Home Horoskopai Kodėl vyrų beveik netraukia kai kurių zodiako ženklų moterys – atsakė astrologai

Kodėl vyrų beveik netraukia kai kurių zodiako ženklų moterys – atsakė astrologai

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Astrologai mano, kad dailiosios lyties atstovių patrauklumui įtakos turi ne tik genai, bet ir gimimo data.

Astrologai sudarė patraukliausių moterų įvertinimą pagal jų zodiako ženklą. Anot prognozuotojų, dailiosios lyties atstovių žavesį ir charizmą daugiausia lemia gimimo data. Jei vieni visada yra vyrų kompanijos dėmesio centre, tai kiti beveik niekada nesulaukia komplimentų, rašo „Sterlegrad“.

Skorpionas

Pirmąją vietą širdį graužiančių žmonių sąraše užima Skorpiono moterys. Šio Zodiako ženklo atstovai sugeba sužavėti vyrus vos per kelias sekundes ir ilgai išlieka nepažįstamų žmonių atmintyje. Intelektas, malonė, moteriškumas, charizma – Skorpionams suteikiami visi bruožai, kuriems priešingos lyties atstovai tiesiog negali atsispirti.

Šio ženklo atstovams trūksta tik geranoriškumo, tačiau gydymas peršalimu ponus traukia dar labiau.

Ožiaragis

Antrąją vietą geidžiamiausių moterų sąraše užima Ožiaragiai. Šio ženklo atstovai visada rūpinasi savimi ir viską žino išmatuojamai. Vyrai suinteresuoti bendrauti su tokiomis moterimis. Jie yra pasirengę visą naktį su jais kalbėtis ir praleisti visą laisvalaikį.

Liūtas

Gamta padovanojo neįtikėtino grožio moteris-liūtas. Norėdami sužavėti priešingos lyties atstovus, jiems tereikia vieną kartą pamojuoti plaukais ir šiek tiek nusišypsoti. Po to vyrai kris prie tokios moters kojų ir užvaldys juos skambučiais bei žinutėmis.

Šaulys

Šaulių moterims būdingas pasitikėjimas savimi. Net jei šio ženklo atstovai turi netobulą išvaizdą, jie galės jį pateikti taip, kad bus neįmanoma atitraukti akių. Rafinuotas stilius ir viliojimas sužavi daugelį džentelmenų, o moterys varžovės dažnai sukelia pavydą.

Avinas

Avino moterys ras raktą į bet kurio vyro širdį. Jie gali būti aistringi meilužiai, rūpestingos motinos ir puikios namų šeimininkės. Tik dabar šio ženklo atstovams ne visada pavyksta susitvarkyti su emocijomis, tačiau jūs galite tai pakęsti.

Dvyniai

Dvynių moterys tinka toms, kurios atmeta visuomenėje priimtus grožio standartus. Šio ženklo atstovai mėgsta plaukti prieš srovę ir, kaip taisyklė, sukelia vyrams susidomėjimą būtent dėl ​​jų ekstravagancijos. Auskarai, mėlyni plaukai, skaidrios suknelės – Dvyniai nepaliauja stebinti savo eksperimentais. Būkite tam pasirengę.

Vėžys

Likimas nutarė, kad vėžiu sergančios moterys per pirmąjį susitikimą negali pritraukti priešingos lyties atstovų. Reikia atsižvelgti į jų grožį. Ir kuo ilgiau, tuo geriau. Bet jei kartą įsimylėjai moterį Vėžį, niekada nebegalėsi daugiau pažvelgti į kitus.

Jautis

Jaučio moterys gali užkariauti bet kurio vyro palankumą dėl savo gerumo ir draugiškumo. Šio ženklo atstovai visada pasirengę padėti. Jie gailestingi ir savo meile gali ištirpdyti net šalčiausią širdį.

Mergelė

Mergelės moterys neturi dėl ko kritikuoti. Visada tvarkingos, protingos, dėmesingos partneriui, jos tampa idealiomis žmonomis. Norint įvertinti tokių moterų savybes, priešingos lyties atstovai turės praleisti su jomis daug laiko.

Svarstyklės

Labai dažnai vyrai mano, kad Svarstyklės yra per arogantiškos. Tačiau ši nuomonė išsisklaidė pirmą kartą artimai bendraujant. Šio ženklo atstovai tik demonstruojasi, tačiau iš tikrųjų mielai užmezga ryšį ir visada palaiko artimuosius.

Vandenis

Mėgstantys ginčytis ir ginti savo nuomonę – taip galima apibūdinti Vandenio moteris. Kartais vyrams atrodo, kad šio ženklo atstovai nesidomi niekuo, išskyrus save. Tačiau iš tikrųjų tai yra labai subtilios romantiškos prigimties, kurioms reikia priežiūros ir meilės.

Žuvys

Paskutinę vietą patraukliausių moterų reitinge pagal zodiako ženklą užima Žuvys. Šio ženklo atstovai nemėgsta triukšmingų kompanijų ir niekada nebus dėmesio centre. Dažnai jie yra bendros pramogos nuošalyje, tačiau jei kreipsitės į juos patarimo, jie niekada neatsisakys ir kartais padės savo nenaudai. Visada galite pasikliauti Žuvimis, nors kartais gali atrodyti, kad jos visiškai pamiršo savo išrinktąją.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama