Home Horoskopai 2021 m. Gegužės mėn. Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

2021 m. Gegužės mėn. Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Palankus mėnuo palaikyti užmegztus santykius ir užmegzti naujus. Žvaigždės rekomenduoja imtis iniciatyvos. Dalyvaukite vakarėliuose ir pramogose, net jei jos atrodo nuobodžios. Pasinaudokite kiekviena proga susitikti ir susitikti.

Jei norima pakeisti savo gyvenimą ir išsiskirti iš vienatvės, tai palankus laikotarpis. Viskas priklauso nuo nuotaikos. Neskubėkite daryti skubotų išvadų, pagrįstų pirmuoju žmogaus įspūdžiu. Nepasitikėkite kitų žmonių vertinimais, bet priimkite sprendimus patys, pasitikėdami savo intuicija.

2021 m. Gegužės mėn. Bendra astrologinė prognozė

Nuoširdumas su kitais suteiks galimybę permąstyti senus santykius. Apgaulę ir pyktį reikia slopinti ir užkirsti kelią patekti į paviršių. Atidžiau pažvelgti į kolegas – galbūt likimas yra labai artimas. Jie nebijo parodyti savo geriausių pusių.

Gegužę Jupiterio įtaka mažėja, o kartu mažėja ir noras vadovauti, blanksta karjeros siekių poreikis. Veneros įtaka ima derėti prie romantiškų ir lyriškų minčių. Užgeso norai ir svajonės. Akys atkakliai išplėšia iš minios potencialių partnerių. Natūralus principas vyrauja proto atžvilgiu daugeliu ženklų. Gegužė yra klestėjimo ir pabudimo metas. Pažadina jausmingumas ir intuicija, žiemą snaudžia. Kūnas ir siela yra pasirengę pokyčiams.

Gegužės pirmoji pusė – Venerą veikia Avinas. Tvirtai išreiškiamas trumpalaikių romanų troškimas. Emocinis potraukis dominuoja renkantis partnerį. Blogas laikas vestuvėms ir ilgalaikiams santykiams. Aistros ir emocijos apsunkins rimtų santykių derinimąsi.

Gegužės antroji pusė – Venera Jaučiuose. Tai palankus metas visoms vienišoms širdims imtis iniciatyvos ir rasti likimą. Santykiai ir susitikimai baigiasi laiminga santuoka. Bendravimo prioritetai yra stabilumas, pasitikėjimas, pagarba ir jausmingumas.

Visiems ženklams reikia saugotis agresyvių emocijų antplūdžio, ypač pirmoje mėnesio pusėje. Klausykitės savo kito reikšmingo. Gegužės pabaiga palanki santykių stiprinimui ir tolesnių veiksmų planavimui.

Dvyniai. Tyli ir net šeimos laimė iš užmegztų santykių. Tikimybė pavydėti nuolatiniam partneriui ir paguodos ieškoti iš šono. Emocinės įvairovės radimas santykiuose. Gali sukelti audrą stiklinėje vandens. Dalijimasis savo kasdienybe padės sumažinti įtampą. Vėžiai. Gegužė žada pokyčius santykiuose su priešinga lytimi. Peržiūrės senas pažintis ir užmegs keletą naujų. Atrenkant kandidatus netrūks kandidatų.

Avinas. Jei jiems pavyks neprimesti savo nuomonės su nuolatiniu partneriu, jausmų ir aistros antplūdis garantuotas. Paskutinę gegužės dekadą padidės polinkis į nepasitikėjimą, pavydą ir priekaištus. Susilaikykite nuo bėrimų. Įtarimai dėl partnerio neištikimybės turi būti pašalinti. Nekelkite kivirčų, tada audringi santykiai atsinaujins. Gegužės pabaiga užmegs romantiškiems santykiams su naujais partneriais. Vienišų Jaučių žvaigždės žada įdomių pažinčių.

Liūtai. Pokyčių įtaka virė jau seniai, o dabar laikas veikti. Būkite pasirengę bet kada lemtingam susitikimui. Meilė įkvėps kūrybiškumą, neapdairumą. Pabus precedento neturintis jausmas, galintis pajudinti kalnus. Šeimos liūtai nukreips savo energiją vaikams. Jausmingumas bus ypač ryškus gegužės antroje pusėje. Mergelė. Sumaniai planuojant keliones ir bendrą laisvalaikį, santykiai įsipliesks be precedento neturinčia jėga. Neapgalvotumas ir norai pasuks galvą. Nebijok kalbėti apie jausmus. Atidžiai pažvelkite į aplinką ir buvusius partnerius – likimas yra kažkur labai arti.

Šaulys. Jie persvarstys požiūrį į partnerį, bandys rasti pakaitalą. Emocionalumas nebevaldomas. Santykiai bus nuspalvinti nauja patirtimi ir atradimais. Ožiaragiai. Meilės pergalių ir atradimų mėnuo vienišiems ženklo atstovams. Šeimoje vyrauja stabilumas. Neatmetama pagrįstų įtarimų neištikimybe. Svarstyklės. Jei jie išvengs pavydo priežasčių, tada gegužės pabaigoje jie pajus netikėtą aistrą. Rimtų santykių perspektyva yra itin didelė. Skorpionai. Didelė romantiškų pažinčių tikimybė keliaujant; santykiai išaugs į rimtesnius.

Vandeniai. Audringi santykiai su partneriais, intrigos su senais meilužiais. Venera palaiko meilės reikalus – viskas gerai. Žuvis. Priešingą lytį apims dėmesys. Gebėjimas nuotykiams padidės mėnesio pabaigoje. Tai gali baigtis romantišku susitikimu ar surengimu. Jie pasirenka savo kelią ir turi būti pasirengę priimti sprendimus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama