Home Testai Pasirinkite kortelę paveikslėlyje, kad sužinotumėte, kokią žaizdą reikia išgydyti, kad pagerintumėte savo gyvenimą

Pasirinkite kortelę paveikslėlyje, kad sužinotumėte, kokią žaizdą reikia išgydyti, kad pagerintumėte savo gyvenimą

by admin

Mes visi turime emocinių žaizdų, kurias sukelia neigiami išgyvenimai, kurie galiausiai veikia mūsų gyvenimą. Jie keičia mūsų vidinę gerovę ir atsispindi mūsų santykiuose su pasauliu.

Nesvarbu, kiek jiems metų, jie ir toliau gali daryti mums įtaką. Ir jei mes negalime rasti būdų, kaip juos išgydyti, jie kankins mus visą gyvenimą.

Turime mokėti atpažinti šias žaizdas ir jas spręsti, kad galėtume gyventi su didesniu džiaugsmu ir pasitikėjimu.

Jei dar nežinote apie savo emocines žaizdas, tada šis testas skirtas jums.

Pasirinkite vieną iš kortelių, parodytų aukščiau esančiame paveikslėlyje, ir sužinokite, kokią žaizdą reikia išgydyti, kad pagerintumėte savo gyvenimą.

Jei pasirinkote:

1 kortelės numeris

Didžiausias jūsų skausmas yra emocinis nestabilumas. Jūs neturėjote sveiko emocinio ryšio su savo vaikystės tėvais, ir tai pavertė jus asmeniu, kuris nelabai gali susitvarkyti su jūsų emocijomis, o tai dažnai sukelia nesveiką prisirišimą. Aplinkiniams tai tarsi būdas padovanoti sau tai, ko niekada neturėjote.

Gali būti, kad negavote geriausio emocinio išsilavinimo ir tai tikrai gali trukdyti dabartiniam jūsų gyvenimui, tačiau tai neleidžia amžinai gyventi su šiuo apribojimu. Šiame pasaulyje yra tiek daug puikių žmonių, kurie jus tiesiog mylės, įskaitant ir jums reikalingos pagalbos suteikimą.

Kreipkitės pagalbos, kad išgydytumėte praeities žaizdas ir sužinotumėte, kaip geriau gyventi su aplinkiniais.

2 kortelės numeris

Savęs išgydymas yra jūsų emocinė žaizda, kurią reikia išgydyti. Gali būti, kad esate emociškai priblokštas namuose ar su draugais. Galbūt jūsų paprašė turėti gerus pažymius, parodyti talentą ir intelektą, gerus sportinius rezultatus, emocinį pasiekiamumą, žodžiu, daug įvairių dalykų. Šis spaudimas jus lydi iki šiol, o tai jums labai sunku.

Negalite sukurti stiprios laimės, nes visada jaučiate, kad kažko trūksta arba kad reikia ką nors taisyti. Turite pasveikti nuo šios žaizdos, kad išmoktumėte mylėti save tokį, koks esate iš tikrųjų, ir džiaugtis gyvenimu, net nepaisant trūkumų. Tiesiog reikia išmokti priimti save.

3 kortelės numeris

Praeities trauma yra blogiausia jūsų žaizda, kurią reikia išgydyti. Gali būti, kad nesugebėjote susidoroti su visais nusivylimais, kuriuos patyrėte anksčiau, ir užuot juos išgydę, jūs tiesiog pastatėte aplink save sieną, kad išvengtumėte tolesnio nusivylimo. … Problema ta, kad ši siena apsaugo jus ne tik nuo blogų, bet ir nuo gerų dalykų.

Tai, kad žmogus jus įskaudina, dar nereiškia, kad visi darys tą patį. Palik savo gynybinę poziciją ir būk atviresnis tam, ką turi tavo gyvenimas. Duokite jiems pasitikėjimo balsą ir netrukus galite labai nustebti.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: