Home Horoskopai Neprieinamiausia moteris pagal zodiako ženklą – kas ji?

Neprieinamiausia moteris pagal zodiako ženklą – kas ji?

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

12 vieta – Šaulys

Garbingą 12 vietą užima Šauliai, kurių visiškai nereikia užkariauti. Nusiramink, nereikia atidaryti šampano ir iš anksto švęsti artėjančią lengvą pergalę! Pirmiausia savo pramoginių knygų knygose užsirašykite principą, kuriuo santykiuose vadovaujasi Šaulio jaunoji ponia: „Seksas visai nėra pasimatymų priežastis“. Na, kad tik žinotum. Nes pasimylėję su Šauliu, vyrai, kaip taisyklė, nori iškart iššokti iš lovos ir nubėgti į artimiausią juvelyrinių dirbinių parduotuvę vestuvinio žiedo. Tai yra – atsiprašau. Įkalbėti Šaulio merginą už rimtus santykius jums nėra bugeris, o žygdarbis.

11 vieta – Avinas

11 vietą užima Avinas, kuriuos nuožmiai, įnirtingai erzina visos šios juokingos vyriškos išdaigos, tokios kaip puokštės (tokie pinigai už tokį vulgarumą, atleisk Visatai!), Galantiškumas (padovanosite prosenelei ranką, protingas vaikinas!) Ir vakarienės pabrėžtinai brangiuose restoranuose (pasivaikščiojimas, yda, ar kaupėsi pensija?). Taigi nereikia užkariauti Avino. Avinas mieliau užkariauja save. Ir čia jau pasiduok, arba paduok kojas. Darykite kojas greitai! Na, tai yra, žinoma, tai vis tiek nepadės, nes „jei nežinai kaip, mokysime, jei nenori, priversime“, bet mes buvome įpareigoti duoti šis patarimas. Iš tikrųjų neįmanoma iš karto atimti žmonių išgelbėjimo vilties.

10 vieta – Mergelė

Norint užkariauti Mergelę, nieko nereikia daryti. Visiškai nieko. Jums tereikia įvykdyti jos reikalavimus vyrui. Taip, visiems trims reikalavimų tomams, kurių kiekvienas yra toks pat storas kaip Maskvos ir Maskvos srities telefonų katalogas. Jei tai padarysite, Mergelė viską padarys pati. Jei ne, jie pakirs jus nuoširdžiai ir sąžiningai. Bet jei atrodo, kad susirašinėjate, bet bandote pridėti sau taškų, demonstruodami virtuvės mačo gudrybes, saugokitės: net jei Mergelei jūsų nereikia, ji jus griebs. Čiupti ir nepaleisti tol, kol tai neišmuša visos šios papildomos nesąmonės iš tavo gražios galvos. Gydymo poveikis yra visą gyvenimą. Rezultatas nedaug skiriasi nuo lobotomijos.

9 vieta – Skorpionas

Netikėtas posūkis! Kažkodėl visi mano, kad laimėti Skorpiono jaunąją damą yra nepaprastai sunki užduotis, tačiau iš tikrųjų tai atliekama elementariai. Veiksmo principas yra žinomas bet kuriam vyrui nuo ankstyvos vaikystės: jūs einate į Smaragdo miestą, ten surandate Gudviną ir paprašote jo smegenų, širdies ir drąsos. Drąsos reikia tam, kad apskritai galėtum priartėti prie Skorpiono, smegenų – kad ji neužmuštų tavęs uodega, o paskui apkeps širdį ir suvalgys su geru Kjantu.

8 vieta – Vėžys

Klausimas “Kaip laimėti vėžio jaunąją panelę?” Ar kvailiausias klausimas pasaulyje. Kitas būtų paklaustas, kaip, pavyzdžiui, kvėpuoti. Tiesiog vedk ją, žmogau. Šiaip nėra kito kelio, o kam iš tikrųjų to reikia? Kur kas sunkesnis yra kitas klausimas: kaip susigrąžinti save nuo jos, jei staiga toks poreikis jį aplenkė? Tiesą sakant, mes nežinome atsakymo į šį klausimą. Tai yra, jūs galite susigrąžinti save tuo pačiu principu: tiesiog išsiskirkite su ja, bičiuli. Tačiau mokslas nežino, kaip tai padaryti, nepaliekant vertingiausio dalyko tvirtai prispaustoje žnyplėje. Jei įsikibo nagas – viskas, finita. Tačiau kaip paguoda galime jus informuoti, kad po skyrybų su Vėžiu tikriausiai būsite nuvesti į kino studiją. Garsinti animacinius filmus.

7 vieta – Jautis

Užsirašykite receptą: norėdami užkariauti Jaučio jaunąją, turite būti linksmi graibstydami. Jos draugas ant lentos, su kuriuo jai niekada nebus nuobodu. Su kuo galima kalbėti apie bet ką, ir jis viską supras. Su kuriais lengva ir nebūtina apsimesti kažkuo iš savęs. Su kuria galite gerti „Zhiguli“ su keptomis dešrelėmis prie močiutės dachos su „skylės žemėje“ sistemos tualetu. Ant dešros pirmiausia reikia uždėti platinos žiedą su karatais. Iš kur smagi juosta gauna tokius pinigus? Taip, Jautis, koks skirtumas kur? Tai visai ne jos problema, todėl suprantate. Jai reikia tik apsimesti rytoj kažkuo iš savęs, todėl eik į priekį ir brūkštelėk kaip kiaulytė!

6 vieta – Liūtas

Garbingas horoskopo akcentas ir labai labai paprastas užkariautojo receptas. Tiesiog skirk jai daugiau dėmesio, brolau. Daugiau dėmesio! Jei norite apsieiti be pratimo „Aš tūkstančius mylių ropščiausi ant kelių, brangusis!“, Tą patį galite pavaizduoti pinigine išraiška. Apskritai, ilgai ar brangiai, pasirinkite vieną iš dviejų. Abu variantai be jokios garantijos. Sveiki atvykę į pilnametystę!

5 vieta – Svarstyklės

Penkis lyderius atveria Svarstyklės, kurių neįmanoma užkariauti neturint pagrindinių savybių rinkinio: geras išsilavinimas, puikus auklėjimas, išvystytas grožio pojūtis, gerai skaitomas ir – oh, žmogau, tu čia nestovėjai, palikti eilę! – gražaus elfo išvaizda. Ar jums tinka? Tada viskas gerai. Dabar atsistokite po balkonu ir palaukite, kol ji nuspręs, ar jai to apskritai reikia, ar ne. Tiesiog pirmiausia iššluokite savo pirmtako, kuris mirė nuo senatvės, pelenus būtent šioje vietoje. Vėl susipurvinsite.

4 vieta – Dvyniai

Netikėtas posūkis! Nerimtas ir lengvas Dvyniai beveik pasiekė pirmąjį trejetuką. Nes užkariauti Dvynius jūsų katė nėra čiaudėjusi: Dvyniai yra pasirengę santykiams tik tuo atveju, jei jiems tai įdomu. Ir norint, kad Dvynių jaunoji ponia susidomėtų jumis, turėsite prikimšti smegenis informacijos, kol jos užvirs. Tada sužinokite, kaip nuolat pristatyti jį Dvyniams ant puikios iškalbos, pagardinto sarkazmu, cinizmu ir juodu humoru. Tada ji, žinoma, daugiau pagalvos. Ką daryti, jei esate išprotėjęs išprotėjęs? Ta prasme, jei ne, jei ne beprotiška ir normalu – eik pro šalį.

3 vieta – Vandenis

Trečioji vieta, bronzos medalis ir garbės pažymėjimas „Už išskirtines nuopelnus 80 lygio dinamoje“ atiteko Vandeniui. Taip, brolau, tai dinamo, bet koks! Vandeniui nuoširdžiai patinkate jūs patys, ir jūsų juokingos drovios išdaigos, ir kvailos dovanos, ir gėlės. Ji tikrai su pasimatymu eina su dideliu malonumu – bent jau į teatrą, bent jau į restoraną, bent jau į parką ant suoliuko. Ji mėgsta vaikščioti už rankos, flirtuoti ir juoktis iš tavo pokštų. Visa tai yra visiškai nuoširdu, jame nėra nė menkiausio melo. Ir lygiai taip pat nuoširdžiai ji nenori eiti su tavimi miegoti. Visiškai. Haha, nusiramink!

2 vieta – Ožiaragis

Sidabro medalis atitenka Ožiaragiams, o tai yra miręs skaičius norint laimėti. Net jei ant lėkštės atnešite jai drakono galvą, negausite princesės rankos. Na, jei tik kažkokios nepažįstamos princesės ranka, kuri netyčia melavo ūkyje nuo Ožiaragio nuo pat susižavėjimo anatomijos mokslu laikų (neatidarykite skardinės, beje, formalinas labai dvokia). Reikalas tas, kad Ožiaragiui nereikia trumpalaikių romanų. Ožiaragiui reikia rimtų santykių su akimi, kad jis „laimingai gyveno ir mirė tą pačią dieną“. Bet pirmiausia ji nori pati gyventi laimingai. Bet jūs, jei kas, užeikite. Na, o jei dabar ją žavi psichologijos mokslas ir jai reikia tokio vaisto kaip „Įsimylėjęs, beviltiškas žmogus, vienas gabalas“?

1 vieta – Žuvys

Ta-užtvanka! Pirmoji vieta ir aukso medalis atiteko Žuvims! Kas, kaip visi žino, yra labai šalti, apgalvoti, pasinėrę į save ir, atrodo, apskritai yra šiek tiek iš šio pasaulio. Taigi reikia juos kažkaip ypatingai užkariauti, bet kaip tiksliai – niekas nežino. Staigmena! Mes žinome. Būtina kaboti vandens kolonoje ir apsimesti sena skylėta kojine. Tuomet, ko gero, Žuvys išplauks ir, smalsiai apžiūrėjęs, vizgins uodegą ir dings pasaulio vandenynuose. Nes ji iš tikrųjų nėra įsisavinusi. Ji tiesiog sėdi pasaloje gražiais koralais. Taigi, jei supsite laiveliu, ji padarys „AM“. Na, ir ten – kaip pasisekė. Arba jis tuoj jį suvalgys, arba pirmiausia jį kankins. Nes žaisti su užkariautojais kaip katė su pele yra jos mėgstamiausia pramoga.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama