Home Testai Psichologinis testas: išsirinkite vazą ir gaukite patarimų ateičiai

Psichologinis testas: išsirinkite vazą ir gaukite patarimų ateičiai

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Atlikite šį paprastą psichologinį testą. Tiesiog pasirinkite vazą, kuri jus labiausiai traukia, ir perskaitykite, ką ji nori pasakyti apie jus. Šis testas privers jus susimąstyti.

rezultatas

Taigi kurią vazą pasirinkote?

Vaza Nr. 1
Jūs sunkiai dirbote ir dabar pats laikas atsipalaiduoti! Skirkite laiko mėgautis saule ir pažadinkite savo kūdikį. Tai veikia spontaniškai, pavyzdžiui, netikėtai planuoja kelionę į užsienį. Yra daug dalykų, kuriuos galite sužinoti ir mėgautis atostogų metu.

Palepinkite savo kūną sveikomis procedūromis, protą – smagia veikla ir atverkite savo širdį draugams ir šeimos nariams. Mes dažnai pamirštame, kaip gerai galime juoktis ir šypsotis. Ieškokite savyje geriausio ir tada galėsite daug gero padaryti likusiam pasauliui.

Vaza Nr. 2
Atėjo laikas susisiekti su išoriniu pasauliu, su savimi ir su gamta. Jūs nesate vienišas, esate didžiosios visatos dalis, todėl verta prisiminti, kad visi šiame pasaulyje yra susiję su didele galia. Nusiimk kaukę ir leisk sau nuoširdžiai bendrauti su visais aplinkiniais. Pradėkite nuo savęs, tada tyrinėkite viską, kas yra aplink jus.

Jei turite problemų dėl darbo ar kitų žmonių, pabandykite pažvelgti į situaciją iš jų perspektyvos. Nuslopinkite savo ego ir paklauskite savęs: „Kaip aš galiu susidoroti su šia situacija, kad pasiekčiau aukščiausią gėrį?

Vaza Nr. 3
Atėjo laikas pamiršti visus nemalonius dalykus ir pasitikėti Visata. Tegul įvykiai vyksta taip, kaip turėtų. Gyvenk šiandien ir nesivargink tamsiomis mintimis apie ateitį. Jūs suprasite, ko jums reikia, kai būsite ramus ir susitelkęs į savo ketinimus. Venkite skubotų sprendimų, medituokite ir leiskite savo tylai jus vesti.

Vaza Nr. 4
Jūs einate teisingu keliu! Nors jums ne visada viskas bus aišku, turėtumėte žinoti, kad viskas bus gerai! Ir nors jums gali kilti daug klausimų, Visata jumis pasirūpins. Visada galvok ir analizuok, ir viskas galiausiai pavyks. Nesijaudinkite dėl ateities ar praeities. Tiesiog mėgaukitės kiekviena akimirka! Jei turite priimti svarbų sprendimą, netrukus gausite teisingą atsakymą.

Vaza Nr. 5
Atėjo laikas pamiršti praeities problemas. Jūs per daug galvojate apie tai, kas tai gali būti, užuot žiūrėję į ateitį ir gyvenę dabartyje. Nors kartais naudinga apmąstyti praeitį ir leisti užgyti žaizdoms, nėra prasmės kartoti tų pačių situacijų dar ir dar kartą.

Pabandykite perimti reikalus į savo rankas ir išnaudoti tai, ką turite šiandien. Viskas tavo rankose. Norėdami išeiti iš praeities, pabandykite užsirašyti ar pasidalinti ja su draugu. Leiskite sau paskutinį kartą patirti senas emocijas ir jų atsisakyti. Tai leis daug lengviau judėti toliau.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama