Home Testai Kokios dovanos galite tikėtis iš ateities? Pasirinkite kortų porą ir sužinokite

Kokios dovanos galite tikėtis iš ateities? Pasirinkite kortų porą ir sužinokite

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

rezultatas

Pasirinkimas Nr. 1

Verslo dovana: saikas

Versle jūs kursite harmoniją ir tvarką, džiaugsitės tuo, ką darote, o jei dabar esate priverstas pasitraukti iš verslo, tai jums puikiai pasitarnaus ateityje.

Dabar yra puikus laikas iš naujo įvertinti savo vertybes ir pasirinktą kelią apskritai – grįžkite prie savo jausmų, greičiausiai, savo verslo gyvenime, jūs nustūmėte juos į antrą planą, padarydami klaidą.

Jūsų emocinė būsena yra raktas į didelę pažangą. o poilsio laikotarpiu galėsite geriau suprasti, kur eiti toliau.

Dovana asmeniniame gyvenime: klubų karalius

Aistra ir ugnis! Jūsų meilės gyvenime bus daug energijos ir įdomių akimirkų.

Net jei esate vienas, tikėkitės sutikti labai temperamentingą žmogų. Jei poroje mylimasis pradės labai ryškiai išreikšti savo potraukį tau.

Klubų karalius yra iniciatyvus vyras, kuris neslepia savo potraukio, tačiau parodo, kad jie sužadina tavyje abipusius jausmus. Pirmiausia ateina jausmingumas, meilės apraiškos fiziniame lygmenyje.

Pasirinkimas Nr. 2

Verslo dovana: teisingumas

Pagal šią knygą verslas susidaro pusiausvyroje, kai kurie anksčiau egzistavę ginčai baigiasi jūsų naudai, jei vėlavo atlyginimai arba kas nors nevykdė kitų savo įsipareigojimų jums – ši skola bus uždaryta, gausite teisingą dalį.

Dovana asmeniniame gyvenime: gerovė

Jūsų asmeninis gyvenimas bus tarsi rojus žemėje. Visi konfliktai ir nesusipratimai gerovės žemėlapyje gauna aiškumo ir sprendžiami savarankiškai – partneriai suranda tarpusavio supratimą, atsikrato nusikaltimų, rodo jautrumą ir abipusį dėmesį.

Poroje pusiausvyra, jausmai ir potraukis yra abipusiai, tai, kas pasverta anksčiau, išsisprendžia ir nebetemdo gyvenimo. Jūsų santykiuose prasideda šviesus, gausus ir palankus laikotarpis.

Pasirinkimas Nr. 3

Verslo dovana: 2 batonai

Turėsite vertingą idėją, kurią reikia gerai apgalvoti – jums bus suteikta laiko ją dėvėti.

Dar ne laikas veikti dėl 2 lazdelių, tačiau būkite labai atsargūs – mintis, kuri gali pasirodyti netikėta, gali padaryti jus tikrai turtingu žmogumi – arba bent jau peržengti finansines lubas, pasiekti naują pajamų lygį.

Ieškokite idėjų, studijuokite ir skaitykite, šturmuokite protą su žmonėmis, turinčiais tą pačią idėją – viskas, kas susiję su paieška ir planavimu, ateityje turės superinį poveikį.

Dovana asmeniniame gyvenime: imperatorienė

Jūsų vyras atiduos jūsų galią į jūsų rankas – ir tai bus pagrindinis meilės rodiklis. Imperatorienė yra karalienė, žmogaus širdies valdovė.

Šioje knygoje santykiai duoda vaisių, tampa gausūs ir subrendę. Vyras stengiasi parodyti savo požiūrį gražiais darbais, dovanomis.

Pagal šią knygą paauglių idealizavimo nėra – partneriai turi gyvenimo patirties ir išminties, tegul tai rodo meilę žemiškai – gražiai, giliai ir vaisingai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama