Home Horoskopai Nebandykite Ožiaragių, Vandenių, Žuvų kantrybės ribos, po kurios nebus nieko ir niekada!

Nebandykite Ožiaragių, Vandenių, Žuvų kantrybės ribos, po kurios nebus nieko ir niekada!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Būkite atsargūs su kantriais Ožiaragiais, Vandeniais, Žuvimis.

Kai pritrūksta kantrybės, jie degina ne laivus, o uostus …

OŽIARAGIS

Kaip išsiskirti.

Pirmas etapas. Varpai

Taigi … įsivaizduokime, kad Ožiaragis yra kažkuo nepatenkintas partnerio elgesyje, nesvarbu. Jis šitaip ir kitaip prisitaiko, bando susitaikyti, išlaikydamas protingą veidą ir skrybėlę, studijuoja mokslinius darbus, Torą ir forumus apie žindymą, tada, pakoregavęs slankius akinius, nusprendžia žengti svarbų žingsnį.

Jis sako- … mnee … matai, man tai netinka.

Ir jis gėdijasi, ir aikčioja, ir galvoja – įžeidė, įžeidė, kiek veltui, nes vaikystėje Ožiaragį mokė pasikliauti tik savimi, o tai reiškia, kad partneris niekada, niekada jo nesutiks pusiaukelėje, kad jis yra raudonplaukis ?

Ne, raudonplaukis yra Ožiaragis, be to, jis yra vienintelis ženklas, kuris iki senatvės gyvena aiškaus proto, o tai reiškia, kad jis miglotai jaučia nesąžiningus pranašumus prieš kitus ženklus.

Todėl jis, sulaikęs kvėpavimą, žiūri, stebi, tyliai džiaugiasi nedideliais pokyčiais (jie pradėjo skalauti tualete, atsakyti į tekstinius pranešimus, nemušti ant kojų, pirmiausia laukia merginos orgazmo, vėliau – berniukas), ir apskritai jis jaučiasi gerai …

Antrasis etapas. Klaidingi grasinimai

Šiek tiek pripratęs prie santykių, Ožiaragis ima sau leisti. Ženklas apskritai nėra sušių patranka niekada, nesiryžta vadinti save „zuikučiu“, tačiau, supratęs, kad partneris sveiko proto, Ožiaragis rodo švelnumą. Burbuliuoja, glosto, perka „tweet“. Po kurio laiko santykiuose tęsiasi tas pats nesąmonė, kokia buvo, Ožiaragis kartas nuo karto pradeda tyliai sprogti. Pyktis, apmaudas ar nusivylimas.

Iš pradžių tai atrodo kaip žvakutė. Užsidegs, spragsės, užges. Partneris gali netyčia pamatyti tik išorines staiga sugadintos Ožiaragio nuotaikos apraiškas. Paklausus, Ožiaragis tyli.

Tada, jei viskas ir toliau negerėja, Ožiaragis patiria tikrus pykčio priepuolius, kuriuos iš pradžių slopina. Nes rėkti yra negražu. Ir jis tiesiog nori šaukti, o kartais šaukti verkdamas: „Vasja !! Man blogai !! Nustok tai daryti !! ” arba “Maša, nusiramink !!”

Kai šie abscesai galutinai prasiveržia, Ožiaragis patiria ne ką kita, o tik kartėlį, ilgesį ir rimto praradimo jausmą. Jis pasako savo partneriui svarbius, skausmingus, bet vis tiek meilius dalykus, kažką panašaus – aš nebegaliu to padaryti, mieloji, aš išeinu, juk aš jau išeinu.

Bet jei partnerystėje ar draugystėje Ožiaragiui yra kažkas vertingo, pavyzdžiui, galimybė aptarti unikalius karstinių tuštumų reiškinius, tada jis suteiks daugiau laiko sau ir savo sąjungai, o jei niekas nepasikeis, jis ir toliau virins vien su įniršiu ir išeiti į viešumą jau nuplauti ir be ašarų pėdsakų.

Šis etapas yra labai svarbus, jis gali trukti metų metus, ir šiuo metu Ožiaragis tyliai, dažniausiai pats to nesuprasdamas, nustato jūsų sąjungoje susiklosčiusios situacijos beviltiškumo mastą arba, priešingai, jos perspektyvas.

Trečias etapas. Prieš perkūniją

Jei viskas nesikeičia, ratu, tai vieną rytą Ožiaragis aiškiai supranta, kad išgyvena karštą įtūžį, todėl kraujas yra pastebimas. Tuo pat metu be pėdsakų kitai dienai išnyksta visos nuoskaudos, visas švelnumas ir visa meilė. Belieka tik įniršis.

Tada Ožiaragis pasakoja partneriui nepakeliamus dalykus, dažniausiai patenka į skaudamas vietas. Kalba aistringai ar ramiai, bet – kalba. Jis nekalba įskaudinti. Ir tam, kad suprastum, ar partneris geba bendrauti, ar vis dar negirdi.

Šiuo metu Ožiaragis vis dar yra sąjungos išsaugojimo režime, vis dar myli ir bijo pralaimėti, vis dar stengiasi būti išgirstas, suprastas ir priimtas. Jis kalba apie savo beprotišką skausmą, slysta tiesiais kaltinimais, tačiau nebegresia išsiskirti ar išeiti.

Jis naudojasi paskutine išeitimi: kvietimu į dialogą, be emocijų, beveik dalykišku. Jei partneris nusprendžia pradėti derybas, Ožiaragis tampa rimtas, ramus, teisingas ir šiuo metu su juo labai lengva derėtis. Visa jo inteligencija, nuojauta, gilumas jūsų paslaugoms. Jei Ožiaragiui pavyks susitarti su jumis dėl kažko svarbaus, atsižvelgiant į, beje, jūsų interesus ir galimybes, jis neprisimins nė žodžio jums ankstesnių klaidų, o jei jas pakartosite, jis kantriai lauks, atleisdamas tu, kad suprastum: ar tai atsitiktinumas, ar kvailai paėmei jį už kvailį.

Ketvirtas etapas. Nematomas perkūnija

Jei Ožiaragio sąjungoje niekas nepasikeitė, anksčiau ar vėliau Ožiaragis patirs šalto įniršio priepuolį. Niekada apie tai nesužinosite: Ožiaragiui tai reiškia visko pabaigą, ir tai labai skauda, ​​kad jis nori kuo greičiau praleisti šį etapą. Tai gali užtrukti tik vieną minutę.

Tačiau nuo to momento Ožiaragis nenumaldomai nusprendžia nutraukti santykius. Tačiau jis vargu ar gali tai žinoti. Nuo šios akimirkos visi reikalavimai, išmontavimas, lūkesčiai ir viltys baigiasi. Jis tavęs nebemyli, bet ir tavęs nekenčia. Jis laukia.

Penktas etapas. pabaiga

Niekas negali nuspėti, koks bus paskutinis lašas. Paprastai tai yra kokia nors smulkmena.

Ožiaragis nuo šios akimirkos atrodo, nieko neinterpretuoja, tik pažymi: taip, štai dar kartą parodytas bejausmis, kuris niekuo nesiskiria nuo šimtų kitų to paties nuovokumo atvejų. Šaltakraujis stebėjimas, kaip manipuliuojama. Žinodamas, kad jie tau meluoja. Ramus teiginys, kad santykiuose jūs negaunate to, ko jums reikia. Vėlgi neatsakė į SMS. Vėlgi nesikabino po sekso. Ji vėl paliko stalą, kol aš nevalgiau. Vėl nuėjau miegoti, nenorėdamas geros nakties. Ji vėl šaukė ant vaiko. Vėlgi jis parodė menką niekšybę, pakeisdamas savo pažįstamus.

Ožiaragis šimtus kartų atleido. Šimtą pirmą jis nusprendžia išvykti.

Ožiaragiui nutiko pagrindinis dalykas – jis prarado prasmę toliau bendrauti su jumis ir leisti pinigus jums bet kokia šio žodžio prasme. Šiuo metu jis primena bedvasį investuotoją, ramiai primindamas likusį turtą iš nesėkmingo projekto.

Pasala yra ta, kad šį kartą jis jums apie tai nepraneš. Ir tai, kad jūs nesuprantate, kodėl aš atleidau trejus metus, ištvėriau dešimt metų ir tada…. O tada Ožiaragio paprasčiausiai nėra. Niekur niekur. Tau.

Kol jis siautėja, keikiasi, įžeidžia ir skaudina, grasina išsiskirti, skambina vardais, jis grįš.

Priėmęs sprendimą išvykti iš tikrųjų, jis nemano, kad jums reikia apie tai aiškiai pasakyti. Ir taip pat neaišku. Jis nebematys reikalo ką nors paaiškinti. Jei vis tiek turite kokių nors bendrų verslo problemų, vaikų, turto ir kitų dalykų, jis ramiai sutiks, paprastai su juo lengva tartis. Arba jo advokatas susitars su jumis, jei jis nebebus jums toks įdomus.

Po kurio laiko, jei nesielgėte smulkmeniškai ir niekingai, galite likti su juo gerais draugais. Jei buvote smulkmeniškas ir nesąžiningas, jis taip pat praras pagarbą jums, ir tada daugiau niekada nebesikirsite su juo.

Ir – taip, nuo dabartinio lūžio momento galite būti tikri, kad: Ožiaragiai negrįžta, jie nepatenka į gailestį, kilnumą, sentimentalumą, pagundas, prisiminimus ar kitas manipuliacijas. Jie nėra veltui, jie nerenka gerbėjų ir gerbėjų kolekcijų, jie jums nieko neįrodys, nelaimės, konkuruos su jumis. Vienintelis dalykas, kuriuo jie bandys pasirūpinti, yra išsaugoti malonius prisiminimus apie tave.

VANDENIS

Kaip išsiskirti

Pirmas etapas. Apmaudas

Vandenį sunku pabaigti, nes jis yra malonus. Jis ilgai šypsosis, šypsosis, gūžčioja pečiais, stengsis nepastebėti, kaip mylimasis jį įžeidžia. Vandenio partneriams šiuo klausimu pasisekė – tai vienas nepamirštamiausių, taikiausių ir nemaloniausių Zodiako ženklų. Jis mieliau ištvers, nei piktinsis, ar sustabdys chaosą, kurį partneris kartais jam tinka.

Bet tik kol kas. Kai kantrybė pasieks ribą, Vandeniui tuoj pat bus paskutinis etapas – jis staiga atsikels ir išeis, trenkdamas durimis ir netardamas nė žodžio. Perkeltine arba tiesiogine prasme. Tada jis praeis kelioms dienoms, tada jis atsiguls, sėdės ir dar keletą tylės, tada jis niūriai atsigriebs, jei partneris imsis iniciatyvos ir kažkaip prieis. Primenu, kad net patys niūriausi Vandeniai yra dosnūs savo sieloje ir tyliai tau atleido, išteisino, paaiškino seniai. Tai nesuteikia jums teisės tęsti, ir būtų geriau, jei dabar sustotumėte, bet jei jus nuneš, tęskite.

Ir tada ateis kitas etapas.

Antrasis etapas. Dirginimas

Šiame etape, jei viskas gerai, Vandenis gali būti labai meilus ir švelnus partneriui, o jei blogiausio scenarijaus atveju viskas ir toliau nepasikeis, Vandenis mano, kad dar kartą užtrenkti duris yra žemiau jo orumo. Vos vieną rytą vonios veidrodyje Vandenis mato susikaupusį surauktą veidą ir lūpas, suspaustas juostele. Užtrenktos jo vidinės durys, kurios mylimam žmogui yra visada, jei ne plačiai atidarytos, bet draugiškai praviros.

Šiame etape nesunku pastebėti, kad Vandenis kalba šaltu tonu, tiksliau, kietu, jis nedraugiškas, net erzinamas. Jei toliau neišprovokuosite konflikto, tada Vandenis suminkštėja iki ypač „suerzintos“ dienos vakaro, tačiau jei nesudarysite sau problemų, kad suprastumėte, kas vyksta, ir atsigriebtumėte, jūs gausite vietinį karą sąnario viduje. teritorijoje. Vandenis gali būti itin nedraugiškas ir nemalonus. Jūs vakarieniaujate – jis atsikelia pirmas, tyliai plauna indus ir išeina iš virtuvės. Eini miegoti ir aiškiai supranti, kad Vandenis nepajudinamai guli nugara į tave. Jūs bandote jį paglostyti – jis gali nusimesti ranką arba per dantis paaiškinti, kad yra pavargęs.

Trečias etapas. Susitaikymas

Problema ta, kad Vandenis myli partnerį iki paskutinio, o ankstesniame etape, išsigandęs savo atitrūkimo, pirmasis eina į susitaikymą arba susitaiko jūsų iniciatyva, meiliai ir noriai.

Gali atrodyti priešingai, kad į susiskirstymo istoriją įtraukiu susitaikymo žingsnį. Šis etapas labai skiriasi nuo įprastų Vandenio kivirčų ir susitaikymų ir yra įtrauktas kaip sudedamoji dalis į visą atskyrimo algoritmą. Tiesiog Vandenis, kai jiems yra labai blogai ir nėra aišku, ar įmanoma išsaugoti sąjungą, juda trumpais žingsniais. Žingsnis atgal yra žingsnis į priekį. Iš nesaugumo ir meilės. Jie nėra tikri dėl savo nekaltumo iki paskutiniųjų, tačiau ar jie turi teisę jausti tai, ką jaučia? Gal jie jaučiasi blogai, bet blogas yra ir partneris? Dviejuose ankstesniuose etapuose įsižeidęs ir susierzinęs Vandenis nesąmoningai ar sąmoningai stebi partnerį: o jei jis taip pat jaučiasi blogai ir kenčia tiek, kiek yra? Gal jis klydo ir viskas tikrai yra nelaimingas atsitikimas (net 58-asis puolimo laikas), ir viską galima pakoreguoti?

Taigi susitaikymo etape Vandenis, prieš pat pabaigą ir nesuprasdamas, vis dėlto veržiasi atgal į šiuos santykius, tarsi į šiltą upę, tikėdamasis, kad ji paims jį ant savo galingos krūtinės ir nešios, sūpuodama ir glamonėdamasi. , kaip Ežiukas rūke …

Bet, jei niekas nepasikeitė, rūkas staiga išsisklaido tarsi iš pliaukštelėjimo į veidą, o Vandenis sumirksi: jie tiesiog vėl jį pataikė į skaudamą vietą. Jie tiesiog vėl jį apgavo ir paliko, kad pats tai suprastų. Tik todėl, kad iš jauniausio sūnaus gimtadienio jam neliko kruopelytės skanaus mėgstamo pyrago, vien todėl, kad jis išskrido į trumpą komandiruotę. Arba ne tik todėl? Kaip tik dabar jo niekas oro uoste nesutiko, o Vandenis stovi taksi stende su lagaminu ir lengvame lietpalčiu, kurį perpučia lapkričio ledinis vėjas. Vos įėjęs į butą, pavargęs po sunkios dienos, buvęs mylimasis net nesisuka į tave iš kompiuterio.

Tai gali būti atleista vieną kartą, bet jei tai yra sistema, to neįmanoma nepastebėti. O Vandenis palenkia staiga sunkią galvą į rankas, atsisėda ant lovos neišardydamas lagamino, o jo siela yra tiesiog sunki, viskas ir nieko pakeisti negalima.

Ketvirtas etapas. laisvė

Vandenis priima sprendimą priešingai. Tačiau palyginimas atliekamas ne su kitu partneriu, kaip, pavyzdžiui, „Skorpionuose“, o su valstybe: Vandenis nebegali savęs apgaudinėti, pažymėdamas, kad jis eina į darbą kaip į atostogas, o į namus – kaip į sunkų darbą. Kad jis labai nori su draugais eiti į kiną ir apie nieką negalvoti, o praleisti vakarą su savo vyru, kuris vėl su kažkuo per „Skype“ kasosi liežuvį, bailiai ridena langus, kai artėja žmona, yra toks. melancholija, kuri bent jau pakimba.

O Vandenis viską išvažiuoja. Jis leidžia sau pagaliau prisipažinti, kad savo sąjungoje jaučiasi blogai, ir leidžia sau jaustis laimingam už namų sienų ir už santykių ribų. Jis pratrūksta priekaištų, teisindamasis inercija, tačiau greitai užvirdamas ir paversdamas pasirodymą kivirču, o kivirčas – išvažiuodamas durimis. Pasibjaurėjimas – tai tiksliausias žodis šiai Vandenio būsenai.

Penktas etapas. Sprendimas. pabaiga

Šiame etape Vandenis virsta žiauriu vaiku, lengvabūdišku ir greitai priimančiu sprendimus. Švilpdamas jis gali susidėti lagaminą prieš tavo akis, o į tavo klausimus ir tavo siaubas atsakys – aš išeinu, bet ką? – visiškai ledinis ir kartu linksmas tonas.

Tiesą sakant, jam labai skauda. Visų pirma, nuo to, kad jis yra priverstas pats, iš kažkur ištrauktas iš žiaurumo skrynios, tarsi ant arklio, palikti jūsų santykius. Be šio žirgo jis amžinai kramtys bastį ir bus nelaimingas. Nes skaudžiausia Vandeniui yra ką nors įskaudinti. Ir jei jis jau nusprendė dėl to, tai reiškia, kad jo skausmas vieną kartą sustiprėjo.

Šiame etape jis pirmą kartą po išvykimo bandys kuo labiau sumažinti kontaktus, kad neįsitrauktų į demonstraciją, jis vis dar per silpnas, kad būtų abejingas, guodžiasi kitų žmonių glėbyje, sapnuosite iš jo jis kentės, bet negrįš, prisimindamas išsišakojimo tašką, kuriuo vadovavosi jis vienas, tašką, kuriame įvyko lūžis ir nebuvo atgal. Ir, skirtingai nei Ožiaragis, jis neprisimins to, ką padarė jo partneris, o kai kurių visiškai tylių epizodų iš kitų panašių:

– kaip atsisėdau ant lovos ir galvojau – 6 ryto, vis dar nėra mylimojo, aš esu viena ir atrodo, kad jie manęs nelabai mėgsta;

– grįžęs iš komandiruotės, į kurią vakar vakare išskrido, o ant stalo – šventės likučiai ir nelemti pyrago trupiniai – nepaliko nė gabalo, tarsi ne jis uždirba pinigus visas šventinio stalo puošnumas, tarsi jis čia svetimas, tarsi ne;

– kai stovėjau oro uoste, turėdamas paskutinius pinigus, nuo šalčio sustingęs lagaminas ir pirštai, surinkau numerį, o atsakydamas – abonento prietaisas buvo išjungtas, o tada paaiškėjo, kad abonentas pamiršo, pamiršo, kad tu atvyko ir dėl kažkokių priežasčių taip pat išjungė telefoną – kad greičiausiai neatsimintų atsitiktinai

– kiek laiko jis ką nors gamino, lipdė, pastatė, gamino maistą ar sprendė klausimus, o atsakydami jie to nepastebėjo, nepastebėjo ir nekritikavo, ir taip buvo visada,

– kai netyčia nugirdo pokalbį telefonu – ir yra „ši debilė“ arba „jis įsivaizdavo“.

Sakytume, kad Vandenis palieka įsitikinęs, kad jo nemyli. Vienintelis dalykas, kurį jis padarys, tyliai pateisins tave prieš pažįstamus. Jei įmanoma.

ŽUVYS

Kaip išsiskirti

Pirmas etapas. Staigmena

Žuvų padarai yra švelnūs, kantrūs ir nepastebimi ypač žiauriai. Kai įsimyli, jie gali labai labai ilgai užsimerkti prieš tai, nuo ko Jaučiai jau seniai būtų pasislėpę krūmuose, o Ožiaragis būtų išsiuntęs protesto raštą Hagos teismui.

Todėl, kai Žuvys mylimajame pamato tai, kas teoriškai turėtų jas šokiruoti ir amžinai nusigręžti, jos stipriai užmerkia akis ir ausis, net užmerkia burną. Kaip trys kinų beždžionės.

Šią akimirką jie jaučia tam tikrą baimę, tačiau bijo ne to, ką padarė partneris, bet dėl ​​savo tikėtino aklumo prieš jį. „Turėtume sulėtinti greitį, – galvoja Žuvys, – sustokite ir pagalvokite, bet kaip aš galiu klysti, aš nesu aklas!“

O Žuvys plaukia, meiliai ir švelniai užmerkdamos akis, aplenkdamos partnerį, kuris tą akimirką iš pykčio meta nuo stalo indus, sukausto ir daro ką nors kita, kas nėra labai reikalinga.

Antrasis etapas. Protestuoti

Kai tai, dėl ko Žuvys jaučiasi blogai, tampa vis labiau, Žuvys reiškia atsargų protestą. “Nedaryk to, zuikeli”, sakys jie. “Jūs toks diskretiškas, man tai labai patinka jums.”

Jei zuikis, paklusęs trisdešimt kartų, dar trisdešimt eina šūdas, grubiai elgiasi su padavėjais ar vėluoja valandą į pasimatymą, Žuvys susiraukusios eis miegoti su zuiku 31 kartą. Bet tai netrukdys jiems apsikabinti ir nuoširdžiai jam atleisti. Jie tai pateisina įvairiomis, netgi labai egzotiškomis priežastimis. Iš esmės, jei zuikis sako, kad jo pilvukas pūstas, jam tai bus leista daug. Žuvys žino, kad jis vis dar geras, tik šiek tiek pūstas, vargšas.

Žuvys nemėgsta protestuoti. Jiems patinka, kad viskas būtų ramu ir ramu. Todėl, kai pasitaiko vis daugiau protesto situacijų, Žuvys ima jaustis nejaukiai ir gėdingai: tarsi viešumoje jų skrandyje būtų labai garsus ūžesys, o tu negali to sustabdyti, o velnias žino, ką su juo daryti ir kada tai baigsis. Gal tai išsispręs savaime.

Trečias etapas. Apsauga

Šiame etape Žuvys atsargiai pradeda užsiminti, kad partneriui kažkas negerai. „Jis alkoholikas“, „Ji šaukia ant vaiko“, „Jis vis dar nedirbo, jau metai?!“

Šiuo metu objektas pakeičiamas agresija. Žuvys turi kažką, kas ten kaupiasi, kaupiasi, „burzgia skrandyje“, bet partneris yra geriausias, idealiausias, jis turi gedimų, taip, ar jūs visi patektumėte į pragarą? Todėl Žuvys, grįžusios namo, sako: „Išsiunčiau Vitką, negersiu alaus su juo, jis pyksta“. Vitekas dabar alų geria vienas, o Žuvys užmiega. šiurpas: juk Vitekas teisus, o jei jis teisus, ką tada daryti, kad išsiskirtum?

Šiuo metu jie stipriau apkabina savo partnerį, saugodami jį nuo visos Vitkos pasaulyje.

Ketvirtas etapas. Dirginimas

Šiame etape, nepastebimai sau, Žuvys pradeda erzinti tikrąjį rūpimą objektą. Vitka yra išsisklaidžiusi, partneris tęsia tą pačią dvasią, nėra kur eiti. Žuvys nuskinamos.

Dabar tai: Žuvys atsakė grubiai, o ne maloniai, kaip įprasta. Laukiau, kaip visada, dvi valandas vakarienės, bet tada sustojau, vakarienė buvo šalta, pati Rybka pamiegojo. Žuvys nuėjo pas draugą, jis ten sėdi, grįžta namo po vidurnakčio, bet dabar jis ne kaltas, o abejingas. Pasala yra ta, kad net ir šiame etape jie nėra pasirengę nieko aiškiai suformuluoti. O partneris, pripratęs prie savo kantrybės, ūsų nepučia. Sąjunga eina į pragarą, ir apie ją žino tik Rybka, slaptų žinių, kurioms nepasiekiama.

Į dirginimą jie reaguoja abipusiu dirginimu, įsipainioja agresijos raizginys, o jei niekas nepasikeis, mūsų ilgai kenčianti Žuvis pereina į labai negražią ir netikėtą stadiją: kerštą.

Penktas etapas. Kerštas

Dabar, bendradarbiaujant su „Rybka“, viskas yra labai blogai visiems. Žuvys, susikaupusios virš stogo, patenka į kažkokią emocinę aklavietę: staiga neįmanoma išmesti visko, kas susikaupė, partneriui ir jiems tai atrodo nesąžininga ir kvaila, atsargus susiraukimas, pečių gūžčiojimas pečiais nebeveikia, partneris vis dar yra aklas ir kurčias Žuvims, kenčiančioms atsakant į abejingumą, yra nemandagu, verkti, jis šaukia dar garsiau, į pastabas, jis spragsi.

Tada Žuvys pradeda pataikyti į skaudamas vietas. Tačiau jie vis tiek nieko nekomentuoja. Vietoj mylinčio draugo partneris staiga gauna beveik ledinį žvilgsnį. Kur buvo šypsena, dabar pasityčiojimas, vietoj apkabinimų – abejinga nugara, vietoj pagalbos – kažkokios rafinuotos patyčios, tarsi atsitiktinai, nerasi kaltės, bet partneris nėra toks jau blogas – dabar jis palaipsniui praeina visus pragaro ratus nuo išgąsčio iki įniršio, kurių kiekvienas baigiasi bejėgiškumu. Žuvys iš gana normalių žmonių šiuo metu nežymiai virsta sadistais, tačiau jas gėdina tai, kad dabar kankinasi ne jie, o kažkas kitas. Jie abu prie to nepratę ir vėl gėdijasi, o kaip tai sustabdyti, jie nežino, ir tai baisu: staiga jūs sustabdysite šią botago ir botago politiką, o jis, šis nejautrus tipas, vėl dėl savo?

Tačiau kilnios ir švelnios Žuvys vis tiek galų gale sustabdo savo kerštingas eskadrilę, kad pamatytų, ar Oblonskių namuose niekas nepasikeitė? Bet ne, nieko. Viskas tik blogiau sumaišyta. O ką daryti dabar – neaišku. Pykčio partneris, Žuvys – sunkioje akistatoje, tada tik susmulkina.

Šiame etape Žuvų partneris kartais užfiksuoja keistą, labai dėmesingą žvilgsnį. Arba atsibunda naktį nuo to, kad jie bučiuoja jį, į skruostus, veidą, viršugalvį … Jis nieko nesupranta, apkabina ar stumdo, klausia – ką tu darai?

Ir šios Žuvys savo paskutine viltimi bando partneryje, vis dar labai mylimoje, įžvelgti buvusio išrinktojo bruožus, kuriais galima pasitikėti, mylėti, laikyti geriausiais …

Tai pats niūriausias ir skaudžiausias Rybkos ir jos partnerio gyvenimo etapas. Šiuo metu Žuvys tyliai atsisveikina su juo, įtikina save, kad nebeįmanoma taip gyventi, slapta verkti, jaudintis, vis tiek niekam neduoti blogo žodžio apie jį pasakyti …

Šeštasis etapas. Išvados. pabaiga

Šiame etape Žuvys greičiausiai kris ant krūtinės kažkam visiškai atsitiktinio ir pašalinio žmogaus. Šis pašalinis asmuo atliks separatoriaus vaidmenį – tas, kuris pagaliau atskirs vis dar mylinčias Žuvis nuo nekenčiamo partnerio. Šis paradoksas yra visa Žuvų esmė – jie niekada nenustoja mylėti to, kurį mylėjo vieną kartą, jų širdyje yra daug vietos, tačiau jie yra pasirengę išeiti, kad nematytų po jų anksčiau mylimos šypsenos pasirodžiusios monstriškos šypsenos. To, kuris buvo partneris, jie myli, tuo, kuo tapo, jie nekenčia.

Ir jie daro karčią išvadą: tas, kurį mylėjo, pasikeitė, jo nebėra. Žuvys, po kurių pelekais teka toks pat permainingas nuotaika, labiausiai vertina pasitikėjimą savimi ir stabilumą, labiausiai nenori staigių pokyčių, mažiausiai prisitaiko prie nuolatinio karo. Jie nuplaukia visiškai nekontroliuojami, partneris dabar gali dramatiškai pasikeisti po jų – jie yra pakankamai išsigandę ir nusivylę, kad netikėtų juo.

Nuo tos akimirkos Žuvys vėl tampa meilios, bet dabar iš tolo, per atstumą. Jie nėra grubūs, neįžeidžia savo buvusio partnerio, nepalieka ryšio, tačiau gana greitai staiga pamatysi, kad Žuvys kažkaip būdamos šiame kare kažkur, gyvenimo pakraštyje, sugebėjo pastatyti visą miestą ir ten tavo vieta jau užimta, numatytas Žuvų laikas, ir šis pakraštys staiga pasislinko į centrą, ir nieko negalima padaryti, nieko, tik visą laiką susiduri „negaliu, mažute“, atjungtą telefoną , kad tavo buvusi mylimoji Rybka, – taip, tik tavo, – su kažkuo kitu išvyko į Nicą.

Žuvys nenutrauks kontakto, bet ir negrįš. Jie padės, bet saikingai. Jie viską prisimena, viską atleido, bet praeities prisiminimai vis tiek užpildo juos naujais siaubais. Jie vis dar žiūri įdėmiai, bet labai retai ir iš tolo. Kas žino, ką jie galvoja ir ką jaučia. Jie tiesiog dabar neprisimins jūsų gimtadienio, pasveikins jus su nauja jūsų santuoka ir švelniai atsiribos nuo bendrų prisiminimų.

Vienintelis dalykas, kuriuo galite būti tikri, yra tai, kad jie vis tiek neleis niekam pasakyti vieno blogo žodžio apie jus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama