Home Testai Pasirinkite taro kortelę ir sužinokite, kokia ateitis jūsų laukia

Pasirinkite taro kortelę ir sužinokite, kokia ateitis jūsų laukia

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Visata aiškiai nori jums pasakyti svarbius dalykus, ir, žinoma, visi pokyčiai yra į gerąją pusę.

Pasirinkite prognozavimo diagramą, kuri jus domina labiausiai.

rezultatas

1 kortelės numeris

Išbaigtumas ir tobulumas yra pasirinktos knygos reikšmė. Tai suteikia savininkui išminties ir meilės.

Jums pavyko įveikti silpnybes – taip sakoma Taro knygoje. Vidinės pusiausvyros radimas leido pamatyti pasaulį kitaip. Nebenorite būti vergu ir priklausyti nuo savo norų. Vaiduokliška ateitis ir aistra, kurios trokštate anksčiau, pasitraukia į kitą plokštumą.

Knyga turi jums puikių naujienų. Ateitis jums pasiseka visose problemose, kurias galite padaryti.

2 kortelės numeris

Neišvengiamas pasirinkimas yra tradicinis šios knygos apibrėžimas. Jūsų ateitis pasikeis po kelių mėnesių, ir šie pokyčiai bus labai teigiami. Gali būti, kad likimas paruošė susitikimą su jūsų mylimuoju.

Tačiau apibrėžimas turi trūkumų, o tai gali reikšti, kad jūs turite eiti į ilgą kelionę. Ši knyga yra klastinga ir turi trečią prasmę. Galite atsidurti kryžkelėje ir tikrai jus traukia visokios pagundos. Nebūkite gundomi ar aistringi.

Knyga jau priėmė jums tinkamą sprendimą ir netrukus sužinosite.

3 kortelės numeris

Knyga perspėja, kad atsipalaidavimas yra geriausias būdas šiame etape. Nepaisykite to, jei jūsų verslas neatitinka jūsų planų. O jei viskas subyrės, būk ramus. Pasitikėkite Visata ir nebandykite nieko pakeisti. Dabar jums reikia pasitikėjimo, o gyvenimas jus ves teisingu keliu.

Negalima išgyventi tų pačių situacijų galvoje, nešvaistyti savo energijos. Atsikratykite negatyvumo, atsikratykite savo minčių, šiame etape tiesiog nėra prasmės. Dar niekas nuo tavęs nepriklauso, priimk tai ir nusiramink.

Likimas duoda ženklą, kad nukrypote nuo teisingo kurso. Tačiau artimiausiu metu sėkmė jums sugrįš.

4 kortelės numeris

Gyvybingumo ir temperamento personifikacija. Knygoje nurodoma, kad gyvenime turite teisingus prioritetus. Jūs valdote savo valią ir protą įvairiose situacijose. Jūs esate visiškai bebaimis, kai to reikalauja aplinkybės. Bet reikiamu metu jūs visada žinote savo vietą.

Žemėlapyje nurodoma, kokiu keliu eiti, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą. Laikykitės teisingo kelio. Tik visą laiką judėdami į priekį, įgysite išminties ir jėgų.

Nebijokite savo iššūkių. Jūsų ateitis ieško mylimojo, verslo ar sensacijų. Tačiau nevertinkite savęs.

5 kortelės numeris

Likimas pasvers visus tavo sprendimus lygiai taip pat, kaip ir panelė knygoje. Ji sėdi soste su svarstyklėmis ir kardu, o tai reiškia, kad ji simbolizuoja objektyvumą ir sąžiningumą. Jos rankose esantis kardas gali nubausti už neteisėtus veiksmus.

Teisingumo knygos nešališkumas ir griežtumas suteikia jums galimybę dirbti su savimi. Atsikratykite viso pikto ir blogio, padarykite teisingas išvadas.

Tavo ateitis – ką pasėsi, tą ir pjausi.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama