Home Horoskopai Zodiako ženklai santuokoje – nuo geriausio iki blogiausio

Zodiako ženklai santuokoje – nuo geriausio iki blogiausio

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Yra moterų, kurios gimė kurti savo pasaulį aplink tave, ir moterų, kurios tiesiog nepastebi, kad tu egzistuoja. Jei norite susituokti, jums gali būti įdomu sužinoti moters, su kuria ketinate gyventi, astrologines savybes. Štai zodiako ženklai, kurie bus geriausi, o ne tiek žmonos:

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Jei ieškote lojalumo ir stabilumo, Vėžio žmona yra puikus pasirinkimas. Vėžio moterys vertina šeimos gyvenimą ir investuoja į tai savo laiką, energiją ir emocijas. Ji tau niekada nemeluos. Ji – vilko moteris, viena visą gyvenimą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys yra nepaprastai talentingos ir mylinčios partnerės, jos nieko negailės, kad įsitikintumėte, jog esate laiminga. Dalis jos prigimties yra siekti saviraiškos per kūrybą, o antroji dalis laikosi vaikų, kuriuos nori auginti kartu su jumis. Jei suprasite savo Žuvų moterį, atrasite neįtikėtino grožio gėlę ir supratimo jūrą. Žuvys yra ištikimos ir protingos.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Moterys, gimusios po šiuo zodiako ženklu, yra nepaprastai malonios. Jie yra dinamiški mąstytojai, kurie kelia sau ilgalaikius tikslus, kurie jus įkvepia. Niekada neprisieksi moteriai Svarstyklėms, ji įpratusi gauti tai, ko nori, savotiškai, o ne manipuliuodama. Svarstyklių moterys mėgsta seksą ir romanus ir yra pasirengusios eksperimentuoti.

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Jūs pastebėsite, kad susidūrimas su Jaučio moterimi gali teigiamai skatinti santuoką. Jaučio moterys yra labai protingos, todėl jūs turite nuolat treniruoti savo smegenis, kad neatsiliktumėte nuo jos. Jautis daro labai ištikimas ir nuolatines žmonas, taip pat nuostabias jūsų vaikų motinas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenio moteris yra stipri ir nepriklausoma, taip pat maloni ir mylinti. Vienintelis dalykas, kurį reikia atsiminti, yra vengti nuobodulio santykiuose, ji to netoleruoja. Be to, ji yra labai įžvalgi ir sąmojinga, todėl reikia ją priderinti.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Namai, verslas ir vaikai yra sunkiai suderinami dalykai, tačiau Ožiaragio moteris gali tobulai susitvarkyti su visais. Kai tuokiatės su Ožiaragio moterimi, vedate laikydamiesi tvarkos ir tvarkaraščio. Tai labai organizuota moteris, bet tikras velnias lovoje.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Dvynių moterys yra vienos mylimiausių žmonų, kurias kada nors sutiksite. Kol, žinoma, jos interesai nepasikeis. Žmona Dvyniai yra labai universalus žmogus. Ji yra kūrybinga, ištikima ir švelni, tačiau dažnai parodo savo tamsiąją pusę – užgaidas, nesaugumą ir paviršutiniškumą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Žmona Skorpionas neabejotinai parodys geriausias jūsų savybes. Tačiau jūs turite būti tvirtai ant kojų ir turėti tvirtą charakterį, nes ši moteris reikalaus iš jūsų daugiau, nei galite duoti. Tačiau apskritai jos polinkis iškelti aukštą kartelę gali išprovokuoti dirbti su savimi. Ji nebus skolinga. Skorpionai yra sumanūs meilužiai lovoje, jiems niekada nebus nuobodu.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Jei norite vesti Mergelės merginą, turite būti sutuoktinio vaidmeniui. Ji puikiai supranta teisingą ir neteisingą dalyką, ir nors tai gali būti naudinga jai, ne visada gali būti naudinga jums. Kartais lengviau su ja susitarti ir pasakyti: „Taip, mieloji“. Jei norite pasinaudoti jos neįtikėtinu sugebėjimu jus mylėti ir dievinti, turite prie jos prisitaikyti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Ji tau duos viską, ką turi, bet saugokis jos nuotaikų kaitos. Jos pakilimai ir nuosmukiai yra pagarsėję, o jei negaus to, ko nori, gali pasimesti. Galbūt girdėjote posakį: „Mes įskaudinome tuos, kuriuos mylime“? Todėl, jei esate tas, kurį ji myli, tada pasiruoškite smūgiams, nes ši ponia nepasikeis į nieką mažiau, nei nori ir kada to norės.

Avinas (21 kovas – balandžio 19)

Avino moteris yra puošni, graži ir žavi. Ji taip pat ambicinga ir pasitiki savimi. Kaip žmona ji yra nepaprastai ištikima, tačiau tikisi, kad už tą lojalumą jai bus sumokėta, o jei jūs nesiūlysite jai idealių sąlygų vedybų sandoriui, ji pirmiausia jus paliks.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulio moterys yra nuostabios tol, kol jos daro tai, ko nori. Jie labiau trokšta laisvės, o ne atsidavimo, ir nors yra ištikimi bei dėmesingi santuokos partneriai, juos kur kas labiau domina jų pačių kūrybiniai planai. Šaulio ženklo moterys yra puikios partnerės, jei galite susitvarkyti su jų keistenybėmis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama