Home Testai Testas, kuris pasakys apie jūsų psichologinę būseną ir jūsų gyvenimo būdą

Testas, kuris pasakys apie jūsų psichologinę būseną ir jūsų gyvenimo būdą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Instinktyviai pasirinkdami vaizdą, mūsų pasąmonė vadovaujasi formomis, spalvomis, projekcijomis ir interpretacijomis. Tai pasirinkimas, kalbantis su mumis, su psichologine būkle ir gyvenimu.

Pažvelkite į žemiau esantį paveikslėlį ir pasirinkite iliustraciją, kuri labiausiai atkreipia jūsų dėmesį.

Jūsų pasirinkimas daug pasakys apie jūsų psichologinę būseną ir gyvenimo būdą.

Vaizdas Nr. 1
Atėjo laikas sukurti ar apibrėžti savo tikrovę.

Šis vaizdas jums primena, kad kiekvienu veiksmu turėtų būti siekiama sukurti jūsų dabartinę ir būsimą tikrovę. Jūsų pasąmonė įsitempia, kad galėtumėte ką nors pasiekti, atidėdami sapną kuriam laikui, nustatydami tikslą, kurio niekada negalėtumėte pasiekti

Galite abejoti savo sugebėjimais, tačiau, jei abejojate, pabandykite prisiminti, kad esate aistringas, entuziastingas ir drąsus žmogus. Norėdami pasinaudoti savo tikslais, galite pasinaudoti šiomis trimis funkcijomis. Kelias neturi būti tobulas. Jūsų teigiamas požiūris gali suteikti jums gerą augimą, tačiau tik tuo atveju, jei pavyks atidėti pyktį ir įniršį.

Vaizdas Nr. 2
Gyvenk čia ir dabar. Tai jūsų laikas.

Atrodo, kad jūsų gyvenime kartojasi liūdesys ir nostalgija, bet nebūtinai nostalgija praeičiai, kažkam ar kam nors. Galbūt esate linkęs kabintis į praeities prisiminimus ar mintį, kurią turite savyje apie tai, kaip turėjote elgtis … Norėdami išsivaduoti iš melancholijos, turite suprasti, kad idėjos keičiasi ir jei anksčiau jus nulėmusi idėja galiojo, šiandien ji negali ilgiau būti.

Vienintelis dalykas, kuris iš tikrųjų egzistuoja, yra dabarties momentas, čia ir dabar. Norėdami pagerinti savo gyvenimą, išlaisvinkite save nuo nieko, rūpesčių ir apibrėžimų.

Vaizdas Nr. 3
Žmogus yra savo turto architektas.

Jūsų gyvenimui būdingas talentas ir atsidavimas. Jūs esate iš tų žmonių, kurie tvirtai tiki, kad jei žmogus elgsis teisingai, anksčiau ar vėliau jis bus apdovanotas. Nepaisant šio įsitikinimo, tik kartais galite įdėti savo širdį ir sielą į naują projektą. Galite bijoti nesėkmės ir neskirdami per daug dėmesio detalėms, išvengiate rizikingų situacijų.

Jei stengsitės iš visų jėgų, tikrai pamatysite apčiuopiamų rezultatų tiek santykiuose, tiek kasdienėje veikloje. Kiekvieną dieną turite susidurti su meile ir drąsa, su pasitikėjimu ir savigarba.

Vaizdas Nr. 4
Laikas dalintis.

Visa visata veikia nepriekaištingai, tačiau atrodo, kad visa ši harmonija yra toli nuo jūsų vidinio gyvenimo. Kiekvienas veiksmas generuoja atsaką ir, jei elgsitės su meile, gyvenimas netrukus atneš jums klestėjimą, laimę ir pasitenkinimą. Tiesa, kad esate geras žmogus, tačiau jūsų veiksmus ne visada lydi užuojauta, todėl bandydami padaryti gera, rizikuojate įskaudinti artimuosius.

Atėjo laikas leisti gyvenimui pasisukti, laikas apsupti save tik vertais žmonėmis (kurie jus gerbia) ir pasidalinti su jais džiaugsmo akimirkomis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama