Home Testai Agresyvumas, atsakingumas ar romantizmas: ką dar papasakos nagų forma

Agresyvumas, atsakingumas ar romantizmas: ką dar papasakos nagų forma

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Visi turime skirtingų formų nagus: nuo plačių ir kvadratinių iki mažų ir siaurų. Bet ar galėtum pagalvoti, kad nagų forma ir personažas galėtų būti kažkaip susiję? Tuo tarpu šis ryšys egzistuoja, o nagai gali daug ką pasakyti apie žmogų!

Mes paruošė įdomų testą pagal jūsų nagų formą. Pasirinkite kuo arčiau jūsų pasirinkimo ir atraskite slaptus savo asmenybės aspektus!

Ką sako tavo nagų forma?

Mokslininkai teigia, kad natūrali žmogaus nagų forma, kaip ir pirštų atspaudai, gali turėti vertingos informacijos apie jo asmenybę. Norite tai patikrinti? Tada raskite savo nagų formą ir perskaitykite aprašymą!

Platūs stačiakampiai nagai

Esate ramus, pragmatiškas, lygiavertis ir nepriklausomas žmogus, turintis platų požiūrį. Jūs esate labai patikimas ir jaučiate didelę atsakomybę už savo žodžius ir veiksmus. Šios nagų formos žmonės yra natūralūs lyderiai!

Maži kvadratiniai nagai

Tokius nagus gali pamatyti protingi, lankstūs ir išradingi žmonės. Paprastai jie yra labai greito temperamento, bet tuo pačiu ir greito proto. Jie taip pat būna godūs, agresyvūs ir pavydūs.

Ilgi siauri nagai

Jei jūsų nagai yra tokios formos, tada esate gana egoistiškas ir skaičiuojantis žmogus. Mėgstate prabangą ir reikalaujate dėmesio sau, taip pat esate linkę dažnai įsižeisti.

Trumpi apvalūs nagai

Trumpi nagai būdingi karšto būdo ir nekantriems žmonėms, kurie vis dėlto yra gana protingi. Kuo trumpesni nagai, tuo reiklesnis toks žmogus yra pats sau ir kitiems. Jis visada stengiasi eiti savo keliu ir yra nepataisomas perfekcionistas.

Migdolų nagai

Jūs turite švelnią, romantišką sielą, idealistiniai požiūriai į gyvenimą yra būdingi jums. Jums patinka jaustis naudingam, esate labai sentimentalus ir lengva jus įžeisti.

Trikampiai nagai

Trikampio formos nagai byloja apie subtilią žmogaus asmenybę. Jis yra linkęs į dažną nuotaikų kaitą ir visada yra ant nervų sutrikimo ribos. Tokie žmonės nekenčia prarasti ir siekia būti garsūs.

Ar manote, kad jūsų nagų forma atitinka mūsų aprašymą? Papasakokite savo draugams apie šį straipsnį, leiskite jiems sužinoti ką nors naujo apie savo asmenybę!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama