Home Testai Likimo ženklai: išsirinkite voką ir sužinokite pranešimą

Likimo ženklai: išsirinkite voką ir sužinokite pranešimą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Leiskite likimui perduoti jums šiuo metu reikalingas žinias. Galbūt šis ženklas taps įėjimo į jūsų naują gyvenimą durimis.Gebėjimas teisingai suvokti bet kokią gaunamą informaciją teigiamai veikia visą mūsų gyvenimą. Niekas neatsitinka tik atsitiktinai.

10 kartų giliai įkvėpkite, atleiskite visas mintis nuo galvos ir pasirinkite voką. Darykite tai intuityviai, neleiskite dvejoti ir dvejoti. Iš karto pasirinkite voką, apie kurį pagalvojote.

Pasirinkite voką intuityviai

VOKAS Nr. 1

Įvykių ciklas, greitai besikeičiančios nuotraukos, laiko trūkumas pertraukai – labai išeikvojo jūsų energijos tiekimą. Verta pripažinti, kad jūsų pastangos nenuėjo veltui, o pasėtos sėklos jau pradėjo dygti ir netrukus duos nuostabių vaisių.

Jūs padarėte viską šiame etape. Dabar reikia sulėtinti greitį, stebėti procesą iš šalies su atsilikimu ir išskirti galimybę šiek tiek atsipalaiduoti. Žinoma, dabar jums reikia visaverčių atostogų, pasikeitus aplinkinei erdvei, tačiau jei tai neįmanoma, tiesiog pabandykite rasti laiko atlikti tuos dalykus, kurie teikia jums džiaugsmo ir malonumo.

VOKAS Nr. 2

Paskutinės trumpų nuotolių varžybos. Esate kilnus maratono bėgikas, todėl paskutinis spurtas jums nebus pribloškiantis. Nesustokite tuo, kad jų liko labai nedaug, o rezultatai kartais pranoks dabartinius rezultatus.

Jūs vis dar turite daug jėgų, o galutinis tikslas suteikia jaudulio ir noro veikti. Norėdami išlaikyti jėgas ir atkurti išeikvotą energiją, stenkitės dažniau būti gryname ore ir pakankamai išsimiegoti.

Šiai distancijai reikės šiek tiek daugiau nei mėnesio, o sėkmingai ją įveikus laukia laurai, taurės ir užtarnautas poilsis.

VOKAS Nr. 3

Vėluodami procesą, jūs labai apsunkinate gyvenimą. Jus nuvilia įprotis pradėti sveikatą ir baigti taika. Per daug prisiimate ir nepasiekiate finišo.

Proceso viduryje baigiasi jėga, nėra pabaigos, motyvacija yra ties nuliu. Tai vyksta nuolat, tačiau kuo ilgiau trunka procesas be rezultatų, tuo stipresnis vidinis pasipriešinimas.

Pabandykite pažymėti savo ateities tikslus, padalydami visą kelią į segmentus. Tarpinius tikslus lengviau pasiekti, o tai suteikia jėgų ir pasitikėjimo savimi. Imkitės veiksmų ir viskas pasiseks!

VOKAS Nr. 4

Asmeniniame gyvenime jūsų laukia maloni staigmena. Galbūt tai bus ilgai lauktas susitikimas ar teigiami pokyčiai santykiuose – jų įžengimas į iš esmės naują lygį.

Bet kokiu atveju gausite tai, ko jums dabar reikia: ramybės, saugumo jausmą, pasitikėjimą ateitimi.

Šypsokitės ateinančią dieną, padovanokite savo vidinę saulę kiekvienam asmeniui, su kuriuo jus lemia likimas, ir abipusės šilumos bangos apims meilės ir laimės šydą.

VOKAS Nr. 5

Jūsų spėjimas sugadina ir maloniai nuskamba. Taip tiksliai. Atsivėrė pinigų srautas, kuris atneš papildomų pajamų į jūsų gyvenimą.

Tai bus darbo užmokesčio padidėjimas, sėkmingos papildomos pajamos, skolų grąžinimas, laimėjimas – nėra žinoma. Tačiau tai, kad jūsų finansinė padėtis žymiai pagerės, yra faktas.

Nuo šios dienos ir per ateinančius 5 mėnesius galėsite sutaupyti deramą sumą. Nesusilaukite euforijos iš pirmo pinigų gavimo, stenkitės kuo ilgiau juos laikyti namuose. Nešvaistykite laiko ir atidžiai planuokite savo biudžetą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama