Home Horoskopai Vyrų pasirinkimas pagal zodiako ženklą: kurias moteris jie renkasi?

Vyrų pasirinkimas pagal zodiako ženklą: kurias moteris jie renkasi?

by admin

Nesvarbu, ar jūsų užuojautos taikinys pasirenka ne tokias moteris kaip jūs. Sužinoję jo pageidavimus pagal zodiako ženklą, turėsite visas galimybes užkariauti jo širdį, tapti jo svajonių moterimi.

Taigi, kokios moterys patinka stipriems zodiako ženklų atstovams?

Avinui patinka aktyvios ir motyvuotos moterys. Vargu ar jie atkreips dėmesį į pilką pelę. Jų svajonių moteris visada turėtų atrodyti gerai, būti gerai nusiteikusi ir siekti savo tikslo. Ji turėtų spinduliuoti pasitikėjimą, pozityvumą ir energiją.

Jaučiui labiau patinka protingos ir racionalios moterys. Jie nevertins lengvabūdiškumo ir kvailumo. Šio ženklo atstovai nori šalia savęs matyti veiklią moterį, kuri įrodys save ir kaip gerą namų šeimininkę, ir kaip atsidavusią bendraminčią. Jautis myli moterų patikimumą, intelektą ir drąsą.

Dvyniai mėgsta patys užkariauti ir išnarplioti moteris. Dailiosios lyties atstovėms jiems svarbu paslaptis ir nepakankamas įvertinimas. Jie užsikabina, kai nėra visiškai tikri, ar ji myli, ar ne. Jie mylės moterį, kuri suteikia galimybę apmąstyti ir įsivaizduoti.

Vėžiai myli stiprios valios moteris, lyderius, kurie gali padėti išspręsti jų problemas. Jie vertina moters ekonomiką, grožį ir dvasinį pasaulį. Vėžiai žavėsis žmogumi, kuris ves juos per gyvenimą, ves ir duos patarimų.

Liūtai myli moteris, kurios išsiskiria iš minios. Jie, kaip taisyklė, neteikia didelės reikšmės savo išrinktojo išvaizdai. Joms daug svarbiau pati moters asmenybė ir tai, kaip ji save pristato. Šio ženklo atstovus galima užsikabinti už to, kas kitiems nebus esminis veiksnys renkantis gyvenimo partnerį.

Mergelėms patinka karjeros moterys. Jiems nepatiks romantiškos ir jautrios prigimties. Moterys vertina savo verslo sumanumą, ambicijas ir valią. Šalia jų norėtųsi pamatyti praktišką moterį, kuri užimtų svarbias pareigas ir mėgautųsi autoritetu visuomenėje.

Svarstyklės mėgsta išeinančias ir bendraujančias moteris. Jiems labai svarbi artimų žmonių, ypač draugų, nuomonė. Taigi jiems turėtų patikti svajonių moteris. Be to, ideali vyro Svarstyklių moteris turėtų pasižymėti puikiomis fizinėmis savybėmis, būti protinga, išsilavinusi ir turėti daug interesų.

Skorpionai renkasi moteris, kurios yra grakščios, stilingos, protingos ir stiprios. Jie myli moteris lyderes, tačiau santykiuose bando nuslopinti jos lyderio savybes. Šio ženklo atstovai mėgsta nuoširdumą ir įvairovę. Ideali Skorpiono moteris niekada neturėtų jam nuobodžiauti. Ji turi jį ilgai laikyti tam tikru atstumu, kad galėtų įsimylėti save.

Šaulys myli išpuoselėtas gražias moteris. Jų idealas – tvarkinga, patraukli ir lengvai bendraujanti moteris. Ji neprivalo būti protinga, Šaulys netoleruoja, kad būtų pasakyta, ką daryti, todėl jie patys renkasi paprastas ir šiek tiek neišmanančias moteris. Šio ženklo atstovai vertina lojalumą, lengvą nusiteikimą ir vaikišką spontaniškumą dailiosios lyties atstovių atžvilgiu.

Ožiaragiai nori šalia savęs pamatyti moterį su stipriu charakteriu. Gerai, jei ji jau turi aukštą socialinį statusą. Jei tik to siekia – taip pat neblogai. Šio ženklo moterims atstovėms svarbu jos elgesys visuomenėje, protingumas, praktiškumas, racionalumas, pasitikėjimas ir tvirtumas.

Vandeniai svajoja apie tai, kuris pasidalins su jais visais savo pomėgiais į gyvenimą. Tačiau jų rasti gana sunku. Ne visos moterys eis su jais užkariauti Everesto arba ramiai reaguos į tai, kad visą dieną namuose nėra savo išrinktojo. Vandeniai vertina ištikimybę, moteriškumą ir aktyvumą.

Žuvys renkasi ramias ir romantiškas damas. Jų svajonių moteris yra graži, jautri, pasitikinti ir ekonomiška. Ji būtinai turi išklausyti jo nuomonę ir viskuo juo pasitikėti. Žuvis trauks ir tas, kuris juo žavėsis ir nuolat komplimentuos.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: