Home Testai Pasirinkta kortelė jums pasakys, kada noras išsipildys

Pasirinkta kortelė jums pasakys, kada noras išsipildys

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Tai yra tiesa! Labai tikiuosi, kad jūsų norai išsipildys!

Taip, jūs visada turėtumėte siekti geriausio … Aš sutinku su viskuo, ką davė testas !!! Jūs žinote, kaip pasiekti savo tikslus, žinote, kad darbas ir pripažinimas nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime!

Kad yra ir kitų svarbių dalykų – draugai, šilti jaukūs namai, kur jie tavęs laukia ir myli. Jūs nuolat dirbate su savimi, o tai pagirtina: visada reikia augti. Tai yra tiesa!

Pasirinkite kortelę, kuri jus labiau traukia. Pasitikėk savo vidiniu balsu. Kortelėje yra jums skirtas pranešimas.

Pirmoji korta.

Tai galite padaryti, tiesiog būkite kantrūs

Ši korta rodo, kad netrukus įvyks nuostabūs dalykai. Tikriausiai turite daug klausimų: ką daryti, kokį sprendimą priimti, kur kreiptis?

Ir nors kartais prarandate ramybę (ir net tikėjimą bei kantrybę), svarbu suprasti, kad vieną dieną, labai greitai, viskas turės prasmę. Kad viskas, kas turi įvykti, įvyks tinkamu laiku ir dėl svarių priežasčių.

Kiekviena situacija, kurią patiriate, turi tikslą. Dėl šios priežasties būkite kantrūs, pripildykite optimizmo. Dievas matys jūsų veiksmus ir apdovanos jus tada, kai jums to labiausiai reikės.

Antroji korta.

Taika, kurios taip greitai sieki, ateis

Ši kortelė jums primena, kad kiekviena jūsų gyvenimo situacija turi tikslą. Svarbiausia išlikti stipriam, tikėti, kad Dievas visada yra šalia. Jūs išgyvenate sunkumus, tačiau tai nereiškia, kad nesate link saulės.

Taigi šiandien su didele meile ir tikėjimu padėkite sau klestėti savo meilės galia. Labai greitai įvyks nuostabūs dalykai.

Trečia korta.

Jūsų svajonės išsipildys

Gerai turėti gražų protą, mėgstantį svajoti ir įsivaizduoti. Bet dar nuostabiau įgyvendinti savo svajones. Nes sapnas be veiksmo yra tik iliuzija.

Atėjo laikas išanalizuoti savo galimybes ir pradėti žengti savo norus. Jei turėjote galimybę apie tai pasvajoti, tikrai galite tai pasiekti. Jei padarysite viską, kas įmanoma, gyvenimas grįš 10 kartų daugiau.

Ketvirta korta.

Visata patvirtina bet kokius norus

Kai sapnuojate, Visata jus priartina prie jūsų svajonės nuostabiu ir nepaaiškinamu būdu. Būkite maloni ir tikėkite geru gyvenimu.

Jūs pats kuriate savo svajones ir savo likimą. Atsiduokite savo didžiausiems troškimams ir pamatysite, kaip kiekviena diena tampa jūsų pusėje. Dievas veda tave keliu, kuris ves tavo tikslo link.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama