Home Horoskopai Pagrindiniai vampyrai tarp zodiako ženklų arba kas ir kaip geria jūsų kraują

Pagrindiniai vampyrai tarp zodiako ženklų arba kas ir kaip geria jūsų kraują

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Energinis vampyrizmas yra gerai žinomas ir plačiai paplitęs dalykas, jau skeptiškas. Kas iš mūsų nejautė vampyro poveikio sau, kuris savo elgesiu, žodžiu ar bet kokiu veiksmu verčia mus jaustis prislėgtus ir pavargusius, tarsi kažkas iš mūsų būtų išgeręs visą teigiamą energiją.

Beje, ne visi vampyrai elgiasi sąmoningai ir sąmoningai siurbia iš mūsų kraują.

Kai kuriems jų tiesiog reikia kažkieno energijos, kad juos pamaitintų: kai kas nors jaučiasi blogai, jis jaučiasi gerai, o pats „kraujo čiulpimo“ procesas vyksta nesąmoningai, tarsi savaime.

Pasirodo, kiekvienas iš zodiako ženklų gali tapti savotišku vampyru, tačiau yra ženklų, kurie dažniausiai sąmoningai ar nesąmoningai minta kitų energija, sukelia kitų žmonių depresijos jausmą, sumažina jų savivertę.

Pažvelkime atidžiau.

Energetinis vampyrizmas ir energetiniai vampyrai

Yra 4 pagrindiniai vampyrų tipai:

Narciziški vampyrai. Iš esmės tai apima tuos, kurie gimė po Ugnies ženklais: Avinas, Liūtai, Šaulys.

Šioje trejybėje pavojingiausi, vadinamieji „toksiški“ žmonės dažnai yra LION ženklo atstovai. Jie moka demonstruoti save ir savo sugebėjimus, tačiau kartais tai daro taip įkyriai, kad atrodo, kad tai nėra asmuo, priešais tave yra Dievas asmeniškai.

Liūtai dažnai bando įrodyti, kad yra geresni už jus ar kitus asmenis, tuo jums tai įrodydami. Dėl to atsiranda nepilnavertiškumo jausmas, imi jaudintis, kentėti, prastėja nuotaika ir patenki į rimtą neviltį.

Avinas ir Šaulys šiuo atveju nėra tokie pavojingi, tačiau vis tiek kartais turi galimybę vampyruoti. Pavyzdžiui, Šaulys dažnai perdeda tikrąją padėtį, sukurdamas nerealų vaizdą apie tai, kas vyksta.

Aplinkiniai tiki pasakomis ir drama, nes problema atrodo tokia rimta! Todėl jie atiduoda savo brangią energiją vampyrui, kad jis jį palaikytų ir nuramintų, o jis savo ruožtu tyliai džiaugiasi, kad jam pavyko viską taip puikiai paversti!

Avinai nėra panašūs į vampyrus, jie yra per daug tiesmukiški ir sąžiningi, ir, veikiau, kiti žmonės sugeba juos vampyruoti, nes Avinas turi tiek energijos, kad jis pasirengęs iššvaistyti praktiškai nemokamai, yra labai patiklus!

Kurį iš jų lengviausia dovanoti? AVINAS

Kaip galite apsisaugoti nuo šių vampyrų? Jei narciziškas vampyras bando jus užpulti, galvokite apie save, o ne apie jį. Vampyrui reikia tik pajusti jūsų dėmesį ir susižavėjimą, kad pakeltų save aukščiau jūsų. Kai supranti, kad nieko nėra blogiau, o gal net ir geriau, tavo šarvų negalima perverti jo narcisizmu.

Kaip apsisaugoti nuo energetinio vampyro?

Vampyrų kontrolieriai, be abejo, yra Žemės ženklo atstovai: Jautis, Mergelė ir OŽIARAGIS. Šie ženklai mėgsta viską kontroliuoti ir mokyti kitų gyvenimą. Jie visais įmanomais būdais bando parodyti, kaip teisingai gyvena.

Jie visada geriau žino, kaip ir ką daryti, kad kažko gautų. Jie taip pat nevengia kritikuoti kitų, o tai sukelia stiprų pasipiktinimą ar savivertės kritimą priešingoje pusėje. Tai yra jų įkrovimas. Kuo teisingiau jis žiūri į tavo akis, tuo daugiau energijos iš tavęs siurbia.

OŽIARAGIS. Pavojingiausias iš trijų. Jis visada viską žino ir žino, kaip geriau už kitus, retai kas nors laikosi patarimų, jis duoda patarimus dešinėn ir kairėn bei rūpinasi, kad viskas vyktų taip, kaip jam atrodo tinkama. Todėl kiti pradeda blogai jaustis, nervinasi, o savivertė krinta.

Mergelė. Šis vampyras yra didžiausias viso zodiako kritikas. Jis mėgsta kritikuoti viską – nuo jūsų pasirodymo konkrečią dieną iki gyvenimo pasirinkimo. Jei jis elgiasi ypač ryžtingai, jis pasirenka tas problemas, kurios labiausiai vargina žmogų.

Užuot padėjęs su jais susitvarkyti, jis graužia ir kritikuoja savo veiksmus.

Dažnai Mergelės vampyrai yra aplaidūs vyrai, kurie kritikuoja savo vargšas žmonas, sumažindami jų savivertę iki minimumo. Žmonos taip pat dažnai kritikuoja savo vyrus, tačiau šiuo atveju ne visi vyrai pasiduoda vampyrizmui ir dėl to kenčia.

Jautis. Šių ženklų atstovai gali turėti visas minėtas savybes, tačiau jie nėra pernelyg pavojingi, palyginti su ankstesniais ženklais.

Kurį iš jų lengviausia dovanoti? JAUTIS.

Kaip galite apsisaugoti nuo šių vampyrų? Sunku turėti nuomonę ir ją išsakyti šalia kontrolieriaus-vampyro, nes tavo žodžiai bus apkursti, o dar blogiau – jie bus kritikuojami. Todėl turėtumėte filosofiškai žvelgti į tokią situaciją, nesinervinti, nebandyti per daug veržtis, o tiesiog ramiai surasti argumentus, kurie įrodo jūsų teisumą, išreikšti juos ramia širdimi, o tada eiti savo keliu ir padaryti tai savo savo keliu. Verta suvokti, kad ir jūs galite būti teisi, o tai, kad jis remiasi ant ragų ir nenori to pripažinti, yra jo problema.

Kaip atpažinti energetinį vampyrą?

Aukų vampyrai ir ugnies vampyrai. Tai yra pavojingiausi vampyrų tipai, kurie žaidžia jūsų jausmus ir nuoširdžius ketinimus jiems padėti. Paprastai tai apima Zodiako vandens ženklus: VĖŽIS, SKORPIONAS ir ŽUVYS.

Visi šie ženklai gali būti gana pavojingi, jie sukelia ašarą, maldauja gailesčio ir empatijos savo veiksmais ir žodžiais, nors iš tikrųjų viskas nėra taip blogai, kaip jie dramatizuojami.

Tuo ypač skiriasi vėžiai ir žuvys. Jie dažnai atsiduria „liemeniu“ ir atkakliai juo naudojasi, kalba apie savo problemas, verkia dėl bet kokios priežasties. Iš pradžių kita pusė gali tai priimti į širdį, morališkai palaikyti, padėti, tačiau vampyrai niekada nesustoja ir reikalauja vis daugiau.

Vėžiai moka manipuliuoti artimųjų jausmais, ŽUVYS dažnai randa psichologinę pagalbą iš bet kurio žmogaus. Vampyrai tik verkia ir verkšlena.

SKORPIONAI šia prasme šiek tiek skiriasi nuo kitų dviejų vandens ženklų. Jie nėra įpratę verkšlenti ir išlieti savo sielą, tačiau moka kitaip vampyruoti. Galbūt šis ženklas išsiskiria įmantriausiu vampyrizmu, nes jis geriausiai moka žaisti kitų žmonių jausmais. Jie gali pasislėpti kaip bet kas, jie gali padaryti ką nors iš nemanymo, gali daryti spaudimą skaudamoms vietoms ir tuo mėgautis. Blogiausia yra tai, kad dėl jų žmogus gali lengvai jaustis kaltas, o kur kaltė, menkas savęs vertinimas, skausmas ir kančia. Vyras kankinasi, bet vampyras laimingas.

Žinoma, ne visi SKORPIONAI yra tokie sadistiški. Tarp jų yra ir daugiau gerų, bet jei susidursi su vampyru, laikykis nuo jo toliau.

Kurį iš jų lengviausia dovanoti? ŽUVYS. Šis zodiako ženklas iš vampyro gali lengvai virsti donoru, nes lengvai pasiduoda kažkieno įtakai. SKORPIONAI ir VĖŽIAI rečiau save įžeidžia, jie yra stipresni psichologine prasme.

Kaip galite apsisaugoti nuo šių vampyrų? Verkšlenėjus reikia nedelsiant pašalinti ir neleisti daryti savo purvino poelgio. Galite daugiau visokių pasiteisinimų, kad daugiau nebeklausytumėte to paties disko. Jei kartais jiems padedate, laikykitės atstumo, neleiskite jiems suprasti, kad jūs visada ir bet kurią akimirką esate pajėgi bėgti jiems į pagalbą.

Vampyrų zodiako ženklai

Pokalbiai vampyrais daugiausia susiję su daug kalbančiais, o tai reiškia Zodiako oro ženklus: GEMINI, Svarstyklės ir VANDENIS. Šio tipo vampyrai, vartojant žodžius. Jie daug kalba ir mažai klauso. Tiksliau, jiems visiškai nereikia nieko klausyti, tačiau svarbu rasti ausis.

Tačiau oro ženklų vampyrai paprastai nėra ypač pavojingi. Jų vampyrizmo metodai yra lengvai peržengiami, nebent, žinoma, jie pradeda naudoti kitų zodiako ženklų vampyrizmą.

Šie vampyrai dažnai būna socialiniuose tinkluose. Po kitų žmonių kaukėmis ir veidais jie drąsiai platina įvairius kaustinius teiginius, paliesdami žmones ir praktiškai išsiurbdami jų energiją. Kovoti su jais lengva – nepaisyti ar uždrausti. Jie puikiai žino, kaip įskaudinti žmogų žodžiu, ir tuo pačiu sukuria įspūdį, kad neįmanoma jo įskaudinti.

Šio tipo vampyrai taip pat moka naudoti melą tam, kad pamaitintų kažkieno energiją ir panaudotų žmones savanaudiškiems tikslams. Dvyniai tai daro ypač gerai.

Kurį iš jų lengviausia dovanoti? Svarstyklės. Šis zodiako ženklas nemėgsta jokios formos konfliktų, todėl jis yra pasirengęs viskam, jei tik kita pusė neįsižeidžia ar nesijaučia kalta. Tuo jie sudaro deramą dirvą bet kurio vampyro veiklai.

Kaip galite apsisaugoti nuo šių vampyrų? Problema tampa rimta, jei po bendravimo su tokiais žmonėmis jaučiasi blogai, pajunti energijos trūkumą, sunaikinimą ir nusivylimą. Tai reiškia, kad vampyras suveikė. Jei vampyro pašnekovas sėdėjo ant jūsų ausų, o visi jūsų bandymai įterpti žodį nėra vainikuoti sėkme, galite drąsiai nutraukti bet kokį bendravimą su juo. Socialiniuose tinkluose – tiesiog nepaisykite ir nesinervinkite.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama