Home Testai Sužinokite, ar jūsų norams lemta išsipildyti, pasirinkdami tik vieną kortelę!

Sužinokite, ar jūsų norams lemta išsipildyti, pasirinkdami tik vieną kortelę!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Oho! Rezultatas buvo itin netikėtas! Toks apreiškimas mane tiesiog nustebino! Labai ačiū už šį būrimą!

Legendos sieja taro pasirodymą Europoje su čigonų migracija po kryžiaus žygių 1096–1291 m. Būtent jie išsaugojo primityvų būrimą XVI – XVII amžiuje mažėjant tarotui. Tarp kitų būrimo būdų žinoma bohema, kurios dėka XVIII amžiaus viduryje tarotas buvo atgaivintas Europoje. . O gal visai nebuvo taip …

Pirmaisiais sovietų valdžios metais buvo nupieštas ir atspausdintas taro kaladė su sovietine simbolika. Vėliau, kaip ir kiti okultiniai mokslai, kartojimas kortomis buvo pripažintas antimoksliniu, todėl uždraustas. Taro tapo prerogatyva tiems, kurie mėgsta pasakoti likimą iš visagalio KGB.

Kiekvienas žmogus turi savo vidinius norus ir svajones. Daugelis iš mūsų stengiamės juos paversti realybe. Tačiau ne visada pavyksta įgyvendinti savo svajones. Galbūt mes tam dėjome per mažai pastangų, galbūt nelabai norėjome. Ir galbūt tai ne laikas. Ar norite sužinoti, ar jūsų noras išsipildys dabar? Siūlau pasinaudoti šia būrimo proga.

Taigi pirmiausia pagalvokite apie vidinį, vizualizuokite savo norą. Tada paklausykite savęs ir pasirinkite vieną iš kortų.

Pasirinkote kortelės numerį 1

Jūsų noras tikrai išsipildys, tačiau reikia šiek tiek palaukti. Neskubinkite dalykų. Viskas vyksta kaip įprasta. Skubėjimas gali tik sugadinti viską.

Pasirinkote 2 kortelės numerį

Seniai uždirbote atlygį už savo darbą. Gausite tai, ko norite, bet šiek tiek ne tokia forma, kokią įsivaizdavote. Viskas pasisuks kuo puikiausiai ir nesigailėsite nė lašo.

Pasirinkote 3 kortelės numerį

Visata nėra pasirengusi suteikti jums tai, ko prašote. Atidžiai apsvarstykite savo norą. Pasistenkite, kad tai įvyktų. Atminkite, kad už darbą visada atlyginama. Taigi, jei atkakliai laikysitės, Visata negalės jūsų atsisakyti.

Pasirinkote 4 kortelės numerį

Gausite tai, ko prašote, ir dar daugiau. Pagrindinis dalykas yra ne sustoti. Privalote veikti savo tikslo link.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama