Home Horoskopai Pati geriausia ir blogiausia uošvė pagal zodiako ženklą. Kaip įtikti antrai mamai?

Pati geriausia ir blogiausia uošvė pagal zodiako ženklą. Kaip įtikti antrai mamai?

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Avinas

Žentas turi pasiruošti tam, kad uošvė budriai seks jį – jei jis įžeis mylimą dukrą.

Iš prigimties Avino uošvė neerzina, ji retai kišasi į asmeninį dukters gyvenimą. Tokia moteris savo vaiką laiko suaugusiu ir savarankišku, todėl ji jo visiškai nevaldo, tačiau labai dažnai lankosi. Ši akimirka gali erzinti jaunas poras. Bet jei žentas išdrįs ką nors pasakyti apie tai, uošvės pyktis jo neišvengs. Iš pykčio ji gali pasakyti daug nereikalingų dalykų ir pati įsižeisti į artimąjį.

Norėdami išvengti konfliktų, turite padovanoti savo antrajai motinai kaimo namą ar automobilį, kad ji galėtų nukreipti savo energiją kita linkme.

Jautis

Jaučio uošvė niekada neišmokys dukros, kaip elgtis šeimos gyvenime: jei mergina pati nusprendė ištekėti, tai ji pati gali spręsti problemas.

Uošvė Jautis nemėgsta lankyti savo vaikų ir nori, kad jie patys pas ją ateitų. Ji nesileis į kažkieno šeimos gyvenimą. Jei jauniems kyla sunkumų, Jaučio uošvė teiks visą įmanomą materialinę paramą, su sąlyga, kad žentas netingės. Jei giminaitis nedirba ir negali išlaikyti savo šeimos, moteris tyliai jį niekins ir padės išskirtinai dukrai.

Tik darbštus žentas galės rasti bendrą kalbą su Jaučio uošve.

Dvyniai

Dvyniai uošvė mėgsta sau skirtus komplimentus.

Tokia uošvė yra puiki pašnekovė. Ji mielai palaikys pokalbį bet kokia tema, tačiau jos plepėjimas labai vargina, todėl nerekomenduojama gyventi kartu. Be to, viską, ką girdi moteris, tikrai atpažins ir kaimynai, ir draugai. Frazė „uošvės kalba“ yra būtent apie ją.

Norėdami sumažinti galimus konfliktus su antrąja motina, turite nurodyti jai dažniau rūpintis vaikais: išsiųsti ją pasivaikščioti, slaugyti ar padėti atlikti namų darbus.

Vėžys

Uošvės vėžys yra malonus, bet pažeidžiamas.

Visiškai be konfliktų uošvė. Ji niekada neaudins intrigos apie dukrą ir vyrą. O antroji mama gamina dieviškai. Bet jai tiesiog patinka manyti, kad visi namai guli ant jos pečių. Jei pasakysite jai, kad tai nėra visiškai tiesa, ji gali būti labai įžeista.

Norėdami palaikyti gerus santykius su savo uošve Vėžiu, niekada nepamirškite pasveikinti jos su visomis šventėmis ir periodiškai apsilankyti. Jai svarbiausia ne dovanos, o dėmesys.

Liūtas

Uošvė-Liūta gali tapti žentu kaip tikra draugė. Iš Liūto jūs gausite žavingą uošvę. Ji visada stebi savo išvaizdą ir atrodo jaunesnė už savo metus. Jos audringas asmeninis gyvenimas nepalieka laiko kištis į jaunavedžių santykius. Uošvė Liūtė neaptars žento už jo nugaros – jei jai kažkas nepatinka, ji tai pasakys atvirai. Norint, kad santykiai su antrąja mama sėkmingai vystytųsi, tereikia parodyti jos dėmesio ženklus (gėles, saldumynus) ir parodyti pagarbą.

Mergelė

Uošvė Mergelė yra per daug įkyri. Ji yra viena iš tų, kurios iš musės daro dramblį. Gyvenimas kartu su tokiu žmogumi yra tikras sunkus darbas. Mergelė visur kiša nosį ir randa kaltę dėl visų veiksmų. Koks bebūtų jos žentas, ji nupraus jo kaulus su draugais ir savo dukra. Dažnai uošvės Mergelės išprovokuoja skandalus šeimoje, o tai lemia skyrybas.

Kad išvengtumėte problemų su tokiu giminaičiu, geriau jauniems žmonėms nusipirkti jai namą kitame mieste arba patiems išsikraustyti.

Svarstyklės

Uošvė Svarstyklės stengiasi iki paskutiniųjų palaikyti šiltus santykius su dukra ir vyru. Net gyvenant tame pačiame bute netaps skausminga. Moteris niekada nepretenduos būti šeimos galva, tačiau gali laimingai gyventi iš savo žento. Nors priekaištų ir priekaištų nebuvimas privers tai užmerkti akis. Net po jaunosios uošvės Svarstyklių skyrybų ji palaiko draugiškus santykius su buvusiu žentu.

Su antrąja motina, gimusia po šiuo zodiako ženklu, reikia bendrauti dažniau – tada santykiai bus tobuli.

Skorpionas

Tokia uošvė yra labai gudri ir skaičiuojanti. Jei jai nepatiks žentas, ji padarys viską, kad santuoka iširo, nepaisant dukters jausmų. Šios moters charakteryje yra tik vienas pliusas – ji viską kalba savo veidu ir nieko neslepia.

Jums reikia labai stengtis pagerinti santykius su uošve Skorpione. Verta vengti kivirčų su ja ir geriau gyventi atskirai, siekiant kuo labiau sumažinti konfliktų galimybę.

Šaulys

Uošvė, gimusi po Šaulio ženklu, savo žentu vertina gebėjimą išklausyti patarimus ir pamokymus, tačiau nevaldys jų įgyvendinimo. Moteris nesikiša į asmeninį gyvenimą ir netrukdo jauniems žmonėms dažnai būti. Jei jums „pasisekė“ gyventi su uošve tame pačiame bute, tuomet turėtumėte dažniau atiduoti antrosios motinos čekius sanatorijai ar kurortui. Ji įvertins tokį gestą, o jaunimas galės atsipalaiduoti be trečiųjų asmenų.

Jei vyras gerbia savo uošvę Šaulį, santykiai bus puikūs.

Ožiaragis

Uošvė Ožiaragis neparodo savo santykių su žentu. Jai nepatinka gyventi kartu su jaunais sutuoktiniais ir stengiamasi kuo greičiau nuo jų atsiskirti. Jei uošvė ilgai nesilankys ir nepakvies jos aplankyti, ji tik apsidžiaugs. Tokie giminaičiai neprašys pagalbos ir dar kartą nesijaus. Tačiau jie mielai teiks materialinę paramą, jei jaunimas kompetentingai argumentuos būsimas išlaidas.

Tam, kad Ožiaragio uošvė būtų bent šiek tiek prisotinta šiltų jausmų dukters vyrui, reikia aiškiai pasakyti, kad jis yra tikslingas ir solidus žmogus.

Vandenis

Uošvė-Vandenis niekada neslopina žento ir nesikiša į sutuoktinių konfliktus, kol jie patys jos neprašo. Ji objektyviai ir sąžiningai reiškia savo nuomonę, kartais net griežta forma. Nepaisant to, kad Vandenio uošvė nesukelia kivirčų šeimoje, su ja sunku gyventi. Nuolatiniai susitikimai, skambučiai, daugybė draugių ir aktyvus gyvenimo būdas gali erzinti jaunimą.

Norint, kad uošvės energija būtų nukreipta tinkama linkme, ją reikia dažniau palikti anūkams. Reikia vengti konfliktų su ja: pykdamas ji nenuspėjama.

Žuvys

Uošvė-Žuvys žentą laiko savo pačios sūnumi. Ji pamiršta savo asmeninį gyvenimą ir visiškai pasineria į vaikų gyvenimą: smuikuoja su anūkais, padeda tvarkyti namų darbus. Kilus ginčui tarp sutuoktinių, moteris Žuvys gali verkti ir pradėti įtikinti juos susitaikyti. Ji niekada nesikiša į jaunų žmonių gyvenimą, nepažeidžia asmeninės erdvės, retai lankosi, tačiau jai bus malonu, jei jie ją aplankys. Sakoma, kad tokios moterys yra „auksinė uošvė“.

Tai tas retas atvejis, kai žentui nereikia nieko daryti, kad užmegztų darnius santykius: antroji mama viską padarys pati.

Verta prisiminti, kad yra visų taisyklių išimčių. Todėl, prieš pradėdami laimėti uošvės meilę, išanalizuokite visas jos elgesio akimirkas ir sužinokite jos pageidavimus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: