Home Testai Testas: išsirinkite pakabuką ir sužinokite, kokį skonio ir stiliaus pojūtį turite

Testas: išsirinkite pakabuką ir sužinokite, kokį skonio ir stiliaus pojūtį turite

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Skonis ir stilius yra pagrindiniai moters ingredientai. Jie sugeba išryškinti veido bruožus, aprangą ir papuošalus.

Taip pat apie papuošalus, kuriems moteris teikia pirmenybę ir kurie dažniausiai yra individualūs, galite daug pasakyti apie šeimininko pageidavimus.

Svarbus veiksnys visada yra sukurti bendrą išvaizdą. Gerai parinkti drabužiai ir, žinoma, verti papuošalai pasakos apie jūsų stilių ir skonį.

Pakabuko pasirinkimo patarimai
Pažvelkite į pakabukus ir akimirksniu išsirinkite save. Neabejojame, kad iškart atpažinsite savo stilių.

Jei esate pasirengę pasirinkti keletą brangenybių tuo pačiu metu, vis tiek turite pasirinkti tą, kuri jums patinka.

Atsakymai

Pereinama prie vertybių skaitymo pasirinkus papuošalą

1 pakabukas
Bet kokiu atveju drabužius ir papuošalus rinkitės klasikinį stilių, nes esate gana konservatyvus. Pirmenybę teikite natūraliam grožiui, taisyklingoms formoms, santūrumui ir elegancijai. Jums taip pat patinka prie jo derantis drabužių ir papuošalų stilius. Vaizdo vientisumas jums yra labai svarbus aspektas. Patrauklus stilius, pritraukiantis dėmesį, jums netinka.

Pakabukas 2

Greičiausiai pasirinksite senovinį kūrinį, nes tokia moteris kaip jūs visada turi unikalų žavesį, skonį ir stilių. Jūs esate žavinga ir žinote, kaip pritraukti susižavėjusius vyrų žvilgsnius. Su derliaus stiliumi sumaniai derinkite drabužius, papuošalus, plaukus ir makiažą. Apskritai vaizdas yra ryškus, tačiau santūrus, kuris traukia vyrus.

Pakabukas 3

Jūsų stilius yra paslaptis ir originalumas. Jums patinka individualizuoti papuošalai, o tai reiškia, kad jūsų skonis yra nepriekaištingas. Jūs esate kaip mįslė, kurią reikia išspręsti, ir apie ją žinote, kai vyrai jumis rūpinasi pavydėdami. Jūs mokate žavėti ne tik savo išvaizda, bet ir savo patrauklia apranga, kurią lydi elegantiški papuošalai.

Pakabukas 4 

Jūs esate romantiškas žmogus, o tai reiškia, kad turite ypatingą skonį ir stilių. Viena vertus, atrodai gana natūraliai: kosmetikos minimumas, 1-2 papuošalai ir „pigi“, bet skoninga apranga. Niekas net neįtars, kad dėvite itin brangius, bet ne pretenzingus daiktus ir papuošalus. Jums svarbiausia jaustis harmoningai pagal savo stilių.

Pakabukas 5

Esate neįprasta moteris, todėl jums labiau patinka itin prabangūs papuošalai. Kilnumas yra jūsų kraujyje, taip pat rafinuotas stilius ir skonis. Jūsų tikslas yra būti dėmesio centre, tarsi būtumėte tikra karalienė. Nors tu būtent taip jautiesi savo sieloje. Jums – tiesiog brangus stilius!

Pakabukas 6

Jūs turite rafinuotą stiliaus ir skonio jausmą, todėl greičiausiai pirmenybę teiksite podiumo stiliui, kuris yra mados centre. Entuziastingi priešingos lyties aspektai suteikia pasitikėjimo savimi. Jūs nuolat ugdote savyje grožio jausmą. Ir, žinoma, jus galima pavadinti mados rengėju.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama