Home Horoskopai Aukštesnės galios jums padės šią vasarą – kurie zodiako ženklai gali tikėtis

Aukštesnės galios jums padės šią vasarą – kurie zodiako ženklai gali tikėtis

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Sunku viską užkariauti vienam ir suprasti, ko verta atsisakyti, o už ką verta kovoti. Todėl net patys geriausios valios zodiako ženklai negali apsieiti be pagalbos iš viršaus. Kam ir kada laukti palaikymo – komentavo astrologai.

Vasara labai pasikeis į gera, ypač du mėnesius – liepą ir rugpjūtį. Sezono pradžia jums gali nieko neatnešti, tačiau dabar įvykiai klostysis dideliu greičiu ir džiugins, tereikia palaukti.

LIEPA

Vienas iš laimingiausių metų mėnesių, būtent tai, ko tikimės iš vasaros – dovanos, atsipalaidavimas, laimė, jokių konfliktų ir problemų. Net tai, kas jums atrodė neišvengiama, gali apeiti tavo gyvenimą.

Daugelis zodiako ženklų sugeba pabėgti pailsėti ir praleisti net kelias dienas nepaprastai turtingai. Tai nėra tik atostogos – jums reikia energijos, reikalingos ateinantiems šešiems mėnesiams, toli nuo namų.

Pavyzdžiui, atostogos ne namuose padės Žuvims sutvarkyti viską, kas yra lentynose, ir nusiteikti ateičiai taip, kad ji pradėtų tau daug duoti gyventi. Anksčiau tai neveikė, tačiau dabar tai yra visiškai realu.

Nuostabus mėnuo Jaučiui, jums taip pat pasiseka viskas, ką norite padaryti. Jei kažkas dabar nesumato, palikite jį kitam mėnesiui, tada būsite įsitikinę savo sėkme. Nesitikėkite neįtikėtinų pasiekimų, viskas vyks palaipsniui.

Ožiaragiai yra tokie laimingi asmeniniame gyvenime, kad negalvoja apie likusius dalykus. Na, nereikia – vis tiek nutiks tai, kas lemta. Ir neturėtumėte iš visų jėgų išsitraukti iš šios patogios būsenos, gyvenimas vis tiek jūsų neapgavo.

RUGPJŪTIS

Lemtingas mėnuo daugeliui zodiako ženklų, naujos Mergelės, Skorpiono, Svarstyklių, Šaulio gyvenimo pradžia. Jūs pats jaučiat savo jėgas, suprantate, kad viskas keičiasi, taip pat žinote, kad dabar gyvenimas jums suteiks viską, ko prašėte.

Mergele, rugpjūtis jums yra pats jaukiausias, ramiausias, bet kartu ir šviesus 2019 m. Viskas, ką jis jums suteiks, bus jūsų laimė daugelį metų į priekį. Pagaliau suprasite, į ką esate pasirengę investuoti artimiausioje ateityje, ir viskas vyks kaip laikrodis. Tai, kas anksčiau užtruko savaites, pasieksite per kelias dienas. Tačiau svarbiausia rugpjūčio dovana yra meilė, ir jūs būsite nepaprastai laimingi, kad gyvenimas suteiks jums patį žmogų, su kuriuo galėsite daugelį metų gyventi laimingai.

Svarstyklės – viskas jums dar tik prasideda, bet vis tiek rugpjūtis yra labai svarbus jo renginiams ir susitikimams. Jus gali šiek tiek atkalbėti tai, kad jūs paprasčiausiai nesuprantate, kodėl įvyksta tam tikri įvykiai, tačiau netrukus taps nepaprastai aišku, kad jūsų gyvenime atsirado naujų žmonių, kurie padėjo įvykti naujiems įvykiams – susitikti su meile, rasti savo vietą gyvenime.

Skorpionai pagaliau gauna tai, ko nusipelno, ne tik šiais, bet ir visais ankstesniais metais. Rugpjūčio pabaiga gali suteikti jums didžiausią meilę jūsų gyvenime, kuri jums labai pasikeis. Ir išsipildys labai svarbi materiali svajonė.

Kalbant apie Šaulį, viskas dar tik prasideda, jūsų mėnesinės paprastai yra lapkričio pabaiga ir žiema, tačiau kol kas jūs susidorojate su visomis problemomis ir jaučiate neregėtą jėgą savyje, kuri padeda jums pasiekti viską, ko norite. Ir žmonės nustoja jus nuvilti, bet tik džiugina savo dėmesiu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama