Home Horoskopai Karališki sprendimai kurie nekelia abejonių. 4 moteriški zodiako ženklai, kurie nori ir įsakys bei karaliaus gyvenime

Karališki sprendimai kurie nekelia abejonių. 4 moteriški zodiako ženklai, kurie nori ir įsakys bei karaliaus gyvenime

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Neabejotinas vyrų padavimas ir nė vienas priekaištas, skirtas jai. Jos gyvenimas primena amžiną pakilimą į sostą, kovą su savimi ir nuolatinį pranašumo įrodymų paiešką. Moteris Kleopatra yra ilgai lauktas ir vertingas vyro prizas, tačiau ar jis yra pasirengęs visą gyvenimą būti pavaldus savo karalienei?

Vyrai už savo svajonę moka didelę kainą, ir nėra jokios garantijos, kad rytoj gražuolė karalienė nepaliks vertesnio vyro ieškoti. Juk Kleopatra nėra įpratusi sustoti ir džiaugtis savo pergalėmis, jai reikia nuolat ir atkakliai įrodinėti savo besąlygišką teisę į sostą.

Kaip pasireiškia Kleopatros poveikis moterims?

Stipri ir valdinga moteris, jos išvaizda visada lydima susižavėjusių vyrų žvilgsnių ir moterų pavydo. Iš pirmo žvilgsnio ji yra moters idealas bet kurioje srityje. Ir šiai valdingai moteriai nėra nieko neįmanoma.

Ji neprašo pagalbos, nepripažįsta pralaimėjimo ir atkakliai nori užkariauti visus pasaulio lobius. Jos juosta nuolat auga, Kleopatra nėra įpratusi džiaugtis pergalėmis. Jai reikia vis daugiau, daugiau jėgų, daugiau susižavėjimo.

Šeimos gyvenime ji laiko save mielu prizu, nori, kad vyras įrodytų savo teisę būti su ja ir niekada neprieštarautų. Ir jai gana gerai sekasi. Kleopatra daugelį metų gali pakilti virš vyro ir manipuliuoti juo, iš tikrųjų paversdama jį savo norų tarnu.

Ar jos sieloje yra laimė? Arba, nuolat kovodama dėl pirmos vietos, įrodydama visiems savo tobulumą, ar ji jau pamiršo paprastus džiaugsmus?

Taip, jos sieloje gyvena baimė, suklupti, sukelti juoką visuomenės akyse ir parodyti bent ką nors iš savo netobulumo. Visą gyvenimą dėl savo sosto kovojanti moteris Kleopatra iš tikrųjų konkuruoja su savimi, nepaprastai apsunkindama jos gyvenimą. Tuo tarpu žmonės laimingai gyvena savo gyvenimą, o jos ambicijos jiems nerūpi.

Jos akimis, santuoka atrodo kaip neginčijamas vyro padavimas, kai sutuoktinis neturi balso teisės. Iš tiesų, pasak Kleopatros, jis vis dar klysta, o jos taisyklėse nėra klausyti ko nors ir klausytis instrukcijų. Ji iškelia save aukščiau už visus kitus, ir jos meilė išsivysto į nesibaigiančias lenktynes ​​ir kovą dėl lyderystės.

Dažniausiai Kleopatros efektas pastebimas kelių zodiako žvaigždynų atstovams.

Avinas

Ji per atstumą panaši į sprinterę, nuolat bėga neatsigręždama, stengdamasi viską pagauti ir nieko gyvenime nepraleisti. Ji visada įsitikinusi, kad yra teisi, turi aiškią savo viziją, o kitos nuomonės iš anksto nėra teisingos.

Avinas žino, kaip mesti dulkes į akis – tai ryški, įspūdinga moteris, viliojanti ugninga išvaizda. Jai nesunku įsivaizduoti savo gyvenimą visuomenei naudingiausioje perspektyvoje. Bet kodėl ji turėtų nuolat atitikti sugalvotą Kleopatros įvaizdį.

Šeimoje ji retai atsižvelgia į vyro norus, laikydama juos tik dar viena nesąmone. Tai gali nuslopinti valią ir bet kokius bandymus priešintis, nors besąlygiškas paklusnumas Avinui greitai nusibos. Visa gyvenimo prasmė yra judėjimas ir nuolatinis kliūčių įveikimas.

Liūtas

Karališkieji polinkiai būdingi šiam ženklui nuo pat gimimo. Ir jei Liūtė taip pat pradeda ugdyti savo pranašumo jausmą, norėdama bet kokiomis priemonėmis pasireikšti ir gauti papildomą susižavėjimo dalį, tada ji savyje augina Kleopatrą.

Viskas turėtų būti namuose, kaip ji sakė, ginčytis ir įrodyti yra beprasmiška. Tokiu atveju vyrui visada skiriamas antras vaidmuo. Jis turi užtikrinti tinkamą savo karalienės gyvenimą, būti visada šalia, tapti nepakeičiamu gyvenimo palydovu, padėdamas jai teigti.

Be to, Liūtė meistriškai įsiskverbia į vyro sielą, atkakliomis rankomis laiko tikinčiuosius, ugdydama savyje pasitikėjimą, kad ji yra geriausia, ką jis turi savo gyvenime.

Mergelė

Jos Kleopatra pradeda augti jaunystėje. Kai Mergelė susiduria su nemeile ar nesiseka. Ji sensta, o kartu su ja auga noras ką nors įrodyti.

Nemėgstu – virsta noru viską kontroliuoti. Vyras turi užsitarnauti teisę būti šalia, įtikindamas tą pačią Mergelę jos unikalumu. Žavėkitės jos patarimais, dalykiniu sumanumu ir su meile klausykite jos mokymo.

Jos Kleopatra padeda nuslėpti baimę atsiverti, parodyti savo sielą ir sulaukti daugybės pašaipų. Mergelė niekada nebus patenkinta dabartine padėtimi, jai visada atrodo, kad įmanoma pasiekti kitas aukštumas, pasiekti dar didesnį patrauklumą. Atrodo, kad galimas dar vienas žingsnis ir laimė, paskui dar vienas ir kitas, ir taip iki begalybės.

Skorpionas

Ji visada kažkuo nepatenkinta. Ji yra išpūtusi savigarbos kriterijus, bet ir didžiulius reikalavimus sau. Skorpionas nenuilstamai dirba su savimi, joje gyvena žinių ir savęs tobulinimo troškulys.

Kuo daugiau ji vystosi, tuo labiau jai atrodo, kad gyvenimas yra nesąžiningas, o jos Kleopatra nusipelno aukščiausių apdovanojimų. Tas pats požiūris į pretendentus į jos ranką. Vyras turi nuolat įrodyti, kad ji neklydo pasirinkdama.

Ir vis tiek Skorpionas ras šimtus nepasitenkinimo priežasčių. Ieškodamas idealaus gyvenimo, kuriame visi jį vertina ir myli, Skorpionas nustoja pastebėti patį gyvenimą, paversdamas jį amžinomis kovomis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama