Home Horoskopai Žaidimas su Likimu: Zodiako ženklai, kuriems kritimas yra dar vienas triumfas ir kelias į viršų

Žaidimas su Likimu: Zodiako ženklai, kuriems kritimas yra dar vienas triumfas ir kelias į viršų

by admin

Sulenkti rankas ir apkabinti savo gyvenimą nėra apie juos. Jie gali lengvai užginčyti karmos įstatymus ir įrodyti, kad likimą galima pakartoti. Padavimas nėra jų prigimtis, galbūt todėl sunku su jais susitarti, nes anksčiau ar vėliau jie vis tiek pasuks bangą savo naudai.

Jei jiems bus per daug išbandymų, jie neverks ir neprašys pagalbos. Ne, priešingai, jie atvirkščiai nusišypsos ir paklaus: „Ar viskas?” Ten, kur dauguma krenta ir prašo pasigailėjimo, šie zodiako ženklai, tarsi nieko nebūtų nutikę, tęsia savo kelią.

Nors jų siela sužeista ir širdis jau pamiršo šilumą, jie žino, kad atkaklumas vis tiek laimės. Kažkoks nežmoniškas kruopštumas, uolumas, norint išsiveržti iš užburto rato, juos išskiria iš aplinkinių.

Jie netiki likimu ar likimu, jie tvirtai įsitikinę, kad visi gali įveikti bet kokias aplinkybes. Taip, tik daugelis neturi pakankamai valios tam. Net viską pametę, jie sukandę dantis akimirksniu numeta dar vieną iššūkį likimui.

Todėl labai dažnai tokių žmonių galima rasti vadovaujančiose pozicijose. Jie gyvena gausiai ir kasdien sau pakelia kartelę. Juk negalima atsipalaiduoti, antraip kažkas jaunesnis ir gudresnis greitai numes viršų.

Panašus personažas dažnai sutinkamas tarp kelių zodiako ženklų atstovų. Ypač jei žmogus gimė jo ženklo viduryje. Jei pradžioje ar pabaigoje, tada gali būti kaimyninių žvaigždynų įtaka, o charakterio bruožai gali pasikeisti.

Ožiaragio likimo numylėtinį sunku pavadinti. Jis per daug užsispyręs. Kartais jis pats išprovokuoja bėdą, be gailesčio sunaikina viską, kas jam netinka, ir pradeda kopimą į kalną nuo pradinio taško.

Ožiaragis turi pakankamai valios. Ir sunkumai žadina jame dar didesnį uolumą. Jei gyvenime ateina ramybė, viskas einasi ramiai, tada Ožiaragis jaučia nepaaiškinamą nerimą.

Jis netiki, kad aukštesnės jėgos gali trukdyti žmogui, o sėkmę laiko tik darbo rezultatu. Todėl, nedvejodamas, jis su likimu veržiasi į kitas žaidynes, pasitikėdamas, kad turi pakankamai jėgų, kad pakreiptų bangą savo naudai.

Liūtai tiki, kad jie gimė kažkam daugiau. Jie anksti jaučia savo visuomenės apibendrinimą. Na, o gamtos dovanotiems žmonėms likimas dažnai išbando iš esmės.

Tarsi užuomina, gamta jums davė daugiau nei kiti, todėl įrodykite, ko iš tikrųjų esate verta. Ir Liūtai niekada nenustoja įrodinėti. Ir net pralaimėję, jie visiems įrodys, kad tai dar viena pergalė.

Noras pagauti savo laimės paukštę verčia nuolat bandyti laimę ir žaisti pavojingus žaidimus su likimu. Tačiau būtent toks gyvenimas Liūtui teikia tikrą malonumą. Galų gale, lengva pergalė visada atrodo nepastovi ir neskani.

Skorpionai dažnai krenta ir skaudžiai muša, ir tai juos tik sustiprina. Likimas į juos žvelgia dviprasmiškai, jis palankiai ir dosniai išduoda dovanas, tada akimirksniu viską ima.

Gal todėl Skorpionai visada laukia dūrio į nugarą. Net jei viskas vyks sklandžiai, jie yra tikri, kad netrukus bus šiek tiek pagauti. Būtent toks požiūris į gyvenimą leidžia juos surinkti ir niekada neatsipalaiduoti.

Dauguma Skorpionų nėra optimistiški. Jie yra realistai, nors ir gana neapgalvoti, kalbant apie kovas su likimu. Skorpionai kovoja desperatiškai, negailėdami jėgų ir nervų, ir net jei žaidimas „nevertas žvakės“, jie nenuleis ginklų. Jei yra nors menkiausia viltis laimėti, jie tęs savo žaidimą su likimu.

Vandeniai visada jaučiasi šiek tiek izoliuoti nuo visuomenės. Jų nuomonė prieštarauja visuotinai pripažintai, ir jie tikrai nenori tyliai pasmerkti likimo.

Tegul būna kritimas, bet Vandenis pats pasirinks trajektoriją. Jis neatpažįsta rodyklių ir spaudimo, net jei tai būtų iš viršaus. Jis visą gyvenimą žais su likimu ir nesigailės, kad pralaimėjo.

Už teisę kontroliuoti savo gyvenimą jis visada moka brangiai. Vandenis nori priklausyti sau. Nepriklausykite nuo aplinkybių, ir tam jis negailės savo jėgų. Dėl to jis gauna savo kelią. Tačiau jo žaidimo su likimu kaina kartais yra per didelė.

JUMS TAIP PAT PATIKS