvos vaikystės mokate atpažinti kitų ketinimus, ir tai suteikė jums reaguojančią širdį. Jūsų trečioji akis yra nepaprastai imli. Panaudok savo stebuklingą dovaną kitų labui, padėdamas jiems palengvinti skausmą ir kančią. Tačiau nepamirškite atkurti energijos, dažniau būdami gamtoje.

3 numeris – trijų veidų Mėnulis

Šis skaičius atspindi tris mėnulio fazes: jaunas mėnuo, pilnatis ir mažėjantis mėnulis. Manoma, kad žmonės, turintys skaičių 3, yra siejami su Triguba deive, kuri garbinama „mergelės“, „motinos“ ir „senutės“ pavidalais.

Savo troškimuose turite būti labai atsargūs, nes turite tiek kūrimo, tiek sunaikinimo jėgų. Jūsų norai ir mintys išsipildo labai greitai.

4 numeris – elementų valdovas

Skaičius 4 yra tiesiogiai susijęs su keturiais elementais: vandeniu, žeme, oru ir ugnimi. Turėdami galingą valią ir aiškų protą, galite subalansuoti visus keturis elementus. Tuo pačiu metu jūs semiatės vidinės stiprybės iš šių elementų, ir jūsų beveik neįmanoma nudžiuginti. Ugnis, vanduo, žemė ir oras sukuria aplink jus apsauginį lauką, kuris neleidžia negatyvui veržtis link jūsų.

5 numeris – dvasininkas

Skaičius 5 apibūdina keturis Žemės elementus (vandenį, žemę, ugnį, orą). Skaičius 5 simbolizuoja penktąjį elementą – amžinojo gyvenimo dvasią. Tie, kurie gimė veikiami šio numerio, gali paskambinti mirusiųjų dvasioms iš kito pasaulio, jas pritraukti. Taigi galite būti puikus dvasininkas.

6 numeris – Saulės mokinys

Skaičius 6 personifikuoja Saulę, taip pat viską, kas susiję su šviesa. Jūs turite labai daug energijos, nes ją gaunate tiesiai iš saulės spindulių. Jei gimėte veikiamas šio skaičiaus, tai likimas jus palepina gyvenimo palaiminimais. Iš prigimties esate lyderis ir gydytojas. Nepamirškite, kad daugiau galių reiškia ir didesnę atsakomybę. Panaudok savo stebuklingą dovaną, bet neperženk moralinių ribų.

7 numeris – Mėnulio mokinys

Skaičius 7 personifikuoja Mėnulį ir magiją, kurią nakties karalienė suteikia visiems žmonėms. Jūsų dovana yra gryna ir nesustabdoma mėnulio magija. Jūs jaučiate žarną dėl to, ką turite padaryti, bet jums nepatinka kartojimas ir rutina. Jūs gerai improvizuojate su nuojauta. Taip pat dažnai matote pranašiškus sapnus. Jei moki juos interpretuoti ir pasitiki savimi, gali padaryti tikrą magiją.

8 numeris – ragana

Remiantis populiariais įsitikinimais, 8 yra pats stebuklingiausias skaičius. Jis susijęs su raganų sandūra ir „aštuoniais šviesos kampais“. Jūs turite labai didelę magišką galią, tačiau galite tai pajusti šiek tiek vėliau. Vidinio kompaso dėka iš melo taip pat galite lengvai pasakyti tiesą.

9 numeris – Šamanas

Skaičius 9 simbolizuoja vartus, kur viskas prasideda ir baigiasi. Todėl į pasaulį žiūrite kiek kitaip, ne taip, kaip visi. Jūsų stebuklinga dovana yra kūrybinis komponentas, kurio dėka jūs galite pažvelgti į situaciją kitu kampu. Jūs taip pat turite gydymo dovaną.

Šis skaičius taip pat siejamas su mirtimi ir reinkarnacija. Taigi jūs galite peržengti šio pasaulio ribas kaip tikras šamanas.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: