Home Horoskopai Juodasis zodiakas yra tamsioji jūsų asmenybės pusė

Juodasis zodiakas yra tamsioji jūsų asmenybės pusė

by admin

Pažiūrėkime, kuriam Juodojo Zodiako ženklui priklausote.

Kentauras (sausio 8 d. – vasario 12 d.) 

Kentauras yra pusiau arklys, pusiau žmogus. Jam sunku suvaldyti gyvuliškas emocijas ir instinktus. Kentaurų žmonės išsiskiria savo nepriklausomybe ir reta meile laisvei.

Harpija (vasario 13 – kovo 18) 

Harpija nemoka atleisti, prisimena įžeidimus, kol griežtai nubaus pažeidėją. Harpijos žmonės yra labai kerštingi.

„Pegasas“ (kovo 19 d. – balandžio 24 d.) 

Pegasas labai save vertina ir nekenčia dirbti kaip tik mirtingieji. Pegaso žmonės yra labai savanaudžiai.

„Cerberus“ (balandžio 25 d. – gegužės 30 d.) 

Cerberusas tiesiog švyti pykčiu ir neapykanta. „Cerberus“ žmonių galvoje nuolat sukasi mintys, kaip ką nors pakenkti. Ir turiu pasakyti, kad jie žino, kaip organizuoti „dangišką gyvenimą“ bet kam.

Satyras (gegužės 31 d. – liepos 3 d.) 

Satyrai yra labai geidulingi. Visas jų gyvenimas yra kūniškų malonumų lenktynės. Jie taip pat nekenčia senatvės dėl jos silpnumo ir instinktų išnykimo.

Sirena (liepos 4 d. – rugpjūčio 10 d.) 

Sirenos yra pačios žaviausios ir patraukliausios. Jie vilioja savo tinklus tam, kad sunaikintų ir visų pirma – kad kuo daugiau gautų iš savo aukos.

Grifas (rugpjūčio 11 – rugsėjo 15) 

Grifas yra keistas padaras: pusiau erelis, pusiau liūtas. Jie nieko nesustoja, kieti fanatikai, aš netgi galiu užmušti dėl idėjos.

Chimera (rugsėjo 16 – spalio 22) 

Chimera yra liūtas, gyvatė ir ožka – trys viename. Ji užsiima turto prievartavimu, yra labai veidmainiška, kurios dėka ji visada randa išeitį iš padėties. Labai sunku atpažinti chimeros vyrą.

Sfinksas (spalio 23 d. – lapkričio 30 d.) 

Neaišku, kaip kilnusis sfinksas pateko į šią kompaniją. Bet pasirodo, kad jis tikrai myli visa, kas materialu, kaip ir patį Velnią, ir nekenčia visko, kas dvasinga.

Minotauras (gruodžio 1 d. – sausio 7 d.) 

Minotauras yra piktas, žiaurus ir pavojingas. Gerai, kad jis neturi savo valios, todėl tiesiog ką nors seka. Minotauro žmonės tiesiogine prasme yra suplėšyti iš vidaus savo pykčiu, kurį sukelia nepagrįstiausi gyvūnų instinktai.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: