Home Testai Pirmas pasirinktas moters įvaizdis atskleis jūsų paslėptą moters potencialą

Pirmas pasirinktas moters įvaizdis atskleis jūsų paslėptą moters potencialą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pasirinkite paveikslėlį ir gaukite užuominą iš savo pasąmonės.

1.

Jūs esate širdies, pačios tobulybės karalienė, tikra moteris, ideali ponia.

Surasti tokį kaip tu yra tikra sėkmė: vyras, užkariavęs tavo širdį, yra tikrai laimingas vyras, kurio gali pavydėti visi jo draugai. Kaip pati gamta, ji yra išmintinga ir meniška, meniška, spontaniška ir lengva. Ir, kaip ir jos nuostabus kūrinys, jos vaikas yra gražus ir patrauklus, melodingas ir lengvas.

Šalia jūsų visada šilta ir jauku. Jūs, kaip ir vasaros vėjelis, esate neįmanomai geidžiamas, harmoningas ir tuo pat metu tylus. Ne, jūs nesate šešėlis – esate širdies, namų ir pagrindinės jo puošybos meilužė. Tiesiog jūsų išmintis, švelnumas ir moteriškumas yra tos oazės, kurių svajonės keliautojui suteikia vilties laimės. Jūs esate pats svajonių moters įsikūnijimas.

2.

Jūs esate kovinga Amazonė, ugnies moteris. Merdintis žvilgsnis ar „akys žemyn“ nėra apie jus: veržlus grobį pastebėjusio bebaimio kario veržlus erelio žvilgsnis.

Jūsų gestais – jėga ir jėga, gyslomis – karštas kraujas, galvoje – šaltas protas, širdyje – išmintis ir didybė. Juk esate katė, kuri vaikšto pati: pati savo likimo meilužė ir gyvenimo taisyklių kūrėja.

Nenumaldomas, energingas, pasirengęs uoliai kovoti dėl pergalės: šalia tavęs gali būti tik Tesėjas – lygus tau jėga, intelektu ir ambicijomis. „Buitiniai“ berniukai, prašau, nesijaudinkite – nesate tamsių jėgų meistras ir puikus alchemikas rinkti šešėlius!

Tačiau, kaip ir bet kuri katė, kartais vis tiek esate pasirengusi leisti jums glostyti nugarą, bet neduok Dieve nuo kailio: virpulys ir strėlės visada yra su tavimi!

3.

Jūs esate ragana, demoniška moteris ir lemtinga paslaptis. Tavo akys – sūkuriai, lūpos – nelaisvė, širdis – tamsa.

Jūs esate dopingas, tamsa, Bermudų trikampis ir pamesta Atlantida, pelynų alkoholiniai gėrimai, mėnulio rapsodija ir be žvaigždės naktį liepsnojantis laužas.

Nuo jūsų kerų nepabėgsite – tas, kurį užkariavote, niekada jūsų nepamirš: ar kas nors gali pamiršti šiaurės pašvaistę ar liepsną, deginančią viską kelyje?

Tokios moterys kaip jūs gimsta kartą per šimtmetį ir gyvena šimtmečius: jos retai būna laimingos įprasta prasme „namai yra pilnas puodelis“. Tačiau, kita vertus, niekam kitam nėra duota patirti tokios galios jausmų. Jūs esate kandžių moteris: ryškus blyksnis, skriejanti kometa ir gyvenimas ant tos pačios stygos, ant karšto stogo. Visada. Visada. Visada.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama