Home Horoskopai Gegužės lemtinga žvaigždė: Kuriems zodiako ženklams gegužė atvers laimės ir sėkmės vartus

Gegužės lemtinga žvaigždė: Kuriems zodiako ženklams gegužė atvers laimės ir sėkmės vartus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Neilgai trukus vasara saulė tampa vis mielesnė ir šiltesnė, o sieloje atgimsta viltys. Taigi norite ištraukti laimingą bilietą ir pasivažinėti likimo traukiniu tiesiai prie savo laimingos žvaigždės.

Kadangi gegužę trys planetos vienu metu (Jupiteris, Saturnas, Neptūnas) yra retrogradiniame judėjime, reikės kovoti už laimę. Visata mums nėra tokia dosni, tačiau ilgai lauktas atlygis gali būti daug geresnis už drąsiausius lūkesčius.

Retrogradinis Saturnas ypač stipriai paveiks visas mūsų gyvenimo sritis. Planeta privers jus daug ką permąstyti, atpažinti tiesą ir atsikratyti kliedesių. Gegužės mėn. Pagrindinis dalykas yra nepasiduoti, nenusiteikti blogiems dalykams. Ir suprasti, kad net už nemalonaus išbandymo lemtingos žvaigždės šviesa galiausiai gali pasislėpti.

Galbūt kai kuriems zodiako ženklams mėnuo praeis įtampoje, o norint pasiekti tikslą, teks dirbti ties savo galimybių ir jėgų riba. Keliems zodiako ženklams bus lengviau pagauti savo laimės žvaigždę ir sutikti vasarą su laiminga šypsena ir nuoširdžiu džiaugsmu širdyje.

Gegužė susitiks su Ožiaragiais, turėdama netikėtų dvasinių pokyčių. Panašu, kad nieko neįprasto nevyksta, tačiau sieloje atsiranda ramybė ir lengvumas. Kažkas nepagaunamas skrenda virš Ožiaragio, nukreipdamas jį teisinga linkme ir neleisdamas suklupti.

Saturnas veikia kaip talismanas, o kadangi planetos jėgos tik didėjo retrogradinio judėjimo metu, kartu su jais auga ir Ožiaragio jėgos.

Puikiai šviečia sėkmės žvaigždė, nurodanti kelią į finansinį praturtėjimą, meilės paieškas ir esamų santykių harmonizavimą. Laimės vartai Ožiaragiui gali atsiverti bet kurią akimirką, likimas gegužę nenuspėjamas.

Liūtams gegužė yra savęs tobulinimo laikotarpis. Daug kas paaiškėja, atsiranda optimizmas ir nelinkusi sėkmės valia. Liūtai tiesiog nemato kliūčių, nors kartais jos gali būti pernelyg neatsargios.

Net ir bet kokią neigiamą situaciją Liūtas vertina teigiamai. Iš to jie išmoks pamoką ir naudos sau. Kelias link laimės vartų nebus vingiuojamas. Dangiškieji globėjai apdovanos jus nuojauta, apeis aštrius kampus ir pajus tinkamą momentą.

Lemtingoji žvaigždė Lvovas visą laiką sklando virš galvos. Įsimylėjus bus išaiškinta paini situacija, o tiesa padės rasti išeitį.

Jaučiui artėja dvigubos sėkmės mėnuo. Šiame ženkle sutelkta daugybė kosmoso jėgų. Ir jis nustato energetinį gegužės ritmą. Tai pirmiausia jaučio pažadinimas lyderystės ir pasitikėjimo savimi.

Žemės elementas, kuris taip pat valdo gegužę, suteikia energijos ir suteikia pasitikėjimo ateitimi. Abejonės išnyks, mintys įgis aiškumo, žemė atveria pinigų srautus. Gyvenimas taps patogus ir suprantamas, be nereikalingų mįslių ir klausimų.

Nors drastiškų pokyčių nebus, viskas vyks sklandžiai ir sklandžiai, ir kaip nors apsisukęs, Jautis pamatys, kad jo laimės vartai jau seniai atviri.

Šauliui kažkokia vidinė pertvarka prasidės gegužę. Bet kokią neigiamą įtaką sugers Jupiteris. Ir nors gegužę planeta labai susilpnės, Šaulys vis tiek bus apgaubtas nematomu kokonu, tarsi skydu.

Gegužė bus netikėtumų mėnuo, lemtingų pokyčių ciklas sukuos Strelcovą, leisdamas patirti gyvenimą visais jo pasireiškimais. Ir sėkmės žvaigždė neišnyks nė minutės, lygiai taip pat, kaip prieš tai rodydama kelią ir siūlydama teisingus sprendimus.

Gegužę galite lengvai išspręsti problemas, uždaryti seniai nemalonias problemas. O meilės nuotykiai žada būti nepamirštami. Laimės vartai taip vilioja ir spindi Šauliams, kad jų paprasčiausiai negalima praleisti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama