Home Horoskopai Bruožai, kurių vyrui niekada negalima pakeisti, atsižvelgiant į jo zodiako ženklą!

Bruožai, kurių vyrui niekada negalima pakeisti, atsižvelgiant į jo zodiako ženklą!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pokyčiai  yra mūsų gyvenimo dalis. Senstant mokomės, patiriame, susipažįstame su naujais žmonėmis; mūsų pasaulėžiūra plečiasi ir praturtėja. Mes tampame empatiškesni ir protingesni, kantresni ir supratingesni, atviresni ir meilesni.

Visuose zodiako ženkluose yra asmenybės bruožų, kurie sudaro pagrindą to, kas jie yra. Galite būti nepatenkinti kai kuriomis funkcijomis, bet mes galime jums tai pasakyti iškart, nebandykite jų taisyti! Jums nepavyks!

Avinas – nelaiko užuominų

Jei kada nors norėjote suteikti avinui užuominą, turime jums blogų žinių: jis niekada nepriims jūsų užuominos! Avino vyrai nesupranta idėjų subtilybių, nes niekada jų nenaudoja savo gyvenime. Ar norite karolių per Kalėdas? Geriau pasakykite jam tai tiesiogiai, nes jis nesupras jokių užuominų!

Jautis: visada turi būti teisus

Jaučio žmogus yra žmogus, kuris suteikia jums patikimumo ir stabilumo. Jautis nekenčia sakant, kad jie klysta. Kadangi sėkmingi santykiai priklauso nuo gero bendravimo ir kompromiso darbe, tai gali būti keblus bruožas, su kuriuo kovojate. Esmė ta, kad Jautis mano, kad jie visada teisūs. Bandymas priversti savo vaikiną persvarstyti savo sprendimą yra blogas reikalas, todėl nekovokite su juo!

Dvyniai: neorganizuotas

Dvyniai yra draugiški, spontaniški ir lengvabūdiški. Deja, abi šio Zodiako ženklo pusės reiškia, kad jis yra vienas iš labiausiai neorganizuotų žmonių, kuriuos kada nors sutiksite. Lengviausias būdas susidoroti su šia siaubinga asmenybės savybe yra vadovauti bet kokiems jums svarbiems dalykams. Planuoti datas, organizuoti bendras atostogas ir kt. Jei nesate atsargus, tai gali sukelti jūsų nusivylimą, todėl būkite atsargūs!

Vėžys: turi nuotaikos pokyčius dažniau nei jūs

Jums tai gali būti skausminga, tačiau kadangi tai susiję su jo asmenybe, to pakeisti negalima! Šis vaikinas tikriausiai niekada nebus ramus ir lengvas, tačiau jis visada privers jus pasijusti geriausia moterimi pasaulyje. Santykiai su šiuo ženklu gimusiu asmeniu yra liepsningi, aistringi, nes jų nuotaika dažnai svyruoja, tačiau jei būsite tam pasirengę – ir žinosite, kad kartais jums reikės nuraminti jo neramią sielą ir rūpintis juo labiau nei norėtumėte – tai bus visaverčiai santykiai!

Liūtas: nesako, ką galvoja

Kartais liūtai gali būti stebėtinai pasyvūs-agresyvūs! Kartais liūtai tiesiogiai neišsako savo požiūrio ir verčiasi pasyvia agresija. Jie negali nustoti to daryti! Santykiai su vaikinu, kuris niekada nekalba ir nepaaiškina, ką jis reiškia, yra tikras merginos galvos skausmas! Bet vargu ar jis kada nors pasikeis, todėl jūs tiesiog turite toliau mylėti jį tokį, koks jis yra.

Mergelė: per daug kritiška

Mergelės vyrai yra tiesiog hiperkritiški! Jie turi neprilygstamą sugebėjimą rasti viskuo trūkumų, nes dėl analitinio pobūdžio ir dėmesio detalėms priverčia pastebėti absoliučiai viską! Šis restorano meniu yra per puikus, maistas švelnus, padavėjas nemandagus ir pan.

Kai jis per daug kritikuoja save, nesidžiaukite, laikui bėgant jis su ta pačia sėkme pradės nurodyti jūsų trūkumus! Deja, ši savybė greičiausiai niekada neišnyks!

Svarstyklės: nėra tada, kai to reikia

Vyrai Svarstyklės gali būti puikūs meilužiai! Jie visada nori daryti tai, kas tau patinka, tačiau taip pat nori pradžiuginti visus aplinkinius, todėl kituose etapuose jūsų santykiai gali žlugti. Jie jums pažadės visą pasaulį, bet ar gali kada nors jums tai duoti? Jis gali pažadėti susitikti su tavo tėvais, bet tada gali pamiršti, kad tau tai pažadėjo ir tą dieną jam skubiai reikės padėti savo broliui. Ne tai, kad jam nerūpi, ne! Priešingai, jis labai rūpestingas! Žinoma, šis nesaugumas kartais gali jus įskaudinti, tačiau nieko negalite padaryti.

Skorpionas: visa apimantis valdymas

Skorpionai linkę kontroliuoti viską, visur ir visada! Turintis ir kontroliuojantis Skorpiono žmogaus pobūdis yra viena iš stipriausių jų savybių, ir mažai tikėtina, kad kada nors pavyks tai pakeisti.

Šaulys: sako ką tik galvoja

Šaulio vyrai visada sako tai, ką nori pasakyti, bet, deja, tai daro netaktiškai. Pasakydami tai, kas jų galvoje, jūs neturite spėlioti apie tai, ką jis galvoja, tačiau tai reiškia, kad jūs turite iškęsti ir neapgalvotų pastabų. Problema ta, kad Šaulio vyrai retai moka užčiaupti burną!

Ožiaragis: niekada neišleis jums per daug

Ožiaragio vyrai praleido per daug laiko ir pastangų, kad galėtų tapti kažkuo gyvenime, todėl jie paprasčiausiai nesupranta, kodėl dažniausiai praleidžia laiką ir iš tikrųjų nemato priežasties mesti pinigus niekuo kitu, išskyrus kai kuriuos būtinus dalykus. Nesupraskite manęs neteisingai, kai kalbama apie būtiniausius daiktus (baldus, dailų kostiumą), jie pasirengę išleisti sunkiai uždirbtus pinigus geresnės kokybės daiktams!

Vandenis: niekada nerodo emocijų

Ne, jūs nesate susitikinėjantis su robotu, tiesiog jūsų vaikinas negali reikšti teigiamų ar neigiamų emocijų, nes jis yra Vandenis! Po šiuo ženklu gimę vaikinai niekada neparodo kitiems, kaip jie jaučiasi. Šis emocinis atsiribojimas gali būti labai žalingas, ypač jei jaučiate, kad jums vieninteliam rūpi santykiai. Bet patikėk manimi , jie jaučia tavo jausmus, net jei negali jų parodyti. Tiesiog Vandeniai galvoja savo galva, o ne širdimi!

Žuvys: jos nemėgsta būti žmonių kompanijoje

Žuvys vyrai yra nuostabūs, tačiau jie negali pakęsti kitų žmonių buvimo.   Kai žuvų patinai augo, jie buvo  vieniši arba galbūt turėjo vieną ar du artimus draugus. Didžiąją laiko dalį jie praleido užsikimšę knygą su ausinėmis ausyse, blokuodami nuo plieno. Todėl jiems gali būti sunku būti didelėse žmonių kompanijose. Geriau juos pažinęs sužinosite, kad jis yra itin draugiškas ir rūpestingas žmogus!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama