Home Horoskopai 4 moteriški zodiako ženklai, kuriuos myli vyrai

4 moteriški zodiako ženklai, kuriuos myli vyrai

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jie tiesiogine prasme pašėlsta!

Moteris tiesiog sukurta vyrui, kad ja žavėtųsi ir dievintų. Iš principo daugelis moterų to siekia, o daugeliui tai sekasi.

Bet iš moterų, gimusių pagal šiuos zodiako ženklus, vyrai pašėlsta. Ir nors kiekviena moteris savaip nepaprasta, šios ponios iš tikrųjų yra oh-ho-ho!

Ir nors, žinoma, sėkmė nepriklauso nuo zodiako ženklo, tačiau pamatą vis tiek kloja.

SKORPIONAS

Spalio 23 – lapkričio 21 d

Ji galėtų parašyti knygą apie tai, kaip vaikščioti, kalbėtis ir atrodyti, kai žavi vyrą. Ji labai žavi. Tik visiškai abejingas vyras nereaguos į aistrą jos akyse ir balse. Netardama garso, ji geba kalbėti apie meilę visomis įmanomomis kalbomis.

Susipažinusi su patraukliu vyru, ji žino, kaip jį atskirti nuo minios, ir tai įvyksta ilgai, kol jis nespėja pastebėti kitos moters. Nėra prasmės jam priešintis. Nebus pasirinkimo palikusi nenugalima jėga, veikianti itin kaliąjį daiktą. Net jei ji nėra labai išvaizdi, jos didelės, hipnotizuojančios akys slopins valią priešintis. Jis supras, kaip jaučiasi nelaimingas triušis, kurį užhipnotizuoja kobra.

Ji nemėgsta nuobodžių partnerių. Kad ir kur ji eitų, jai patinka keliauti pirmąja klase, o jūs geriau šypsokitės ir mokėkite. Jei jus šokiruoja jos būdas elgtis su pinigais, to neparodykite, kitaip jūs ir jūsų pinigai greitai bus pamiršti.

Jos energijos pakanka kelioms moterims. Ji mėgsta gerai dirbti ir džiaugtis savimi. Ką ji daro, ji yra linkusi į perteklių. Tai gali būti įdomu, bet varginantis. Su ja niekada nebus nuobodu, bet norėsis ramesnio, subalansuoto gyvenimo.

Ji rimtai žiūri į meilę. Ji, kaip ir šio ženklo vyras, yra jos pačios aistrų vaisius. Jos aistra gyvenimui egzistuoja nepriklausomai nuo vyrų. Todėl jie nesugeba jai atsispirti, siekia ją pajungti. Bet net jei jiems tai pavyksta, jie vargu ar gali prasiskverbti į slaptas jos paslėpto jausmingumo gelmes.

Skorpiono moteris gali būti ištikima meilužė, kuri apsaugos jus kitų akivaizdoje, kovos už jus pačiomis sunkiausiomis sąlygomis, nepraleisdama nė už ką kaimynų nuomonės. Neatsitrauk ir nenuleisk rankų, nes jos energija pasisuks prieš tave.

DVYNIAI

Gegužės 21 – birželio 20 d

Ji viena sugeba pakeisti visą haremą. Dešimt skirtingų moterų bus sunku konkuruoti su jos virtuoziškumu. Kaip džinas iš butelio, ji kiekvieną kartą pasirodys vis kitokia, privers jus žavėtis, patirti paslaptį ir pakliūti į jos žavesį. Ji sugeba pritraukti bet kurio žmogaus dėmesį, nes yra nuostabi pašnekovė, šmaikšti ir žavi. Ji taip pat yra dėmesinga klausytoja, kuri domėsis jūsų problemomis. Pasakykite jai apie savo ketinimus, norus, rūpesčius ir pasiruoškite išklausyti atsakymus. Kai kurie įžvelgia tam tikrą aroganciją bandydami savaip išspręsti kitų žmonių problemas. Bet tai netaikoma Dvyniams, jie mėgsta analizuoti situacijas, ieškoti motyvų ir siūlyti patarimus.

Ji lengvai susiranda draugų, tačiau paprastai nesidomi ilgalaikėmis, reiklesnėmis draugystėmis. Ji padarys viską, kad draugai būtų patenkinti. Beje, ji galės nusiųsti žavingą užrašą, laiku paskambinti, pasakyti komplimentą. Visiems draugams ji atrodo miela ir šilta, tačiau nė vienas neturės teisės į ją. Ji nori patikti visiems, nors pati nebūtinai prie visų prisirišusi. Paprastai ji nusivilia, jei kas nors užima per daug jos laiko arba kaltina ją problemomis, kurias ji jau visiškai išsprendė.

Ji nuolat ieško naujų būdų savo lakiai energijai. Ji yra pasirengusi iš karto vykti bet kur, nepasverdama „už“ ir „prieš“ ir dažnai sugeba taip pat greitai priimti svarbius sprendimus, negalvodama. Ji remiasi savo refleksais, o ne sprendimu.

Jai gana sunku tą patį daryti ilgą laiką, nes ji greitai įsitraukia į kažką naujo. Niekas kitas, tik naujumas, ją taip žavi. Todėl ji nesusitvarko. Ji sąžiningai bando tai padaryti, bet negali. Vos įpusėjusi ji jau nori pasukti kažkokiu nežinomu keliu, kuris, kaip jai atrodo, žada ką nors įdomaus ir įdomaus.

Būdama labai emocionali, ji sugeba groti visą skalę, kai kiti spėja pagroti tik tris natas. Tačiau jai sunku pajungti save vienai emocijai, taip pat apsiriboti vienu meilužiu, vienu darbu, vienu planu. Nebandykite jos pririšti. Ji turi laisvą dvasią, netinka paukščiui auksiniame narve. Niekas jos nenudžiugina kaip atvykimas į mylimą miestą ar, priešingai, palieka nekenčiamą. Tas pats pasakytina ir apie žmones.

Jai reikia protinio suderinamumo su partneriu, ji nesutiks su nevienoda pozicija. Ji greičiausiai yra verslo moteris nei namų šeimininkė. Tiesa, kuriam iš šių kelių ji teikia pirmenybę, ji puikiai susitvarkys su savo pareigomis. Tačiau jei ji veiks prieš savo valią, ji greitai žlugs.

Santykiuose su vyrais ji dažnai žaidžia beširdžius žaidimus. Tačiau įžeista paprastai linkusi atleisti ir pamiršti, ar ji pasirengusi jį priimti.

Tie, kurie gali su ja bendrauti, bus laimingi. Juk kur dar galima rasti moterį, kuri taip praskaidrino tavo gyvenimą? Ji žavi, mėgsta tave erzinti – tikra moteris.

LIŪTAS

Liepos 23 – rugpjūčio 22 d

Ji nuolat eksponuojama – gražus papuošalas vitrinoje, kuriame visi praeiviai susižavėję sustingsta. Svarbiame socialiniame renginyje ji bus geriausia puošmena. Nors ji laikinai yra už kadro, ji jaučiasi kaip žvaigždė, laukianti pasirodymo prieš susižavėjusią auditoriją. Jai nėra nieko svarbesnio už vyrus, kuriuos ji nuneša ir išreiškia savo džiaugsmą. Tuo pačiu ji pati ne visada yra įsimylėjusi. Tam tikra prasme ji verčia parduoti seksą, tačiau jos atlyginimas yra pasitenkinimas, kurį ji gauna iš minties, kad yra taip vertinama.

Ji turėtų ne tik užimti svarbią vietą partnerio gyvenime, bet ir būti vienintelė. Tačiau jai tokie apribojimai netaikomi. Ji nori likti visiškai laisva pasirinkti naują auką. Paprastai tai neužima daug jos laiko, pati auka noriai susitinka pusiaukelėje. Liūto moterys yra garsiausios medžiotojos.

Ji myli žmones, bet yra savanaudė. Ji nori dominuoti, tačiau yra gerbiama. tuščias, bet malonus – išaustas iš prieštaravimų, kitų žmonių problemas suvokia tik per savo „aš“ prizmę.

Ji nekantri, nenuspėjama, patraukli. Jos emocijos dažniausiai būna paviršutiniškos. Ji dažnai yra įsimylėjusi, bet retai geba mylėti. Iš jos atimama galimybė pajungti save kitam asmeniui, ji nemoka duoti.

Jei meilės romanas tampa per jaukus, ji pradeda tingėti ir viską, kas vyksta lovoje, laiko savaime suprantamu dalyku. Todėl ugnis, kurią ji padegė bet kuriame @ vnik, užges. Ir be jai reikalingo garbinimo jos pačios intymūs troškimai palaipsniui miršta.

Norint būti formos, ją reikia pakeisti. Tačiau dėl jos nenaudingo pobūdžio pokyčių sunku. Todėl ji dažnai atsiduria aklavietėje.

Ji yra atsidavusi tiems, kurie ją myli, jei dingsta prisirišimas prie jos, ji palieka. Ji dažnai gali įsitraukti į „meilės trikampį“, stumdama kaktomis du vyrus. Ji džiaugiasi tik būdama dėmesio centre. Jei žmonės nesilaiko jos taisyklių, ji niekada savęs dėl to nekaltina. Nukentėjusi nuo emocinio žlugimo, ji linkusi dramatizuoti situaciją, atlikdama tragiškos herojės vaidmenį. Tai išdaiga, noras pasiekti efektą, o ne tikrų emocijų pasireiškimas. Tiesą sakant, ji pati sukuria problemas.

Ji laiko save pernelyg idealistine, todėl dažnai patiria nusivylimą. Dažnai ji myli „neteisingą“ asmenį arba atmeta „teisingą“ dėl per didelių meilės reikalavimų.

Ji turi retą talentą išprovokuoti savo nelaimes. Ji neatsargiai žiūri į pinigus. Mėgsta juos išleisti ir daugiausia sau. Tai būtybė, mėgstanti prabangą, todėl labiau mėgsta partnerį, kuris gali ją suteikti. Visada įsitraukia į savo silpnybes. Jis dažnai lankosi pas kirpyklą, perka provokuojančius drabužius, mėgsta papuošalus ir kailius. Vienas mėgstamiausių jos pomėgių nuolat puošia savo namus. Ji dovanoja brangias dovanas, rengia ekstravagantiškus vakarėlius. Puiki šeimininkė, ji sugeba linksminti svečius, apsupdama juos dėmesingai ir atsargiai (tačiau tai netaikoma nekviestiems svečiams). Kaip galima tikėtis svetingumo, jei ji asmeniškai nepakvietė?

Kitos moterys jai pavydi, nes visi patrauklūs vyrai bus šalia jos. Ji vilioja vyrus, galbūt todėl, kad mano, jog teisinga, jog jie vykdo jos teisingumą. Jei ji nusišypso vyrui, tai gali apgauti, nes tai ne visada reiškia, kad ji jai patiko. Jai nuolat reikia susižavėjimo ir ji flirtuos su bet kuo, kad to pasiektų.

Vis dėlto ją lydintis vyras neturėtų sekundei suteikti jai galimybės suabejoti, kad ji yra saulė jo danguje. Tai nepriimtina. Nesąžininga? Žinoma. Tačiau taip yra. Ir ja besidomintis vyras turi išmokti gyventi pagal tokias taisykles.

VANDENIS

Sausio 20 – vasario 18 d

Ji nemėgsta, kai į ją žiūrima kaip į troškimo objektą. Ji kelia didelius reikalavimus, kurių ji nesiekia nuvertinti, ir ji reikalauja, kad mylimasis su ja elgtųsi deramai.

Ji nemėgsta būti skubinta. Jei esate per pirmą pasimatymą, nesitikėkite, kad baigsite jį lovoje, nes tai neveiks. Antras pasimatymas taip pat vargu ar atves jus į savo miegamąjį. Ji nėra koja, bet jūs turite ją įtikinti, kad vienos nakties nelaikote mergaite. Vandenio moteris yra jausminga ir turi labai stiprų intelektą. Ji gyvena daugiausia protu.

Draugai ją įkvepia. Ji myli vakarėlius ir žmones, puikiai jaučiasi visuomenėje ir visada yra pasirengusi priimti kvietimą paskutinę minutę iš žmogaus, kuris jai patinka. Dažniausiai sąžininga ir atvira, ji nemoka meluoti, nes nenori būti netiesa. Jei ji ką nors myli, ji dažniausiai atveria jam savo sielą, dažnai ne itin tinkamą.

Vandenio moterys dalyvauja kažkieno gyvenime. Kartais jie duoda nereikalingų patarimų, kurių niekas neketina išklausyti. Ji imasi vyro darbo. Jei reikia, ji gali dirbti auto mechanike, kelių tiesėja, mūrininke. Tačiau dažniausiai ji užima gana aukštas pareigas.

Jai patinka kažką pasiekti. Ji sutinka bet kokią naują galimybę, prisiima atsakomybę už naujus reikalus, nes jaučia, kad pasieks bet kokį tikslą, atliks bet kurią jai patikėtą užduotį.

Kadangi ji yra protinga, nori išbandyti save įvairiose srityse, supranta žmones skatinančius motyvus, paprastai jos pastangos būna sėkmingos. Ji gerai dirba komandoje, o Johnas Rockefelleris taip pat teigė, kad už šią savybę jis mokės daugiau nei už bet kurią kitą. Ji yra tikra humanistė, ją labai jaudina pasaulio problemos. Ieškokite jos kovos už socialinį teisingumą pirmosiose linijose ir nematysite jos tarp pralaimėjusiųjų.

Ji jautri kitų kančioms. Tačiau mainais už pastangas ji nereikalauja meilės ir supratimo. Ją taip nuneša pats darbas, kad ji pameta akis iš tų žmonių, dėl kurių stengiasi. Net kai ji rodo pakankamai susidomėjimą jais, ji yra neutrali ir nuošalė. Be to, ji yra žmogus, turintis drąsos atsilaikyti iki savo įsitikinimų pabaigos. Jei jos planas nepavyks, ji nebus depresija, nes žino, kad mokosi iš klaidų. Vertingas verslas, kuris baigiasi nesėkme, jai reiškia daugiau nei mažesnį, kuris atnešė sėkmę, nes tai raginimas dar kartą išbandyti savo jėgas.

Nors ji yra žavi, linksma ir išradinga, ji kartais gali būti užsispyrusi. Pavyzdžiui, daugelis Vandenių moterų tiki okultizmu, ir jūs negalėsite jų atkalbėti. Jei jie kažkuo tikri, jų nesupainios jokie argumentai ar net faktai. Ji mėgsta gražius dalykus, įskaitant žmogaus kūną. Geriau nepamiršk pagirti jos figūros. Ją reikia įvertinti. Ji neįprastai tvarkinga. Po visko, kas nutiko, kai jūs tingi judėti, ji gali atsikelti ir pradėti kloti lovą. Ji gali būti ryžtinga, nervinga ir, jei dėl ko nors nusivilia, – rūsti.

Kitas trūkumas yra polinkis į dideles išlaidas ir ekstravagantiškus asmeninius patogumus. Žinoma, ji nesutiks, kad tai yra trūkumas. Ji nemėgsta žmonių, kurie užsiėmę tik pinigų problemomis, laikydami juos mažais ir šiek tiek pašėlusiais. Vienintelis geras dalykas, susijęs su pinigais, yra tai, ką galite su jais nusipirkti. Ir ji labai stengsis, kad gautų tai, ko nori.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama