Home Horoskopai Milijonierių horoskopas: kurie zodiako ženklai sugeba uždirbti daugiau nei kiti

Milijonierių horoskopas: kurie zodiako ženklai sugeba uždirbti daugiau nei kiti

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kodėl vieniems pavyksta disponuoti daug pinigų, o kiti vos spėja susitvarkyti?

Nėra aiškių atsakymų ir nėra rekomendacijų šia tema. Dauguma astrologų sutinka, kad visiškai nėra piniginių ar ne banknotų. Bet kurio ženklo atstovas gali pasiekti savo tikslus, metodai ir metodai gali būti skirtingi, tačiau finansinė sėkmė gali lydėti bet kurį zodiako ženklą.

Ir vis dėlto ženklai skiriasi jų santykiu su pinigais …

AVINAS (21.03. – 20.04.)

Avinai nėra favoritai finansinėse lenktynėse (nors visada būna išimčių), visų pirma todėl, kad jie negali susilaikyti nuo didelių išlaidų. Šio ženklo atstovai, kaip niekas kitas, yra linkę į ekstravagancijas ir linksmybes, „gydo visus“ ir panašiai, viskas dėl jų. Tokios „plačios asmenybės“ dažniausiai būna Avinai. Pinigai tiesiogine to žodžio prasme degina kišenes. Tarp parduotuvių pirkėjų taip pat yra daug Avino. Jie negali išeiti be pirkimo beveik bet kurioje, net siaurai specializuotoje parduotuvėje.

Tai nereiškia, kad Avinas kažką neteisingai supranta apie finansinę gyvenimo pusę. Jie viską supranta, yra gana pragmatiški rinkdamiesi profesiją ar partnerį, puikiai suvokdami pinigų vertę, ir turi gana Napoleono planus kaupti, didinti finansus ir t.t. ir kt. Bet jiems nepaprastai sunku išsilaikyti šalia banknotų ilgiau nei vieną dieną – kol visi neišleis – jie nenurims.

Jei esate Avinas, kuris sugeba neišleisti visų piniginėje esančių pinigų vienu metu į parduotuvę, galite didžiuotis savimi, jums pavyko įveikti savo ženklo savybes ir judėti į priekį ugdant savo asmenybę.

Ką galėtumėte patarti Avinui? Būkite sau diktatorius piniginiuose reikaluose. Prieš eidami į parduotuvę, pasidarykite reikalingų daiktų sąrašą ir jo laikykitės. Jei tai per sunku, pabandykite ateiti į parduotuvę likus 10 minučių iki jos uždarymo, todėl bus lengviau greitai patraukti tai, kas gyvybiškai svarbu, ir bėgti į kasą. Pagrindinis dalykas yra nenustoti žiūrėti į lentynas, kitaip neįveiksite pagundos leisti pinigus.

Patarimas: venkite naudoti plastikines korteles. Turėkite Vėžį ar Žuvis (šiuos Zodiako kurmūnus) kaip draugus ir, jei įmanoma, eikite su jais į parduotuves, jie, kaip niekas kitas, galės jus atkalbėti nuo bet kokio pirkinio, net to, kurio jums tikrai reikia.

JAUTIS (21.04. – 21.05.)

Jaučius daugelis astrologų laiko daugiausiai banknotų, nesutikime su šia nuomone. Praktika rodo, kad taip nėra. Jautis nėra lyderis milijonierių sąrašuose – nei vidaus, nei užsienio. Tačiau tai, kad jie labai, labai mėgsta pinigus, yra tikrai. Dažnai jie būna apsėsti pinigų. Jie yra mažiau linkę į ekstravaganciją nei Avinas, nors tarp jų yra ir pirkėjų, ir leidėjų. Tačiau, nepaisant to, jie dažnai būna kruopščiai ir kruopščiai uždirbantys savo finansinę būklę. Jų gyvenimo pabaigoje, kaip taisyklė, yra turtingi žmonės. Dėl savo atsakomybės ir kruopštumo jie gali tapti aukštais profesionalais ir pasiekti pripažinimą savo komandoje, o tai reiškia jų gebėjimų vertinimą finansine prasme. Idealūs viduriniai vadovai.

Tačiau tam tikra lėta pažanga siekiant tikslo lemia tai, kad daugelis Jaučių nespėja pasiekti pensijos pačių karjeros aukštumų. Tikriausiai, jei žmogus gyventų du šimtus metų, 90 procentų aukščiausių vadovų būtų Jaučiai. Trumpai tariant, Jaučiai, viskas tavo rankose. Tik tam tikru metu reikės Fortune įsikišimo, nes įprastas kelias užtruks per ilgai.

Jautis turi didelę motyvaciją gauti didelį uždarbį, jie labai mėgsta brangius ir gražius daiktus, komfortą, turtingus namus ir visa kita, todėl jie dirba ir įsitempia labiau nei kiti ženklai – jie myli turtus kaip tokius.

Patarimas yra atsisakyti standartinių sprendimų, pažvelgti į pasaulį ir uždarbį iš skirtingų pusių ir išplėsti savo pasaulio suvokimą. Pagerink savo žinias ir intelektą, o ne kvailai.

DVYNIAI (22.05. – 21.06.)

Dviejų tipų. Kai kurie aukšti inteligentai, turintys didelį uždarbį. Kiti – „netvarka galvoje“ ir dėl to – „netvarka su pinigais“. Bet kokie projektai yra pradėti ir nebaigti. Jie negali tinkamai paskirstyti savo uždarbio, jie nuolat verčiami skolintis pinigų, tada jie pamiršta, kur, kada ir iš ko pasiskolino. Visiška painiava su darbu ir pinigais, visiškas netvarka visame kame. Jie dažnai kankina draugus ir artimuosius apgaulingais projektais, kad uždirbtų milijonus. Jie dažnai gali būti intelektualūs tinginiai ir nenaudėliai. Tačiau jie taip pat gali dirbti daugelyje vietų vienu metu ir vienu metu. „Figaro“ šimtu procentų iliustruoja šį ženklą.

Jiems nėra lygių galimybių „mesti pinigus į kanalizaciją“. Net Avinas išnyksta prieš šiuos išleidėjus.

Bet visa tai jie taip pat gali užsidirbti pinigų iš oro. Jų stiprioji pusė yra tarpininkavimas ir prekyba, jie „nušvies“ bet kokį nešvarumą. Jie meistriškai plepės ir įtikins pirkėją. Vartotojas meistriškai išpūstas. Tiesa dar ne viskas ir ne kiekvieną kartą. Beje, jiems lengviau užsidirbti ir praleisti laiką tarp daiktų (kelyje), nei dirbti nuo aušros iki sutemų griežtai ribotą laiką ir vietą. Nes gamta yra nerami ir negali ilgai dirbti vienoje vietoje, toje pačioje vietovėje. Visada ieško naujų galimybių.

Patarimas: neišbarstykite, susitelkite ties vienu dalyku ir padarykite jį logišką išvadą. Ne peršokti į skirtingus darbus, o rimtai apsispręsti dėl pasirinkimo, o tai savaime dvyniams yra sunku. Ugdykite savo intelektinius sugebėjimus ir nenaudokite jų sukčiavę finansinius tikslus ar apgaudinėdami vartotojus.

VĖŽYS (22.06. – 22.07.)

Su vėžiu viskas aišku ir nedviprasmiška. Neabejotinas finansinių lenktynių favoritas. Tarp jų yra nedaug iškilių milijonierių dėl įgimto šio ženklo atsargumo, tačiau Vėžiams beveik visada sekasi finansiškai.

Vėžiai labiausiai liečia ir gerbia pinigus, ir jiems mokama pinigai su ta pačia meile. Vėžiai beveik visada yra turtingi žmonės. Ir jei jūsų aplinkoje yra Vėžys, kuris dar neturi stabilios finansinės padėties, tai tai laikina ir neilgai. Nuo vaikystės jie labai rūpinasi pinigų kaupimu ir apskritai visais piniginiais klausimais. Net vaikystėje jie žino aiškią visų namo daiktų kainą, taip pat metinę procentinę sumą, už kurią jų tėvai įdėjo į savo banką piggy bank. Labai sunku įtikinti Vėžio vaikus, kad reikia mokytis vaikystėje – jie nori dirbti, džiaugiasi pinigų uždirbimo procesu, mėgsta rūšiuoti ir svarstyti banknotus. Net vaikystėje jie visada skaičiuoja pokyčius ir, jei randa apgaulę, nedvejodami pasisakys ir pasieks teisingumą. O suaugusių vėžių apgauti ar apgauti beveik neįmanoma.

Vėžiams pinigai yra jausmingai emocinė apsauga nuo galimų problemų. Vėžiai negalės ramiai miegoti, jei neturės finansinių santaupų, tik jie (santaupos) galės jiems suteikti psichologinę paramą ir ramybę.

Materialinė gerovė Vėžiui didėja sklandžiai ir beveik be pertrūkių per visą jų gyvenimą. Kuo vyresnis vėžys, tuo jis labiau pasiturintis. Jis gali būti lyderis, vadovas, užimti bet kokias pareigas, beveik visose srityse jis gali pasiekti puikios sėkmės ir karjeros augimo. Finansinių profesijų srityje jis gali pasiekti aukštumų, o ne rizikingų ir abejotinų projektų. Kaip ir Skorpionas, Vėžys nemėgsta rizikuoti, nori veikti tikrai, nors ir ne maksimaliai, bet stabiliai. Galimybė pralaimėti Vėžiui yra skausminga ir neįmanoma, todėl jis visada pasirenka mažo naudai, bet tiesa. Jo investicijos yra patikimos visų pirma.

Jie niekada nesiskolina ir neskolina net draugams. Yra šykščių ir šykščių, tačiau tai yra kraštutiniai atvejai. Jie nori pirkti geriausius ir naujausius šiuo metu, net jei tai ir brangu, Vėžiai labiau mėgsta išsišakoti, tačiau perka daiktą. Meilė brangiems ir prabangiems daiktams yra panaši tik į liūto meilę prabangai.

Jiems nereikia patarimo. Vėžiai gali patarti patys finansinėmis temomis.

LIŪTAS (23.07. – 23.08.)

Liūtai su savo lyderystės polinkiais ir ambicijomis turi didžiausius sugebėjimus dėl aukštų pasiekimų profesinėje srityje ir dėl to finansinės sėkmės.

Nors tarp aukščiausio lygio vadovų Liūtai tikrai užima liūto dalį, Liūtai vis tiek gali pasiekti didelę sėkmę organizuodami savo verslą ar savo produkciją. Kaip firmos ar įmonės vadovas Liūtas, kaip intelektualiniai lyderiai, pasiekia didelę aukštį. Liūtai, pradėdami bet kokį naują verslą, turi galimybę pedantiškai suprasti visas bylos detales, ypatumus ir apskaičiuoti visas skirtingų savo veiksmų scenarijų pasekmes. Liūtai praktiškai negali sau leisti, menkai išstudijavę savo verslą, pradėti aktyvius veiksmus. Jie visada yra savo srities profesionalai, tuo pačiu yra gana mobilūs ir bet kurią akimirką gali pagauti „naujus vėjus“ ir radikaliai pakeisti savo veiklos sritį. Ir po kurio laiko jie tampa šio naujo verslo lyderiais.

Jei Liūtai vis tiek sugebėtų įveikti pasididžiavimą ir įprotį su žmonėmis elgtis kaip lordas, būtų visiškai nuostabu. Tačiau jei esate viršininkas, tuomet jums nereikia patikti pavaldiniams, o Liūtai beveik visada atsiduria karjeros piramidės viršūnėje.

Liūtai turi taisyklę: kuo daugiau išleidžia liūtai, tuo didesnis jų uždarbis. Pinigai eina pinigams – tai visiškai susiję su Lvovu. Žinoma, jei jie nėra labai norintys kazino. Klasikinių darboholikų nėra ir tarp liūtų. Jie darbingi darbe, tačiau tai netrukdo pamiršti poilsio. Jie mieliau ilsisi dideliu mastu. Na, o meilė prabangiems ir brangiems daiktams, kurią ne kartą aprašė visi astrologai, taip pat vaidina svarbų vaidmenį tarp Liūto motyvacijos uždirbti didelius pinigus.

Patarimas: eidami į aukštumas kartais atkreipkite dėmesį į aplinkinius žmones, nesutramdykite jų pasididžiavimo ir nepasitvirtinkite jų sąskaita.

MERGELĖ (08.24. – 09.23.)

Mergelės yra užsienio milijonierių sąrašų lyderės, nors tradiciškai astrologai jiems šioje srityje neduoda delno. Tačiau negalima ginčytis prieš faktus, tarp jų daugiausia yra milijardierių. Taigi Mergelė yra priekyje finansinių aukštumų, jūs turite tam galimybę.

Nors astrologai vieningai teigia, kad Mergelės yra retos kurmūrininkės, akivaizdu, kad neįmanoma sukaupti milijardų, čia reikalingos retos smegenys, o Mergelės jų turi, nes tai yra aukštųjų inteligentų ženklas ir be to, pagarsėjęs šio ženklo kruopštumas ( tai kas, skirtingai nei Lvovas, visiškas darboholikas) ir perfekcionizmas – suprantama, kad jie gali pasiekti bet kokias finansines aukštumas. Mergelės neturėtų pamiršti, kad neuždirbsite visų pinigų, kartais reikia pailsėti.

Intelektinis darbas duoda didžiausius dividendus. Pagrindinis instinktas (tiriamasis) visada yra geriausias. Įdomu sužinoti, kur, ko ir kiek, ir … be galo derėtis, nuleidus kainą centu (patiriant dangišką malonumą).

Mergelės vadovavimas yra vien tik kančia. Jie ne tik randa smulkmenų (juk nuobodulys retas), jie taip pat gali mokėti labai nedaug, arba gali visai nemokėti, nes kurmūrai yra sotūs ir jie nenori rūpintis savo pavaldiniais, skirtingai nei tas pats Liūtas. Moraliniai principai yra labai žemi, nors yra išimčių, daug kas priklausys nuo auklėjimo aplinkos. Nauda beveik visada užima visas jų mintis. Niekada neišleiskite papildomo cento. Ir net turėdami gana daug pinigų sąskaitoje ir piniginėje, turėdami būtinas išlaidas, jie „suguls“ iki paskutinio. Na, tiesiog jiems labai skaudu išsiskirti su pinigais. Tačiau stovėdami kitoje prekystalio pusėje jie sulaužys kainas, apie kurias niekas nesvajojo.

Jei Mergelei nepavyksta uždirbti milijonų, tada sunku rasti ekonomiškesnę ir racionalesnę meilužę. Mergelės ir ekstravagancija yra nesuderinamos sąvokos.

Patarimas: kovokite su šykštumu iš visų jėgų, dažniau palepinkite artimuosius dovanomis ir save. Būtinai turėkite mėgstamą pomėgį – ilsėkitės. Atminkite, kad norint gauti pinigų, reikia juos grąžinti, pinigai turi sukurti ciklą.

SVARSTYKLĖS (24.09. – 23.10.)

Svarstyklėms pinigai greičiausiai nėra tikslas, bet priemonė, Svarstyklės myli visą aplinką ir visus tuos privalumus, kuriuos pinigai suteikia savininkams. Gražios atostogos, gražus gyvenimas, jei visa tai būtų įmanoma be pinigų, tada Svarstyklės „nepaskėstų“, kur ir kaip užsidirbti pinigų. Štai kodėl Svarstyklių moterys (o kartais ir vyrai) mieliau veda turtingus vyrus, o ne uždirba pačios.

Harmoningiausiam Zodiako ženklui reikia idėjos ir noro užsidirbti pinigų, kad praturtėtum. Bet tai yra problema. Dažniausiai dauguma Svarstyklių nori būti turtingesnės žodžiais nei darbais, jų svajonės apie „nuostabų finansinį toli“ baigiasi tik apkalbomis ar kitų žmonių pinigų skaičiavimu, arba sakramentine fraze: „Norėčiau, kad turėčiau tokių turtų ! ” Tačiau galima ir kita galimybė, turint stiprią motyvaciją, Svarstyklės gali pasiekti aukštų rezultatų, svarbiausia įveikti tingumą ir inerciją.

Turėdami nepriekaištingą skonį ir gerai sutvarkytą gamtą, Svarstykles ir pasirinkdami finansinių laimėjimų sritį, geriau būkite kažkur aplink šį sugebėjimą. Ir dar geriau, jei Svarstyklės uždirbs savo kapitalą intelektinėje srityje, juk sunkus fizinis darbas nėra jiems skirtas. Žvaigždės jiems skyrė aukštesnes sritis, kad galėtų pritaikyti savo sugebėjimus ir talentus. Jų laukia visų rūšių menai: muzika, tapyba, architektūra, teatras, kinas, mada, dizainas, informacinės technologijos ir kt.

SKORPIONAS (24.10. – 22.11.)

Labai perspektyvi finansiškai. Kartais jie tėra finansinių srautų maniakai. Jie mėgsta pinigus, o pinigai jiems dažnai moka tą patį.

Jie mėgsta pinigus gana progresyviai, nesėdi ant maišo ir netaupo nė cento, jų pinigai beveik visada kažkur investuojami, kažkur auga ir dauginasi. Sandoriai, finansinės spekuliacijos ir visos kitos operacijos. Niekas taip lengvai nenaudoja kitų žmonių finansinių išteklių, kaip šio ženklo atstovai.

Pagrindinis „Skorpionų“ dalykas yra nenusiminti pernelyg rizikingų projektų, nes būtent šis ženklas geba nuotykius ir rizikuoja bei nėra pernelyg įstatymų laikantis. Todėl atsargumas ir atsargumas visada ir viskuo yra jūsų šūkis.

Skorpionai turi nuojautą pinigams, todėl daugelis šio ženklo atstovų sėkmingai tuokiasi ir tuokiasi, sėkmingai paveldi, sėkmingai pasirenka darbo vietą ir t. Kai kurie turi polinkį į vikrumą, tačiau yra ir griežtų Skorpionų, paplitimas šioje nuosavybėje yra gana didelis.

Daugelį metų turtingiausių pasaulio žmonių sąrašui vadovavo šimtu procentų Skorpionas ir vienas sėkmingiausių verslininkų Billas Gatesas. Faktas kalba pats už save. Dėl savo ekscentriškumo Skorpionai gali pasiekti bet kokias aukštumas.

Galite patarti mažiau patiklumo (linkusio į gailestį), daugiau analizės ir atsargumo veiksmuose, tačiau neignoruokite įgimtos intuicijos, susiekite ją su logiška raida. Skorpionai patinka ne visiems, todėl geriau dirbti ne komandoje, o atskirai arba vadovauti verslui.

ŠAULYS (23.11. – 21.12.)

Dauguma Šaulių yra dosnios ir plačios prigimties, iššvaisto savo turtus ir nepastebės.

Bet visa tai yra pakankamas Strelcovo skaičius tarp tų, kurie užima aukštas pareigas didelėse įmonėse ir valstybės tarnyboje. Jie yra tvirtai įsitvirtinę tarp finansų elito. Nors tarp Šaulių ir „iššvaistytų“ asmenybių yra daugybė. Iš to išplaukia, kad perspektyvos judėti viena ir kita kryptimi yra maždaug vienodos, ir čia viskas priklausys nuo asmenybės, jo individualių sugebėjimų ir valinių savybių.

Šaulys nešvaistys laiko smulkmenoms, reikalaus permainų (kartais ims jas nemokamai, kad nemokėtų mažais pokyčiais). Yra nepagrįstų išlaidų (dosnių išlaidų), man patinka švaistytis, gyventi virš mūsų galimybių. Kai kuriems Šauliams sunku įsivaizduoti „tamsias dienas“ – nors žmonės paprastai yra išsilavinę (baigia universitetus), jie apie skurdą skaito storose knygose ir kompetentingai užjaučia visas savo sielas.

Aukštasis išsilavinimas, saviugda per visą gyvenimą, užsienio kalbų mokymasis – jie atliks savo darbą, atves juos į patogią ateitį. Nesiblaškydami dėl išlaidų, nepamirškite pagrindinio tikslo ir sistemingai jį įgyvendinkite – ir finansinė gerovė neišvengiamai anksčiau ar vėliau aplenks. Be to, mažiau žiūrėkite į kitų žmonių pinigines. Ir vis dėlto, sumažinkite apetitą ir išleiskite mažiau!

OŽIARAGIS (22.12 – 20.01.)

Ožiaragiai dažnai atmeta ar net įžūliai žiūri į pinigus. Panašiai, mes esame labai dvasingi, kam mums reikalingas šis materialus žemiškumas, mes esame aukščiau už tai. Toks snobizmas nepraeina be pasekmių – jie taip pat nemėgsta pinigų. Net gyvenant darbo režimu dieną ir naktį ištisus metus ir visą gyvenimą, tokius Ožiaragius pavyksta aprūpinti retai.

Ką galite pasakyti – mylėkite pinigus Ožiaragius, ir jie jus mylės!

Norėdami disponuoti pinigais ir visais jų teikiamais džiaugsmais, turite ne tik sunkiai dirbti, bet ir gerbti pinigų energiją. Visų pirma, turėtumėte pašalinti savo galvos apribojimus, leisti sau įsimylėti pinigus, tame nėra nieko plebėjiško ir neverto. Imk pavyzdį iš Vėžių, jie labai maloniai vertina kiekvieną monetą. O kai kuriems Ožiaragiams gėda pakelti rublį nuo žemės. Turite pradėti turtingą gyvenimą ne pailgindami darbo dieną, pridėdami papildomą uždarbį ir pan., Bet įskiepydami sau meilę pinigams. Ne kaip priemonė įgyvendinti kai kurias savo puoselėjamas svajones, bet į pinigus, pavyzdžiui, monetas ir banknotus. Nutraukite smegenų užsikimšimus, tada atrodysite ir turtas kris ant galvos.

Ryžtingi žingsniai, laisvė ir nepriklausomybė suteikia jūsų ženklui finansinį pelną. Dirbti ir pasiekti finansinę sėkmę visiškai įmanoma, nebūtina stengtis įsidarbinti didelėje ir gerbiamoje įmonėje, Ožiaragiai tam turi daug intelekto ir sugebėjimų.

VANDENIS (21.01. – 19.02.)

Pats velnias nesupras finansinių Vandenio klausimų. Jie yra mistiški, apgaubti paslapties, jie nėra tiek mokesčių inspekcija, tiek pats Vandenis netikrina. Kažkaip laikaisi ant vandens, tačiau ne kiekvienas Vandenis gali tapti tikrai garbingu ir turtingu žmogumi: pernelyg paviršutiniškas požiūris į finansus – jie abu ateina ir eina kaip smėlis per pirštus.

Vandenių išlaidos beveik visada viršija jų pajamas. Jie linkę praleisti nerūpestingai, kartas nuo karto iki mėnesio pabaigos likdami be pinigų ir priversti skolintis, kad pasiektų savo atlyginimą, gavę, jie vėl žengia ant to paties grėblio. Ir šis stilius gali išlikti visą gyvenimą.

Intelektinės uždarbio sritys, pageidautinos Vandeniams, ten ieškote savo finansinės formacijos pagrindų. Studijos ir saviugda labai padeda šiuo klausimu. Be to, vis dar verta išmokti taupyti pinigus.

ŽUVYS (20.02. – 20.03.)

Astrologai mano, kad Žuvys yra svajingi filantropai, kurie pagal apibrėžimą yra finansiškai nepagrįsti. Faktai šios tezės nepatvirtina. Gana dažnai Žuvims pavyksta išsiveržti į turtingus žmones. Kaip bebūtų keista, būtent šis ženklas dominuoja šalies milijardierių sąraše. Tokia sensacinga naujiena. Todėl, Žuvys – jūs turite didelį potencialą.

Meilė teisingumui ir išorinis mąstymas netrukdo Žuvims būti paskutinėmis šykštėmis kalbant apie pinigus. Pabandykite pradėti dalytis su jais pinigais, o išsvajotos Žuvys jūsų akyse pavirs rykliu, pasirengusiu nukandėti ranką, išdrįsdamos paliesti jų pinigus. Toks neadekvatus godumas ir mirties griebimas, matyt, yra pagrindinė priežastis, dėl kurios Žuvys atsidūrė turtingiausių mūsų šalies žmonių sąrašo viršuje. Neduok Dieve, kad su jais pradėtum bendrą verslą, jie atims viską, ką tu gali ir ko negali, ir ilgai tave paduos į teismą, kad paimtum pastarąjį. Ir net po to jie išliks tvirtai ir nuoširdžiai pasitikėdami, kad esate jiems skolingi. Nes kalbant apie finansus, jie paprasčiausiai tampa neadekvatūs. Jų pagrindinis šūkis yra toks: „Visi man yra skolingi ir man yra daug skolingi“.

Tuo pačiu labdara yra visiškai svetima ženklui. Jokiu būdu Žuvys nesidalys finansais su niekuo, net ir su artimiausiais. Štai kaip išmintingai patarti ar užjausti – prašau, bet pinigais – niekada. Jie mieliau paaukos inkstą, o ne pinigus.

Žuvys dievina niekučius ir papuošalus, gali dienomis klaidžioti po parduotuves ir su malonumu pirkti brangius daiktus. Bet tai netrukdo jiems protingai taupyti ir protingai valdyti ekonomiką, jei trūktų pinigų.

Žuvys turėtų mažiau žiūrėti į kitų kišenes ir, žinoma, atsižvelgti į šeimos ir draugų poreikius. Neturėtumėte taupyti vaikams ir tėvams, ypač kai turite pinigų!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama