Home Horoskopai Aistringiausios moterys pagal zodiako ženklą

Aistringiausios moterys pagal zodiako ženklą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Visada reikia žinoti, kam labiau patinka to paties zodiako ženklo, kaip jūsų sielos draugas, atstovai ir kaip jie elgiasi santykiuose. Šios žinios padės jums rasti „požiūrį“ į tą, kurį norite užkariauti.

Taigi, mes atskleidžiame visas paslaptis.

 Avinas

Avino moters meilė yra karšta. Be pustonių – viskas tikra. Kai jie yra įsimylėję, jų jausmai visada yra pirmoje vietoje. Jie yra pasirengę tam skirti visą gyvenimą.

Moterims, gimusioms po šiuo ugnies ženklu, santykiai vystosi taip, kad atitiktų jų elementus. Tačiau audringi santykiai įmanomi tik su mylimu žmogumi. Laisvę mylintys Avinai sutinka tik su geriausiu variantu. Jei ne, jie norės mėgautis solo plaukimu.

Avinai prisiima atsakomybę už save, tačiau jiems patinka ir stiprūs partneriai. Jie ieško žmogaus, kuris nepažeis savo laisvės, bet tuo pačiu nebus „plastilinas“. Toks yra prieštaravimas. Be to, Avinai kartais tampa savo pasididžiavimo, laukinio pavydo ir užsispyrimo įkaitais. Tai netgi sukelia agresiją. Bet visi žino, kad Avinai yra nepataisomi optimistai. O audrą visada seka saulėtas oras.

Avino moteriai patinka, kai ja žavisi. O geras komplimentas gali ją nudžiuginti visą savaitę! Avinai taip nori būti mylimi ir jais didžiuotis, kad yra pasirengę perkelti kalnus, kad tik vėl išgirstų: „Jūs nesate geresni!“

Šio ženklo atstovai yra labai azartiški. Dirbk, dirbk ir vėl dirbk! Jiems tiesiog reikia įrodyti save profesinėje srityje. O kai kurie netgi pirmenybę teiks darbui, o ne šeimos darbams. Tačiau aistringi ir ištikimi Avinai nepaliks artimųjų kritinėje situacijoje.

Jautis

Jautis yra subalansuotas ir realistiškas. Jie nėra linkę rodyti stiprių emocijų. Todėl jūsų komplimentas kitai moteriai nesukels skandalo. Bet tai, žinoma, su sąlyga, kad ji pasitiki tavo meile. Priešingu atveju rizikuojate žinoti pykčio galią. Ir šio ženklo žmonėms tai reta, bet tikrai gniuždanti.

„Taurus“ moterų elegancija yra legendinė. Jie moka parodyti moteriškumą! Tuo pačiu Jaučiai myli, kai ant kūno yra mažai drabužių. Jie sugeba sutelkti dėmesį į spalvas, nes jų širdyse kiekvienas šio ženklo atstovas yra mažas stilistas. Jie džiaugiasi gyvenimu įvairiai. Gražūs drabužiai, puikūs gėrimai, skanus maistas, gražūs paveikslėliai ir tik geriausia muzika!

Tie, kurie yra įsimylėję Jaučius, vertina jų švelnumą ir atsidavimą, tačiau kartu svarbu nesukelti pesimistinių nuotaikų. Jūs neturėtumėte su jais ginčytis, kitaip patirsite jų „sunkų“ ginklą – abejingumą ir šaltumą.

Jaučiai skeptiškai vertina fantaziją. Šie materialistai turi pamatyti sapną ir jį „paliesti“. Jie nėra linkę rizikuoti, tačiau, jei priims išvadą, kad verslas yra vertas, gali net vykti į tolimą ekspediciją.

Gražios ir stiprios Jaučio moterys sunkią akimirką neverks ir neerzins savo vyro. Be šurmulio ir panikos jie patys ras darbą.

Dvyniai

Dvyniai yra kaleidoskopas, kuriame yra kelios asmenybės. Todėl užmegzti santykius su jais gana sunku. Ir jei susitarėte su vienu „žmogumi“, tai antrasis rytoj paprasčiausiai nusprendžia neiti į pasimatymą su jumis.

Dvyniai įsitikinę, kad gyvenimas yra didelis eksperimentas. Su jais amžinai pamiršite monotonišką kasdienybę! Jie akimirksniu įsimyli ir greitai atvėsta. Tačiau jie linkę abejoti. Tokią moterį užkariaus vyras, kuris įtikins, kad ji yra geriausia.

Dvyniams mylėtis ir mylėtis yra vienodos sąvokos. Kūrybiškumas ir nenuspėjamumas šioje srityje šio ženklo žmonėms yra tikrai beribis. Temperamentas panašus į jūros pučiamą vėją. Jie yra arba meilūs, arba kupini audringų impulsų. Ir nereikia gaišti laiko suvokiant jų logiką – geriau pasiduoti meilei.

Tie, kurie jau kurį laiką gyveno su Dvyniais, išmoko priimti savo dvilypumą, kuris pasireiškia tiek santykiuose, tiek kasdieniame gyvenime. Šiandien jie žavūs ir linksmi, o rytoj – griežti ir nepakeliami. Tačiau jūsų labui Dvynių moteris yra pasirengusi eiti net iki pasaulio galų, dalydamasi po lygiai visais sunkumais ir džiaugsmais.

Niekada nepamirškite sugalvoti gražių komplimentų, jei norite, kad jūsų „chameleonas“ būtų rožinės nuotaikos.

Vėžys

Vėžys yra mylimojo romantikos ir komforto apogėjus. Bučiniai ir apkabinimai, apkabinimai ir bučiniai … Taip pat barščiai, kotletai, sausainiai ir malonūs palaikymo žodžiai sunkmečiu.

Jie taip pat tikisi visapusiškos jūsų priežiūros. Nors jie neskuba apie tai kalbėti. Tačiau nereikėtų laukti jų kritikos, ją skauda labai skaudžiai. Bet jei užsitarnavote meilę, gilų Vėžių pasitikėjimą, jų širdyje atsiras jausmų srautas, kurio pakaks dešimčiai.

Vėžių asmenybėje yra, kaip sakoma, dvi mėnulio pusės. Ryte galėjai pamatyti juos švelnius ir subtilius. O grįžęs vakare staiga randi ryžtingą ir karštą prigimtį. Ir jei yra priežastis, tada tokios nuotaikos Vėžiai gali jūsų paklausti „penktuoju skaičiumi“. Nors vėliau jie priekaištaus, kad savo žodžiais jus sužalojo.

Vėžio moterys moka saugoti paslaptis. Malonu su jais pasidalinti gyvenimo istorijomis. Tačiau nepamirškite, kad jie labai pavydūs. Tai savininkai gryniausia forma! O tavo išdavystės dieną meilė akimirksniu virsta gilia neapykanta. Jei Vėžys nustojo jumis pasitikėti, galite pamiršti šviesų ir meilų pasakojimą apie meilę.

Vėžio moterys yra tikros amazonės, nebijančios išbandymų. Tačiau nepamirškite, kad jiems būna silpnumo akimirkų, kai jiems reikia palaikymo. Ir iš meilės jie tampa tokie gražesni, kad vyrai pradeda galvoti, kad deivė yra su jais!

Liūtas

Liūtės moterys yra brangūs kūriniai, kuriems reikia meilės ir pagarbos. Ir jei charizmatiškas žmogus jums yra per daug, tuomet jūs net neturėtumėte bandyti. Šio ženklo atstovai mėgsta leisti laiką draugų apsuptyje. Būkite pasirengę tam, kad jūsų Liūtė jau turėjo santykių ir nebandykite įtvirtinti jos „globos“.

Liūtai tiesiog fiziškai negali pakęsti išorinės kontrolės bet kokia forma. Ir priešingos lyties dėmesys yra savaime suprantamas. Jei esate kompleksuotas, ji tai pastebės. Turėtumėte tikėti savimi, nes Liūtė mylės tokį žmogų aistringai ir nuoširdžiai.

Liūtai gali būti dosnūs ir supratingi. Tačiau jie nekenčia meilės pasireiškimo „automatiniu“ režimu. Jie vertina sąmoningus komplimentus, o ne nuobodžias kalbas. Liūtai nemėgsta klišių ir raštų. Ar norite užkariauti šios karalienės širdį? Tada išmokite būti kūrybingi!

Liūtės visai nėra egoistės, joms nėra šalta, tačiau jos taip pat nesivaiko dėmesio. Šios reiklios moterys žino, kad nusipelno geriausio. Jiems patinka leisti pinigus papuošalams ir drabužiams. Suteikite jiems tokią galimybę. Ir daugelio Liūtų skonis tiesiog puikus!

Šio ženklo moterys moka parodyti geras manieras, tačiau tai neturi nieko bendra su pasidavimu. Kai tik ją erzinsi – „urzgsi“ ir „nagai“, nepabėgsi. Tuo pačiu metu jūs turite sugebėti dominuoti ja tam tikru metu.

Įrodykite, kad jumis galima pasikliauti. O jei esi gera meilužė, Liūtė negalės atsispirti. Juk mylėjimasis su ja yra meilės kulminacija. Kai kuriems galite atrodyti snobiški, tačiau vienas su kitu daug juokiatės, planuojate keliones ir naktimis mylėsite ir mylėsite!

Ambicingos ir savimi pasitikinčios liūtės spinduliuoja magnetizmu. Jie mano, kad pavydas yra laiko švaistymas. Ir dėl mylimojo jie sugeba labai stengtis jį išgelbėti.

 Mergelė

Mergelė yra moteris, kuri dėl rimtų jausmų gali visko atsisakyti. Tačiau ji gali nekreipti dėmesio į pašalines nuomones. Jai svarbu pirmiausia būti sąžiningai prieš save.

Mergelės moteris yra arba ieškojusi, arba laimingai įsimylėjusi. Kasdieniame gyvenime jie yra grynai materialistai, tačiau santykiuose jie yra „paskutiniai romantikai“. Jų išskirtinis skonis pasireiškia viskuo: drabužiais, interjero dekoravimu, patiekiant patiekalus. Jie yra tikri perfekcionistai.

Mergelės tokios rūpestingos! Jomis galite pasikliauti visose srityse. Jie nepailsės, kol viskas nebus išspręsta. Mergelės nekenčia kritikos. Geriau taktiškai, akis į akį, pasakokite apie trūkumus, kad išlaikytumėte santykius. Mergelės labiau nei kitos kenčia nuo netobulumo suvokimo. Jie viešumoje retai parodo pažeidžiamumą. Bet tam tikru momentu jie gali tiesiog išvykti.

Šio ženklo atstovai yra gana ryžtingi, jie vadovaujasi logika. Bet tarp jų yra svajotojų. Nors visi jie vengia dramos ir susidūrimų. Nenuspėjamumas juos gąsdina. Suteikite Mergelei harmonijos ir pasitikėjimo ateitimi. Tačiau geriausia vengti pernelyg smurtinių aistrų. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, vertina švelnią meilę.

Meilė žavioms Mergelėms stebėtinai pasireiškia smulkmenose. Ir jei santykius užpildys pasitikėjimas, Mergelė taps geriausia žmona vyrui, kuris įvertins jos grožį, intelektą ir praktiškumą.

Svarstyklės

Moteris Svarstyklės yra žavesio jūra! Jie, kaip ir maži šviestuvai, apšvies jūsų dieną ir naktį.

Geras, diplomatiškas, šiek tiek užsispyręs ir neryžtingas. Kokie jie moteriški! Bet staiga galite pamatyti, kaip jie žaismingai atlieka vyrišką darbą, kai to reikia.

Moteris Svarstyklės pasirodys gatvėje tik gerai prižiūrėta forma. Šios protingos ponios žino, kad viskas svarbu. Jie moka analizuoti ir mėgsta kalbėtis su skirtingais žmonėmis. Net niūrūs tylūs žmonės į juos reaguoja ir pradeda dalyvauti pokalbyje. O Svarstyklių tikslas – visuotinė harmonija. Jie iškart supranta, kas tai pažeidžia.

Svarstyklių moterims svarbu žinoti, kad jums reikia jos minčių ir patarimų bet kokia proga. Jei galite, laikykite ją, kai ji nori persikelti, pradėti naują verslą ar pakeisti socialinį ratą. Svarstyklės mėgsta draugiją, šokius ir linksmybes, tačiau tuo pat metu jos moka save kontroliuoti.

Nepaisant viso savo žavesio, šio ženklo atstovai yra gana valdingi. Jie nepastebimai, bet labai užtikrintai ves jus į savo nuomonę. Bet priimdami sprendimą jie atsižvelgs ir į protą, ir į jausmus. Juk pusiausvyra jiems tokia svarbi!

Svarstyklės labiausiai vertina grožį, tyrumą ir nuoširdumą! Ir jos ieškos savo išrinktajame. Gražių moterų Svarstyklių silpnoji vieta yra neryžtingumas. Jie dažnai delsia priimti sunkius sprendimus. Jiems reikia pagalbos!

Skorpionas

Skorpiono moterys yra paslaptingos ir gražios. Lengva pasiduoti jų kerams, tačiau ne visi gali jų išnarplioti.

Vyrai, pavyzdžiui, kandys, sukasi aplink šias patrauklias damas. Bet jūs jos netrauksite banaliais komplimentais. Tai, kad tu jai neabejingas, gali pasakyti jos veriantį žvilgsnį.

Skorpionai didžiuojasi savo jėga ir talentais, kuriuos gamta jiems suteikė visiškai. Ir jei tam tikru momentu jums atrodė tylu, tai yra iliuzija. Jie labai emocingi, tiesiog ugnikalnis ne visada išsiveržia.

Skorpiono moterys yra karalienės ir deivės, puošnios žmonos ir draugės! Jie myli ir nekenčia iki galo. Jokių pustonių! Jei palietėte Skorpiono širdies gelmes, tada pamiršite savo meilę. Arba viskas, arba nieko – jokių variantų!

Skorpionai pavydi. Tačiau jie nesiruošia to slėpti. Jie turi pasakyti paskutinį žodį, jie yra teisūs ir t.t.Jei ši moteris įsižeidė, jūsų laukia išbandymai. Tačiau stengdamiesi dominuoti, jie yra pasirengę atleisti savo artimiesiems už visas nuodėmes.

Visi Skorpionai yra ištikimi, ištikimi ir ištikimi meilėje ir draugystėje. Jie teikia džiaugsmą ir aistrą savo artimiesiems. Moterys vertina vyrų jėgą, ryžtą ir norą laimėti. Skorpionai nelaiko kitų moterų varžovėmis, nes yra įsitikinę savo įtaigumu.

Skorpionai dažnai vadinami mirtinais išrinktaisiais. Tačiau laimingos meilės atveju apie geriausią negali net svajoti!

Šaulys

Šaulio ženklo moterys yra nepakartojamos, nuoširdžios ir spontaniškos. Jų apreiškimai kartais veda į aklavietę. Bet kaip Šauliai moka įkvėpti sunkmečiu!

Šaulys yra atviras, todėl su jais neturėtumėte apsimesti tuo, kuo nesate. Jie yra nepriklausomi ir bet kokia manipuliacija, įskaitant hipnozę ir oficialius ryšius, su jais neveiks. Jie niekina „arogantus“. Meilė laisvei dažnai yra jų vienišumo priežastis.

Bet jei moteris Šaulys rado „savo vyrą“, jis ras patikimiausią gyvenimo palydovą. Ji visada bus jūsų pusėje, net jei visi jūsų giminaičiai ir draugai nusisuks nuo jūsų.

Šaulio moterys yra impozantiškos ir savimi pasitikinčios moterys, žinančios visas stiliaus paslaptis. Jie dosnūs ir kantrūs, bet geriau nematyti jų pykčio. Įsimylėję jie yra labai romantiški. Šio ženklo atstovai gali prisiminti jūsų pirmąjį žvilgsnį, pirmąjį prisilietimą, dainą, kuri skambėjo bučinio metu … Bet tai yra jų paslaptis. Jei jie išsiskyrė su mylimąja, tai visa savo išvaizda jie parodys, kad viskas tvarkoje. Ir jūs negalėsite suprasti, kokia jų širdis suskausta.

Šios nepaprastos moterys visada yra jaunos širdies, ir tai neturi nieko bendra su amžiumi. Jie yra labai aistringi meilėje, šmaikštūs ir nebijo atskleisti savo jausmų. Galbūt jūs niekada negavote tokių mielų bučinių … Ši meilė jus sužavės!

 Ožiaragis

Moteris Ožiaragė pati planuoja savo gyvenimą ir nebijo sunkumų. Juos traukia sėkmė. Jie eina pas jį ir daro savo karjerą. Jei tai domina ir jus, jie gali patarti.

Šie keli žmonės niekada nepasiduoda. Jų negalima palaužti, Ožiaragiai eina į priekį ir prisimena visus savo pasiekimus. Jų užmojai yra pagrįsti, jie žino, kad gali tai padaryti.

Ilgos derybos nėra jų elementas. Arba pateikite jiems gerą pasiūlymą, arba neapgaudinėkite savo galvos. Tačiau tuo pat metu jie moka vesti dialogą ir ginčytis. Romantiški žodžiai šioms damoms bus ne meilės deklaracija, o frazė: „Tu esi protingiausia ir praktiškiausia moteris pasaulyje!“.

Šios moterys moka sukurti nepriekaištingą įvaizdį, sukurti jaukų ir gražų interjerą bei išsirinkti geriausius papuošalus. Jie mėgsta įdomų poilsį ir melodingą muziką, jiems nereikia daug pašnekovų. Pakanka vieno, bet geriausio.

Ožiaragiams reikia palaikymo, nors jie jums to neparodys. Bet kai pradėsite juos dažniau girti, pamatysite, kaip moteris keičiasi. Jos siela tokiomis akimirkomis tiesiog dainuoja.

Jei kam atrodė, kad Ožiaragiai nepažįsta švelnumo ir aistros, tai yra absoliutus kliedesys. Už nuimtos tramdymo kaukės rasite neįprastai karštą meilužį ir rūpestingą gyvenimo draugą. Ir jūs suprasite, kad geriausio laimingo ilgo gyvenimo partnerio paprasčiausiai nėra!

Vandenis

Vandeniai yra įsimylėję ir nepriklausomi. Šio ženklo atstovus vilioja eksperimentai. Jiems reikia naujų horizontų, jie yra pasirengę kiekvieną minutę plėsti savo pasaulėžiūrą.

Nepamirškite, kad šiuo ženklu gimė daugiausia žmonių, pakeitusių pasaulį. Jei iš jų bus atimta laisvė, jų vidinė liepsna užges.

Šie nuoširdūs ir aistringi žmonės netoleruos neteisybės. Jie iš prigimties yra malonūs ir ramūs, tačiau mėgsta mesti iššūkį visuomenės nuomonei. Juos traukia neįprasti žmonės ir įvykiai.

Moteris Vandenis akimirksniu supras jūsų žodžių esmę ir jums atrodys, kad ji dabar yra kažkur ne su jumis. Bet tai tik sako, kad ji jau viską supranta ir jai nuobodu. Šio ženklo žmonės nemėgsta stovėti vietoje.

Romantika su Vandeniu pakeis jūsų gyvenimą visiems laikams. Šie žmonės yra žmonės – logikai, romantikai, pragmatikai ir idealistai. Bet jiems nepatinka, kai kas nors veltui perdeda ir dramatizuoja, kaip sakoma, iš dangaus.

Vandenės moterys mėgsta saldainių puokštės laikotarpį, tačiau jei santykiai yra aklavietėje, jie nepastebimai išnyks iš jūsų gyvenimo. Vandeniai yra individualistai, tačiau jų socialinis ratas yra labai platus.

Jums tuo pat metu patinka šios neįtikėtinos moters paslaptis ir atvirumas, tiesiog padovanokite jai meilę. Ir tavo gyvenimas tau atrodys nesibaigianti ir nuostabi kelionė!

 Žuvys

Žuvys moterys yra nepaprastai moteriškos, žavios ir įsijautusios. Jiems patinka, kai partneris juos supa atsargiai, sako komplimentus, net ir pačius paprastiausius. Juk pagrindinis dalykas yra nuoširdumas.

Pirmą pasimatymą bendrausite su jais, ir jums atrodys, kad juos pažįstate visą gyvenimą. Jie tokie meilūs ir jautrūs. Jie nepakenks jūsų žodžiais. Jie žino, kaip tai vyksta.

Aušros metu ištarta frazė „Aš tave myliu“ yra geriausias būdas jiems pradėti dieną. Joks deimantas negali jų pakeisti tikrų jausmų džiaugsmu.

Žuvys moterys yra diplomatiškos ir ramios nepažįstamoje kompanijoje. Bet jei kas staiga nuspręs įžeisti Žuvis, jis suklys. Šie įžvalgūs žmonės jau pastebėjo jūsų silpnybes, todėl ras būdą, kaip tinkamai reaguoti.

Žuvys mėgsta komfortą ir malonumą. Tai nereiškia, kad jie siekia pasipelnyti, tačiau gražūs daiktai ir jausmingi malonumai juos įkvepia. Jie gyvena nerimaudami dėl rytojaus. Jiems labiau rūpi „dabar“. Ir tada … Tada viskas bus gerai!

Visoms Žuvims kartkartėmis reikia vienatvės. Savo nuostabiame pasaulyje jie bus išvalyti nuo streso ir baimės. Tačiau jie rodo pažeidžiamumą tik artimiems žmonėms, o išoriniame pasaulyje elgiasi užtikrintai ir savarankiškai. Jūs neturėtumėte išduoti Žuvų ar pažeisti jų interesų, jie to neatleis.

Žuvys yra jautrios ir linksmos, tačiau jų širdis taip lengvai neatsivers. Jei jums pasiseks, tada likimas suteiks jums geidžiamiausią ir ištikimiausią žmoną!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama