Home Horoskopai Kokiu moteriškumu ponios yra apdovanotos pagal Zodiako ženklą

Kokiu moteriškumu ponios yra apdovanotos pagal Zodiako ženklą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jūs net nežinote, koks galingas turite!

Visi sako: „Moteris turėtų būti moteriška!“ Tačiau tuo pačiu metu niekas negali paaiškinti, ką reiškia. Mūsų nuomone, moters stiprybė yra moteriškumas. Kuo daugiau moteriškumo, tuo daugiau galios ir įtakos.

Liūtas

Liūtų stiprybė yra bebaimis. Liūtėms iš principo nepažįstamas baimės jausmas, todėl jos visada ir visur yra pirmosios: pirmosios gražuolės (ir nesvarbu, kaip jos atrodo), protingiausios (ir nesvarbu, kiek šalia yra kitų protingų žmonių) ir apskritai visos visatos karalienės. Paprasčiausiai todėl, kad visi kiti sėdi ir bijo įrodyti save – „Kad ir kas nutiktų“, taip – Liūtė tiesiog atsikelia, karališkai eina į sostą ir sėdi ant jo. Tarsi turėtų būti. Ir kažkodėl visada paaiškėja, kad taip ir turi būti.

Mergelė

Mergelės jėga slypi logikoje ir intelekte. Mergelės protas yra katana, samurajų kardas, galintis vienodai lengvai perpjauti šilką ir marmurą. Ir gyvas kūnas, taip. Mergelė išskaidys bet kokią situaciją ir problemą į atomus, atidžiai apsvarstys, ištirs ir vėl jas sujungs – dabar tiksliai žinodama, ką su visu tuo daryti. Arba ne jai, o tau – nes Mergelei nesvarbu, ką tiksliai išardyti. Tai visai nesvarbu. Situacijos ar jausmai, jos pačios ar kažkieno – viskas jai yra viena. Bet ji nedaro klaidų.

Vandenis

Vandenio jėga slypi mąstyme už dėžutės ribų. Jauna panelė Vandenis kai kuriems atrodo šiek tiek keista, kaip ir „Piktoji kepurė“, „Kiškis“ ir Alisa viename butelyje. Kiti netgi tiki, kad ji visai nėra pritaikyta normaliam gyvenimui, nes ji visada sklando debesyse. Na gerai. Tą pačią akimirką, kai visi pradeda lakstyti ant lubų, šaukdami „Viskas prarasta!“ ir „Mes visi mirsime!“, Vandenio jaunoji akimirksniu pamatys išėjimą. Arba net du. Ir jis visiems pasakys, kas yra geriau. Nes tik ji moka vaikščioti per stereotipų ir kvailų taisyklių sienas.

Žuvys

Žuvų jėga slypi neįtikėtinoje intuicijoje. Žuvys pasaulį jaučia kaip vandenį: akimirksniu skaito mažiausius svyravimus ir temperatūros kritimus ir pastebi net tuos niuansus, kurie apskritai niekam neprieinami. Tiesa, Rybka nemėgsta dirbti su stebuklingu kamuoliu, papildomi žmonės juos įtempia. Tačiau Rybka, žinoma, atitolins savo artimuosius nuo pavojaus dar ilgai, kol šis pavojus niekaip nepasireikš. Na, o Rybka, žinoma, neleis sau švaistytis.

Svarstyklės

Svarstyklių stiprybė slypi lengvume ir žavesyje. Svarstyklių ponia visada žavi. Net jei ji yra griežta vyriausioji buhalterė, teisininkė su ryklio dantimis ar net tamsiausia jos vadovė, ji vis tiek yra tokia mergina-mergina. Mieloji, žavi, nepaprastai charizmatiška ir labai lengva. Šalia Svarstyklių kiekvienas prigludęs vyras jaučiasi kaip puikus herojus, kiekviena pavargusi moteris yra jauna princesė, o kiekviena jauna priekabiautoja yra mielas angelas. Kodėl šalia Svarstyklių net klastingos katės nustoja maišyti žmones į šlepetes! Nes šios fėjos niekas nenori sutrikdyti.

Skorpionas

„Skorpiono“ jėga slypi natūraliame magnetizme. Jaunoji Skorpiono dama nesistengia nė vieno pritraukti prie savęs kaip magneto ir visiškai atimti iš jos valios. Tai vyksta savaime. Labai baisus raganavimas! Laimei, jauna Skorpiono ponia domisi tik elitu, ji niekada nenusileidžia daugumai savo aukų, o jos palaipsniui kažkaip nukrenta nuo savęs, galvodamos: kas tai buvo? Kas, kas … Kas tau rūpi? Pasakyk ačiū už spąstų atsivėrimą. Nes tiems, kurie smogia sunkiai, nenaudinga net nusikasti sau leteną. Nes tu nenori.

Šaulys

Šaulio stiprybė slypi atsparume ir optimizme. Visiškai nepajudinamas ženklas. Viskas aplinkui bus nušluotas gyvenimo cunamio, ką nors paskandinus, išmetus ant svetimo kranto, sugriaunant miestus ir apsikeitus salomis, o Šaulio jaunoji ponia liks ten, kur stovėjo. Jis išsuks vandenį iš plaukų ir sakys: „Aš nuėjau, po velnių, duonos!“ Ir, beje, jis nepraras duonos tuo pačiu metu. Taigi, jei „duona“ esate jūs, galite apsvarstyti, kad nuo šiol turite 9 gyvenimus. Šaulio valdžioje galite pasislėpti nuo visų gyvenimo sunkumų, kaip neįveikiamoje citadelėje. Tiesa, šią citadelę vis tiek reikia pirmiausia užkariauti, tačiau tai jau kita istorija.

Ožiaragis

Ožiaragio stiprybė slypi darbingume. Jau žirgai iš darbo ne tik tragiškai žus, bet turės laiko tapti fosilijomis, o Ožiaragio ponia vis tiek dirbs, neparodydama nė menkiausių nuovargio ženklų. Kai kurie bando gailėtis „varganų dalykų“ Ožiaragių, nesuprasdami pagrindinio dalyko: Ožiaragio ponia yra amžinasis judesio aparatas, ji energiją semiasi veiksmu. Tai reiškia, kad principas „Daryk, ką privalai, ir ateik, kas gali“ jai visada tinka.

Avinas

Avino jėga slypi tikslingume. Jauna panelė Avinas mato tikslą, o kliūtys nepaisomos, mes valsą! Kartu reikia suprasti, kad jei Avino jaunai moteriai kelią stos neįveikiama siena, anksčiau ar vėliau, vienaip ar kitaip, ji pralauš ją. Arba susprogdinti iki pragaro. Ji puikiai žino, kad sieną galima apeiti, jei labai stengiesi, tačiau mano, kad kompromisai su realybe yra silpnavaliai. Įdomu tai, kad tikrovė paprastai yra prastesnė už ją. Nes nėra kvailių, norinčių užpakaliuoti su Avino jauna ponia. Visi nori gyventi, žinai.

Jautis

Jaučio jėga yra fantazijoje. Kažkodėl visi mano, kad Jaučio jaunoji yra absoliučiai žemiškas žmogus, tvirtai atsistojęs ant kojų, tačiau visiškai neturintis fantazijos. Bet ne. Tiesą sakant, „Jautis“ jauna dama yra tiesiog stipri ir protinga, todėl su nedidelėmis problemomis ji susidoroja su viena. Tačiau nuo rimtų sunkumų Jautis pabėga į savo turtingą vidinį pasaulį, kuris niekam nieko nerodo. Geriau nežiūrėkite, kas ten vyksta – tai ne silpnai širdžiai. Bet būtent ten ji semiasi energijos ir grįžta pilna jėgų. Tiesa, šią akimirką geriau prie jos nesiartinti. Galite netyčia pažvelgti į jos vidinių pabaisų akis ir į tai … Gėdinti.

Dvyniai

Dvynių stiprybė slypi bendravimo įgūdžiuose. Dvynių jaunoji ponia paprastai yra tokia vaikščiojanti „Facebook“ ir kalbanti paukštis. Ji kuria socialinius ryšius taip lengvai ir natūraliai, kaip voras audžia tinklą, ir manipuliuoja žmonėmis kaip tikras lėlininkas. Vis dėlto jos pagrindinė stiprybė yra jos žodis. Ji sugeba su kuo nors kalbėti iki mirties ir tiesiogine prasme prikelti bet kurį žmogų, turėdama porą tinkamų žodžių – šiam asmeniui tinkamas žmogus. „Pradžioje buvo žodis“, taip taip. Atminkite, kad ši magija apima ir spausdintą žodį. Taigi geriausia užsidėti skardinę folijos kepurę prieš atidarant Dvynių laiškus. Ir tada niekada negali žinoti.

Vėžys

Vėžio jėga yra empatija. Ne veltui jaunoji Vėžio ponia visą gyvenimą slapstėsi nuo pasaulio savo nepraeinamame kiaute! Galų gale, jei ji net iškiša piršto galiuką – tai viskas: dings visa jauna panelė. Ji tuoj pat bus įtraukta į kažkieno odą, ir ji turės galvoti apie kitų mintis, patirti kitų jausmus ir įsitraukti į kitų problemas. Kasdienybei kokybė nėra labai patogi, tačiau pasaulinių kataklizmų atveju ji negali būti geresnė. Vėžio jaunosios negalima nugalėti, nes jei jai to reikia, tai ji esi tu. O kautis su savimi kažkaip keista, tiesa?

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama