Home Testai Pasirinkite vieną iš pilių ir sužinokite, kaip galite pagerinti savo finansinę padėtį

Pasirinkite vieną iš pilių ir sužinokite, kaip galite pagerinti savo finansinę padėtį

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jei stengiatės pritraukti materialinę gerovę į savo gyvenimą, tai šis išbandymas skirtas jums. Norėdami sužinoti, turite pasirinkti iš 3 įdomiausių ir saugiausių rūmų, jūsų nuomone. Kad bandymo rezultatai būtų kuo tikslesni, reikia laikytis paprastų taisyklių.

Prieš pasirinkdami:

  • Užmerkite akis ir įkvėpkite bei įkvėpkite keletą įkvėpimų.
  • Mintyse paklauskite savęs: „Kaip pagerinti savo finansinę padėtį?“
  • Atmerk akis, pažvelk į paveikslėlį.
  • Pasirinkite jums labiausiai tinkančią spyną.
  • Perskaitykite paaiškinimą žemiau
  • Pasidalinkite savo komentarais komentaruose.

Pasirinkite iš 3 pilių, kurias laikote įdomiausiomis ir saugiausiomis.

1. Jūs pasirinkote vandens pilį
Toks pasirinkimas leidžia manyti, kad esate kūrybingas žmogus ir galite tapti įkvėpimo šaltiniu kitiems. Norėdami pagerinti savo finansinę padėtį, turite sutelkti dėmesį į savęs tobulinimą. Laikykite pirštą ant pulso, sužinokite ką nors naujo ir įgyvendinkite, dalinkitės savo žiniomis su kitais.

Viskas, kas kažkaip susiję su kūryba, asmeniniu augimu, mokymusi, yra jūsų kelias į gausą. Galite daug nuveikti, jei atskleisite savo talentus.

2. Jūs pasirinkote kalnų pilį
Toks pasirinkimas leidžia manyti, kad esate žmogus, kuris gyvena aktyviai. Tu nesieki ramaus gyvenimo, tau reikia energijos!

Jums, kaip ir orui, reikia ryškių emocijų, kelionių, įspūdžių. Norėdami pagerinti savo finansinę padėtį, jums reikia bendrų emocijų: džiaugsmo, malonumo, nuostabos, susidomėjimo. Jie taps įvykių, galimybių ir šansų, kurie paskatins jus to, ko norite, magnetu. Pagalvokite, kaip ir kur galite užpildyti save tokiomis emocijomis, kurios padės jas pažadinti savyje ir anksčiau! Imtis veiksmų!

Ir jei pasirinksite veiklą, kuri padės kitiems pajusti tas pačias emocijas, tai taip pat padės jūsų kelyje į materialų saugumą.

3. Jūs pasirinkote pilį su sodu
Toks pasirinkimas leidžia manyti, kad esate subalansuotas ir ramus žmogus. Šiek tiek romantikas, mažas filosofas. Be to, esate gimęs psichologas, suprantate žmones, kartais net labiau nei norėtumėte. Žmonės jus traukia.

Jūsų kelias į klestėjimą yra bendravimas su žmonėmis, pagalba kitais žodžiais ir darbais. Nesvarbu, ar tai būtų knygų rašymas, ar konsultacijos, tai jūsų būdas. Atminkite, kad tikroji vertė yra ne jūsų turimos žinios, o būsena, kurią perduodate!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama