Home Horoskopai Vyrų įvertinimas pagal Zodiako ženklą – nuo sąžiningiausių iki apgavikų be sąžinės

Vyrų įvertinimas pagal Zodiako ženklą – nuo sąžiningiausių iki apgavikų be sąžinės

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pradedant santykius su vyru, svarbu žinoti, ar jis yra ištikimas partneris, ar sugeba apgauti. Šimtu procentų to nuspėti neįmanoma, tačiau tam tikrą informaciją atskleis jo zodiako ženklas. Čia yra vyrų įvertinimas – nuo sąžiningiausių iki tų, kurie nejaus gailesčio, pasikeitę:

Vėžys

Mylintys ir ištikimi Vėžiai tiesiog nesugeba pakeisti mylimojo. Jie padarys viską, kad išlaikytų pasirinktą moterį, o jei santykiai jiems netinka, pirmiausia juos sustabdys ir tik tada pradės ieškoti naujos meilės.

Liūtas

Liūtai mėgsta eksperimentuoti su skirtingais partneriais, tačiau šie vyrai niekada negroja haremo ir lieka ištikimi. Šio ženklo vyrai yra romantiški ir senamadiški, todėl lengvą flirtą laiko bloga idėja.

Ožiaragis

Paprastai Ožiaragiai ilgą laiką lieka vieniši, tačiau, radę tinkamą moterį, nežiūri į visus kitus. Išdavystė ir išdavystė nėra įtraukti į jų planus. Ožiaragiai nori sukurti stiprią šeimą ir labiausiai vertina pasitikėjimą ir patikimumą.

Vandenis

Šio ženklo vyrų negalima vadinti aistringais, todėl jiems paprastai pakanka to, ką jie jau turi. Jie yra protingi, šiek tiek šalti ir, kaip kartais atrodo, visiškai neabejingi meilei.

Jautis

Jie labai prisirišę prie savo partnerio – tvirtas ryšys suteikia jiems saugumo jausmą. Jautis neapgaus, bet priešingai, jie gali sekti moterį, nesugebėdami tramdyti pavydo.

Mergelė

Mergelė, siekianti tobulumo, gali pasikeisti, tačiau dažniausiai jas sustabdo sąžinė ir suvokimas, kad ilgai negalės slėpti tiesos. Šio ženklo vyrai vertina santykius ir nerizikuos dėl momentinio malonumo.

Avinas

Jie greitai nuobodžiauja, todėl jei moteris nori su savimi laikyti ryškų ir drąsų Aviną, ji turėtų dėti papildomų pastangų. Jausdamas apsileidimą, Avinas eis ieškoti paguodos iš šono. Avinui svarbios naujos pergalės – jos suteikia pasitikėjimo savimi.

Svarstyklės

Daugeliu atvejų jie yra teisingi, tačiau yra viena išimtis – partneris, darantis jiems spaudimą, taip išardydamas subtilią pusiausvyrą. Apgaulė šiuo atveju bus trumpalaikis pabėgimas nuo santykių problemų.

Skorpionas

Šio ženklo vyrai negali gyventi be sekso ir jiems reikia įvairovės. Jiems reikia jaudulio, ir šis poreikis gali paskatinti juos išduoti savo partnerį. Skorpionai paprastai dominuoja santykiuose, ir jie išsisuka nuo apgaulės.

Žuvys

Šie vyrai tiki, kad apgavystė yra viena iš mirtinų nuodėmių, tačiau yra pakankamai veidmainiška, kad pasikeistų dėl nepakankamo dėmesio. Jie negalvos apie pasekmes, nes, kaip ir visos Žuvys, yra tikri, kad jų apgavystė niekada nebus atskleista. Jei taip atsitiks, tada Žuvys vyras pažodžiui maldaus moters likti.

Šaulys

Jie flirtuoja su visais ir nemato tame nieko blogo. Šaulio vyrai negali suprasti, kodėl jų partneris susinervina, kai jie flirtuoja su kita mergina. Jei Šaulys jaučia laisvės trūkumą santykiuose, tada jis pradės ieškoti kitų (greičiausiai prieš tai jis jau porą kartų pasikeitė).

Dvyniai

Jie ne tik apgaudinėja, bet ir kaltina, kad tai nutiko jų partneriui. Dvyniai aiškiai parodys, kad apgaudinėjimas nėra jų kaltė, visa kaltė perkeliama ant kažkieno pečių. Jie yra intelektualinių žaidimų meistrai, kurie privers moterį likti po beveik bet kokių jos ydų. Jei taip neatsitiks, Dvyniai nesijaudins, nes pasaulyje yra ir kitų grožybių.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama