Home Horoskopai Įdomūs faktai apie vandens ženklus (vėžys, Skorpionas, žuvys)

Įdomūs faktai apie vandens ženklus (vėžys, Skorpionas, žuvys)

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Daugelis žmonių žino, kad yra 12 zodiako ženklų. Kiekvienas iš jų turi savo asmenybės bruožų, požiūrių, stipriųjų ir silpnųjų pusių rinkinį. Kiekvienas zodiako ženklas priklauso vienam iš keturių elementų: oro, ugnies, vandens ar žemės. Šis elementas lemia jūsų energiją. Taigi, vandens ženklai (vėžys, Skorpionas ir žuvys) dažniausiai būna emocingi ir jautrūs.

Bet tai žino visi, skaitantys horoskopus. Štai keletas įdomių faktų, apie kuriuos tikriausiai dar negirdėjote. Perskaitykite, palyginkite su savo ženklu. Tačiau atminkite, kad visi žmonės yra skirtingi, ir, žinoma, neįmanoma irkluoti vienodo dydžio visiems, kurie gimė tuo pačiu metų laiku. Tačiau … sutapimai nėra atsitiktiniai …

Vėžys – žmonės, turintys polinkį nusikalsti?

Pagal astrologiją, Vėžį valdo Mėnulis, kurio fazės veikia po šiuo ženklu gimusių žmonių nuotaiką ir emocinį foną. Todėl iš pažiūros ramūs Vėžiai ir išsiskiria kartais nenuspėjamu elgesiu. Taip, jie rūpinasi artimaisiais, draugais ir dažnai net visai nepažįstamais žmonėmis. Jie yra pažeidžiami, mėgsta gailėtis, todėl stengiasi su kitais elgtis šiltai.

Tačiau tuo pačiu metu Vėžiai yra kaprizingi, jie nori gauti viską dabar ir būdami šioje būsenoje sugeba įmantriai sumaniai manipuliuoti žmonėmis. Jie taip pat yra per daug uždari, nemėgsta atskleisti savo tikrojo „aš“.

Bet ar žinojote, kad Vėžys laikomas nusikalstamiausiu zodiako rato ženklu? Dėl psichinio nestabilumo jie dažnai areštuojami, nes gali įžeisti bet ką, šokti į kovą ir net įstatymų atstovą, tai yra policininką.

Tarp pavojingų nusikaltėlių taip pat yra daug priklausančių šiam zodiako ženklui. Šie žmonės daro žiaurius nusikaltimus, o daugybė aukų rūpinasi jų sąžine. Pavyzdžiui, serijinis žudikas Charlesas Ray Hatcheris buvo vėžys. Taigi, būkite atsargūs su šiais „mielais tyliais vaikinais“.

Skorpionas – rečiausias zodiako ženklas?

Skorpionus valdo Plutonas – atsinaujinimo ir jėgos, atgimimo ir sunaikinimo planeta. Pavadinta mirties dievo vardu, ji savo globotiniams suteikia tikrai nežemišką energiją. Skorpionai yra paslapties, paslapties, magnetizmo ir aistros įsikūnijimas.

Jie laikomi geriausiais meilužiais. Ir jei prie to pridėsite jų unikalią intuiciją ir net tam tikras magiškas galias, kuriomis Visata juos apdovanojo, nesunku įsivaizduoti, ką sugeba po šiuo ženklu gimęs žmogus.

Jungtinėse Valstijose buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, kad Skorpionas yra rečiausias ženklas. Tai yra, joje gimusių žmonių procentas yra mažesnis nei visų kitų. Nežinau, ar galite pasitikėti šiais duomenimis ir koks vaizdas Rusijoje. Bet, jei jūs mąstote logiškai, unikalių žmonių neturėtų būti per daug. O Skorpionas iš tiesų yra unikalus zodiako ženklas.

Be to, „Skorpionas“ yra labiausiai paplitęs ženklas tarp pasaulio lyderių, rašoma naujienų svetainėje „Vocativ“. 2015 metais 22 šalių lyderiai buvo „Skorpionai“, po jų sekė liūtai, valdę 18 šalių.

Ar Žuvys yra kūrybiškiausias zodiako ženklas?

Žuvis valdo su muzika susijęs Neptūnas. Todėl gimusieji po šiuo ženklu yra linkę atskleisti muzikinius talentus labai anksti. Žuvys taip pat yra globojamos Jupiterio, planetos, turinčios didelę įtaką vidiniam Žuvų pasauliui.

Su šiuo ženklu susiję žmonės laikomi labai gailestingais, ištikimais ir mylinčiais. Astrologai sako, kad jie yra išmintingi, rūpestingi ir yra tolerantiškiausi visam zodiako ratui.

Žuvys vienu metu gyvena dviejuose pasauliuose: tikrame ir jų fantazijų pasaulyje. Be to, antroji jiems yra realesnė, todėl jie dažnai nėra pasirengę susidurti su gyvenimo sunkumais ir kasdienėmis problemomis. Tačiau jų kūrybinis lygis yra nepaprastai aukštas, palyginti su likusiais.

Įdomiausia Žuvys yra tai, kad tai paskutinis zodiako ciklo ženklas. Todėl jie iš dalies turi savybių, būdingų visiems ankstesniems vienuolikai ženklų. Ir tai ne visada gerai, nes Žuvys gali būti labai neryžtingos dėl vidinių prieštaravimų. Tačiau tokie charakterio bruožai yra vienodi būdingi tikriesiems genijams.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama