Home Testai Poza, kurioje esate įpratę sėdėti, daug pasakys apie jūsų charakterį

Poza, kurioje esate įpratę sėdėti, daug pasakys apie jūsų charakterį

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Psichologai sako, kad žmogaus elgesio įpročiai atspindi jo charakterį. Todėl pastaruoju metu aktyviai domimasi fizionomija – metodu, kuris, analizuodamas išorinius veido bruožus ir įpročius, padeda nustatyti asmens asmenybės tipą, taip pat jo asmenines savybes ir psichologinės sveikatos būklę.

Atidžiai pažvelkite į paveikslėlį ir įvardykite padėtį, kurioje esate įpratęs sėdėti.

Fizionomija teigia, kad šis testas gali pasakyti daug įdomių dalykų apie žmogaus charakterį ir apskritai asmenybės bruožus.

Kurį variantą pasirenkate:

    • keliai kartu, kojos viena nuo kitos;
    • keliai atskirti, kojos kartu;
  • keliai ir kojos kartu;
  • koja prie kojos;
  • kojos kampu.

Keliai kartu, kojos viena nuo kitos

Esate įpratęs elgtis pagal aplinkybes. Planuoti ką nors iš anksto – ne jūs. Jums sunku ilgai sėdėti vienoje vietoje. Esate ryškus ir charizmatiškas žmogus. Jūs turite daug draugų. Esate bendraujanti ir mėgstate flirtuoti su priešinga lytimi.

Keliai atskirti, kojos kartu

Esate pasitikintis savimi ir savo stipriosiomis pusėmis. Jūs išsikeliate sau tikslus ir lengvai juos pasiekiate. Jums nieko nėra neįmanoma. Savo draugams esate atrankus. Tai rodo, kad ne visi gali pasikliauti jūsų draugyste. Galbūt turite daug pažįstamų, tačiau tikrus draugus galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Esate aktyvus ir nesate įpratęs sėdėti be darbo. Jūs žinote, kad tik parodydami savo tvirtumą, jūs pasieksite tai, ko norite.

Keliai ir kojos kartu

Jūs esate tiesmukiškas žmogus, išsiskiriantis charakterio tvirtumu. Nebijote pasakyti kitiems į akis, ką iš tikrųjų manote apie juos. Jūs nesate įpratę užgaulioti įžeidimo ir nemėgstate apkalbų savo adresu už nugaros. Ir jei sužinosite, kas juos platina, tada šis asmuo dings iš jūsų gyvenimo visiems laikams. Tačiau turite ir trūkumų. Jūs esate vienas iš tų, kurie nemoka atsisakyti kitų. Dėl to dažnai jumis manipuliuojama. Jūs tai puikiai suprantate, bet negalite kažko padaryti.

Koja prie kojos

Jūs tiksliai žinote, ko norite, ir užtikrintai einate savo tikslo link. Jūsų atkaklumas ir atkaklumas padeda pasiekti tai, ko norite, nors kartais tenka įdėti daug pastangų. Jūs turite daugybę planų, idėjų, pasiūlymų. Jūs esate nuotykių ieškanti moteris. Jūs mokate demonstruoti protą dialogo metu, todėl su jumis visada įdomu bendrauti. Jūs esate geras pašnekovas, mokantis klausytis.

Kojos kampu

Jūs esate gimęs perfekcionistas. Jūs įpratę tobulinti visus savo veiksmus. Nuo pat vaikystės jus persekiojo puikaus studento sindromas. Bet kuriame versle jūs neignoruojate nepastebimos smulkmenos. Toks požiūris į verslą leidžia žengti sėkmingus žingsnius versle ir greitai kilti karjeros laiptais. Jūs esate tas, kuris pasieks neregėtas aukštumas.

Kokioje pozicijoje dažniausiai sėdite? Ar gautas asmenybės portretas atitinka tai, ką iš tikrųjų turite?

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama