Home Horoskopai Ar tu angelas, ar demonas? Pagal zodiako ženklą

Ar tu angelas, ar demonas? Pagal zodiako ženklą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ar esate angelas ar velnias pagal savo zodiako ženklą?

1. Svarstyklės

Svarstyklės yra gryniausios iš visų zodiako ženklų. Jie ištikimi ir grakštūs. Jie nepraranda kontrolės net ir susinervinę. Jie mato grožį visuose dalykuose ir mano, kad gyvenimas yra per trumpas, kad prakaituotų dėl smulkmenų. Jei susitikinėjate su Svarstyklėmis, galite laikyti save laimingu, nes jie suteiks pusiausvyrą jūsų gyvenime.

2. Jautis

Jei norite tikro draugo, pasirinkite Jautį. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, turi tyrą širdį. Jie tiesiog myli šypsenas kitų veiduose. Tai leidžia jiems jaustis taip gerai, kai visi kiti yra laimingi. Tai suteikia jiems vilties, kad šis pasaulis nėra tokia negraži vieta gyventi!

3. Žuvys

Žuvys visada gyvena savo vaizduotės pasaulyje. Jie nepaprastai dosnūs, palaiko ir rūpinasi. Kai kiti žmonės į juos neatsako vienodai, jie būna šiek tiek nusiminę. Žinoma, tada jie supranta, kad gyvenimas yra pakankamai gražus ir kad vienas varganas žmogus negali sugadinti savo dienos. Jie moka atleisti, bet jų pamiršti bus neįmanoma!

4. Šaulys

Šis ženklas yra meilė. Nesvarbu, ar jie jus pažinojo tik dieną ar dvi, jie stengsis priversti jus šypsotis ir jaustis gerai. Jiems meilė yra jėga, priverčianti pasaulį apeiti. Labiausiai jie nekenčia veidmainystės, todėl, jei tai padarysite, galite tikėtis, kad iš jų išeis tikrasis velnias.

5. Vandenis

Šis ženklas yra toks malonus! Su širdimis, pasirengusiomis padėti kitiems ir nuoširdžia šypsena veide, jie linkę pritraukti žmones. Jie mėgsta matyti kitus laimingus, o jiems svarbiausia yra tai, kad jie yra šios laimės priežastis. Vienintelis velniškas dalykas jų viduje yra ypač didelis lytinis potraukis, kuris kartais gali sukelti problemų! Deja!

6. Dvyniai

Šis ženklas kartais gali būti geras, bet kartais – blogas. Atrodo, kad angelas ir velnias kovoja dėl jo dėmesio. Kartais jūsų Dvyniai norės išplėšti galvą, tačiau kartais jie elgsis kaip šventieji. Labiausiai žmonėms teikia džiaugsmą jų teigiama energija ir užkrečianti šypsena.

7. Liūtas

Liūtai yra dosnūs, draugiški, palaikantys ir ramūs. Bet visa tai gali išnykti, jei juos sužeisite. Jie moka apsiginti, todėl, jei kaip nors jiems pakenksite, galite būti tikri, kad jie keršys.

8. Vėžys

Šis ženklas yra palyginti geras žmogus, bet jei juos supykdysite, jie pavirs žvėrimi. Jie turi savo nuosmukių ir nuopuolių, tačiau labiausiai nekenčia melo.

9. Mergelė

Mergelė yra tas žmogus, kuris labiausiai patinka kitiems. BET, jei kas nors yra pakankamai pašėlęs, kad patektų į blogąją pusę, jis juos sukramtys ir išspjaus. Neleisk šiam vardui apgauti ir niekada nevertink knygos pagal jos viršelį!

10. Avinas

Šis ženklas yra kiekvienos kompanijos siela ir viskas, kas ateina su galonais alkoholio. Nesvarbu, ar kalbėtume apie apgaulę, klastojimą, apkalbas ar išdavystę, jie gali susitvarkyti su viskuo, ką tikrieji profesionalai mėgsta. Ir tada jie stebisi, kodėl po velnių jie niekada nepatenka į dangų!

11. Ožiaragis

Jie tiesiog nenori daryti visų gerų dalykų, nes smagiau daryti blogus dalykus.

12. Skorpionas

Šis ženklas dega taip, lyg jie ką tik išėjo iš pragaro. Gerų darbų darymas tikrai nėra jų rūpestis. Jų lytinis potraukis yra siaubingai didelis, todėl jų pavydi net pornografijos žvaigždės! Kai tik susitiksite su jais, būkite pasiruošę papildomam dideliam malonumui ir jauduliui.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama