Home Testai Tikslus testas, kuris padės jums nustatyti jūsų emocinę būseną šiuo metu

Tikslus testas, kuris padės jums nustatyti jūsų emocinę būseną šiuo metu

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ar norite geriau save pažinti? Tada atlikite naują testą, kuris padės tiksliai nustatyti emocinę būseną. Galiausiai ne visada įmanoma suprasti ir suprasti, kaip šiuo metu jautiesi. Jei tai susiję su jumis, atlikite testą, kad suprastumėte, kokios emocijos jus užvaldo.

Emocinis išbandymas
Suraskite ramią vietą, kur kurį laiką pasėdėtumėte vieni. Susitelkite į savo vidinius jausmus. Kvėpuokite giliai ir iš išorės.

Sėdėkite patogioje padėtyje. Nukreipkite žvilgsnį į tašką, esantį priešais save, tada pakelkite vieną ranką aukštyn ir kurį laiką laikykite ore.

Tu tai padarei? Dabar atidžiai pažvelkite į savo teptuką. Kokioje pozicijoje jis yra? Palyginkite su žemiau esančiu paveikslėliu ir pamatykite rezultatą!

Taigi kokia yra rankos padėtis?

1. Jūs esate kažkuo patenkintas.
Jei jūsų ranka atitinka vaizdą Nr. 1, jūs esate puikiai nusiteikęs. Jūs esate kuo nors patenkintas arba numatote puikų įvykį. Galbūt dabar užsiimate veikla, kuri jums patinka. Jus užvaldo malonūs jausmai ir teigiamos emocijos. Gal kas nors ar kažkas tave pradžiugino!

2. Jūs nustebote
Jaučiatės sumišęs ir nustebęs. Galbūt kažkas iš artimųjų jums padarė kažką blogo, dėl ko jūs jaučiatės nusiminęs ar prislėgtas. Kartais vaizdas Nr. 2 gali reikšti, kad kažkas nutiko ne taip jūsų gyvenime, kaip planavote ar svajojote. Arba skubiai reikia priimti labai svarbų sprendimą!

3. Dabar
jaučiatės labai blogai, o gal esate labai nusiminusi. Galite pajusti, kad prarandate žemę po kojomis. Tai dažnai siejama su pinigų trūkumu, emociniu išsekimu, energijos praradimu ar kitais rūpesčiais.

4. Pykstate
ir labai! Bet galbūt jums neleidžiama parodyti savo jausmų ir išlaikyti visą pyktį viduje. Galbūt mylimas žmogus rimtai jus įžeidė ar net apšmeižė, tačiau kažkodėl neturite galimybės apsiginti, todėl kenčiate tylėdami.

5. Jūs bijote
Kažkas ar kažkas jus tikrai gąsdino. Galbūt jūsų gyvenime atsirado kažkas, ko visada bijojote: kai kurie įvykiai ar žmonės, kurie jums nepatinka. Baimė gali būti siejama su artimo žmogaus nerimu. 5 vaizdas siejamas su nerimu, kuris trukdo mąstyti blaiviai.

6. Jaučiate
panieką Jaučiate panieką kam nors. Jūs labai norite palikti žmogų, kuris jus įskaudino, ir likti vienam, tačiau kol kas to padaryti negalite, todėl jūsų nepasitenkinimas esama situacija tik didėja.

Tikimės, kad šis paprastas testas padėjo jums tai suprasti!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama