Home Receptai Kokios klaidos dažnai daromos ruošiant koldūnus, papasakojo pažįstamas virėjas. O jūs mokate juos nepriekaištingai gaminti?

Kokios klaidos dažnai daromos ruošiant koldūnus, papasakojo pažįstamas virėjas. O jūs mokate juos nepriekaištingai gaminti?

by admin

Jūs vis dar turite žinoti, kaip virti skanius koldūnus. Būna, kad padaromos nedidelės klaidos, dėl kurių mėgstamiausias daugelio patiekalas tampa beskonis.

Norėdami gaminti maistą, jums reikia šių ingredientų:

  • miltų, 3 puodeliai;
  • vandens, 2/3 puodelio;
  • kiaušinis, 1 vnt;
  • druska.

Gaminimo procesas

Pirmoji koldūnų kepimo klaida – produktų proporcijų nesilaikymas. Aukščiau pateiktas receptas yra teisinga ingredientų proporcija.

Antroji klaida yra ta, kad miltus sumaišome ne su šiltu vandeniu, o su šaltu, net ledu šaltu vandeniu. Taip tešla įgauna elastingumą.

Trečia klaida – koldūnų susidarymas iškart po tešlos paruošimo. Mes padengiame tešlą ir nusiųskime į šaldytuvą 1 valandai. Tai padeda tešlai tapti elastinga, minkšta, ji tiesiog išvynios.

Faršą dedame į įdarą tiksliai tiek, kiek reikia, kad tešlą be problemų suklijuotumėte, o su arka viduje turėtų būti vieta sultims iš mėsos.

Prieš gaminant koldūnus sušaldoma. Tokiu būdu galima išvengti tešlos įtrūkimų, kai koldūnai panardinami į verdantį vandenį.

Vienu metu nedėkite daug koldūnų į puodą.

Koldūnai nuimami kiaurasamčiu, kad visas skystis būtų stiklas ir neliktų lėkštėje.

Gatavus koldūnus paskaninkite sviestu, actu ar grietine, kitu padažu ir patiekite.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: