Home Testai Nuspėjamasis testas: išsirinkite žvakę ir sužinokite, kas jūsų laukia gyvenime

Nuspėjamasis testas: išsirinkite žvakę ir sužinokite, kas jūsų laukia gyvenime

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Šis testas neužims daug jūsų laiko. Bet tai padės jums žengti žingsnį, kurio ilgai negalėtumėte apsispręsti.

Pasirinkite žvakę ir mes jums pasakysime „DAUGIAU“, ko reikalauja jūsų ego

Pažvelkite į paveikslėlį žemiau. Kurios iš žvakių labiausiai atkreipia jūsų dėmesį? Arba tiesiog neerzina?

Jei jums patiko …

1 balta žvakė

Balta yra mėnulio spalva ir ji simbolizuoja mėnulio energiją. Tavo siela virpa aukščiausiu lygiu. Jūs laikotės švarumo, tačiau tuo pačiu gyvenate jausmu, kad turite tikslą. Jūs gimėte tam, kad galėtumėte reikšmingai prisidėti prie šio pasaulio vystymosi. Jūs turite viską, ko reikia nuo gamtos, kad galėtumėte dirbti su savimi ir tobulėti. Jūs turite galingų intuicijos ir psichologinių įgūdžių, kurie yra tikrose terpėse.

2. Mėlyna žvakė

Mėlyna yra švietimo spalva. Tai siejama su vandeniu, o tai reiškia, kad jūs gerai išmanote save ir žinote savo veiksmus. Jus globoja Neptūno planeta, kuri suteikia jums stiprių intuityvių sugebėjimų. Būtent ji palaiko visus ekstrasensus ir gydytojus. Jei nesate pasirengęs plėtoti savo intuicijos, tuomet esate per daug sentimentalus ir kenčia nuo dažnų nuotaikų pokyčių.

3. Raudona žvakė

Raudona yra aistros ir drąsos spalva. Šią žvakę renkasi žmonės, kurie tam tikrame savo gyvenimo segmente yra pasirengę kariniams ar meilės veiksmams. Tavo siela nervingai virpa, reikalaudama tavo veiksmų. Tačiau judėti į priekį gyvenime reikia drąsos, kaip ir norint mėgautis dvasiniu augimu. Panašu, kad dabar tam laikas!

4. Žalia žvakė

Žalia yra širdies čakros spalva. Tai tiesiogiai susijusi su jūsų pagrindiniais pojūčiais. Jūsų pasirinkimas rodo, kad esate sveikas ir emociškai subalansuotas žmogus. Pati visata padeda rasti pusiausvyrą gyvenime. Žalia taip pat yra gamtos, augimo ir vaisingumo spalva. Galbūt nėra laikas, kai jūsų laukia materialinis turtas.

5. Geltona žvakė

Geltona yra Merkurijaus spalva, jis yra komunikacijos ir intelekto planeta. Pasirinkdami geltoną žvakę, jūs pasirinkote intelektą. Jūs nuolat stengiatės išmokti naujų dalykų ir įsisavinti anksčiau nežinomą informaciją. Geltona spalva taip pat simbolizuoja naują pradžią ir judėjimą pirmyn. Nesvarbu, kiek jums metų, jūs ir toliau plečiate savo akiratį ir nenorite tuo sustoti.

6. Violetinė žvakė

Violetinė yra Jupiterio spalva. Šios planetos dydis nuolat auga. Jūsų pasirinkta žvakė rodo, kad netrukus jūsų laukia klestėjimas ir sėkmė. Tinkami žmonės pradės atsirasti jūsų gyvenime ir atvers jums daug naujų galimybių. Jūs tiesiog turite išklausyti jų patarimus ir elgtis jiems prižiūrint.

7. Juoda žvakė

Priešingai nei manoma, juoda spalva yra ne blogio, o savistatos ir savigynos spalva. Prieš judėdami toliau, turite pažinti save giliau. Turite suprasti, ko iš tikrųjų norite, ir tik tada elgtis. Pasirinkusi šią žvakę, atrodė, sakai sau: „Man reikia sustoti ir pagalvoti“.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama