Home Horoskopai Kaip kiekvienas Zodiako ženklas susidoroja su išsiskyrimu

Kaip kiekvienas Zodiako ženklas susidoroja su išsiskyrimu

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Avinas 

Jūs nesate tas, kuris skęsta liūdesyje. Eini į priekį ir randi naujų reikalų. Tai gali būti naujas hobis ar bet kokia nauja veikla. Jūs tiesiog norite padaryti kažką naujo. Taip yra todėl, kad atsidavimas kažkam nauja leidžia jaustis viltingai ir pozityviai. Jūs tiesiog norite pamiršti santykių nesėkmę įsigilindami į naujus dalykus, taigi iš esmės priimate gyvenimo tėkmę.

Jautis

Po nesėkmės santykiuose stengsitės palepinti save. Jūs perkate naujus daiktus ir lankotės naujose vietose, valgote tai, kas jums patinka, ir skiriate sau visą dėmesį. Tai gali turėti didelę įtaką jūsų banko sąskaitai, bet jūs tik džiaugiatės galėdami gerai praleisti laiką.

Dvyniai

Jūs iš tikrųjų esate labai praktiškas. Norite sugrįžti į gyvenimą ir susipažinti su naujais žmonėmis. Nenorite daug laiko praleisti gedėdami. Jūs norite eiti į priekį ir būti laimingu. Na, galbūt tai nėra labai geras požiūris, bet jūs vis tiek norite tai padaryti, nes taip spręsite spragą.

Vėžys 

Šį kartą galvoji apie save. Jūs tikrai norite rėkti ir liūdėti, ir taip norite reaguoti, nes jaučiate, kad tai buvo jūsų asmuo. Tiesą sakant, visas skausmas ir liūdesys turi būti atmesti. Bet jūs nesate destruktyvi rūšis. Jūs tiesiog norite sutelkti dėmesį į save ir skirti laiko gydymui.

Liūtas 

Esate išdidus žmogus ir darysite viską, ko reikia, kad vėl pasididžiavotumėte savimi. Dabar idėja yra ta, kad jūs savo pasididžiavimą ilgai siejate su santykiais. Dabar, kai santykiai baigėsi, jūs neturite kuo didžiuotis. Tokiu būdu pradėsite dirbti ir labiau stengtis, taip pat norėsite pasiekti tai, kuo galėtumėte didžiuotis.

Mergelė

Aplinkiniai mano, kad esi robotas. Štai kiek skilimas jus paveiks. Būsite praktiškas ir norėsite judėti toliau ir iš esmės atlikti savo darbą. Tai neturi nieko bendra su jūsų ego, bet tai susiję su tuo, kad jūs racionalizuojate nykimą savo mintyse, o jūs taip pat dirbate su šiuo pateisinimu savo gyvenime. Taigi jums tai visiškai nesvarbu.

Svarstyklės 

Norėsite atkurti pusiausvyrą savo gyvenime. Tai reiškia, kad šis ryšys buvo tam tikras pusiausvyros faktorius jūsų gyvenime. Išsiskyrimas sukėlė tam tikrą disbalansą. Šis disbalansas yra tai, ko negalite išspręsti. Taigi, jūs vėl norite pasiekti pusiausvyrą. Jūsų nuomone, geriausias būdas tai padaryti yra dirbti ką nors kita. Tokiu būdu iš esmės nukreipsite save į kitą veiklą ir pasistengsite padaryti viską.

Skorpionas 

Tiesą sakant, labai pavojinga išsiskirti su jumis. Taip yra todėl, kad jūs esate žmogus, turintis sunkių jausmų ir skatinantis pyktį prieš kitus žmones. Jūsų prigimtis daro jus kerštingus ir norite atkeršyti tave įskaudinusiam asmeniui. Ši prigimtis jus paverčia piktadariu jūsų buvusiame gyvenime. Be to, tai reiškia, kad niekada negalėsite baigtis teigiama, laiminga nata. Tai ne jūsų būdas!

Šaulys 

Jūs iš tikrųjų manote, kad šie santykiai paskatino nuobodžią jūsų gyvenimo rutiną, ir jūs norėsite nutraukti šią rutiną ir padaryti kažką naujo. Tai reiškia, kad norėsite leistis į nuotykius ar išbandyti tai, ko dar niekada nedarėte. Iš esmės jūsų planas yra padaryti viską, ko anksčiau negalėjote ar nedarėte. Gana sangviniškas metodas!

Ožiaragis

Jūs sprendžiate tai taip, tarsi tai būtų tik dar vienas smulkus dalykas, nutikęs jūsų gyvenime. Jūs norite kuo greičiau tai įveikti. Viskas, ko norite, yra atkurti įprastą gyvenimą ir iš esmės norite gyventi savo gyvenimą, kad ir kas nutiktų. Šis požiūris yra geras, nes taip juda pasaulis. Viskas keičiasi ir žmonės išvyksta, bet gyvenimas tęsiasi.

Vandenis 

Jūs slepiate savo jausmus. Nenorite, kad kas nors žinotų, jog esate liūdnas ar palūžęs, bet iš tikrųjų esate. Jūs tapsite drąsiu veidu ir gyvensite kiekvieną dieną, tarsi nieko nebūtų nutikę. Tik nedaugelis žmonių kada nors žinos, kad esate liūdnas, tačiau dauguma žmonių pažvelgs į jus ir pagalvos, kokia esate praktiška ir protinga. Tačiau iš tikrųjų jūs palaidojote savo emocijas savo širdyje.

Žuvys

Verksite ir sukelsite daug šurmulio. Be to, jums reikės visos palaikymo sistemos, kuri visada turi būti su jumis, kad padėtų jums išsivaduoti iš liūdesio.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama