Home Testai Testas: tai, kaip sėdite, pasakys daug apie jus ir jūsų asmenybę. Sužinokite testo paaiškinimą

Testas: tai, kaip sėdite, pasakys daug apie jus ir jūsų asmenybę. Sužinokite testo paaiškinimą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Nevalingi gestai dažnai atskleidžia tikrus mūsų ketinimus, net jei to nenorime.

Patikėkite ar ne, mūsų kūnas gali daug ką pasakyti apie mus. Daug ką darome nesąmoningai, taip parodydami savo charakterį, vidinius jausmus, paslėptus nuo pašalinių akių.

Pavyzdžiui, kaip jūs sėdite.

Mes siūlome paprastą testą, kuris padės sužinoti daugiau apie save ir aplinkinius žmones.

Testo supratimas

A. Keliai kartu, kojos atskirai

Esate kūrybingas ir žavus žmogus, nors viduje vis tiek galite būti vaikas. Jūs turite nuostabų sugebėjimą lengvai pereiti iš vieno darbo į kitą, tačiau jums sunku ilgai tam skirti dėmesio. Aplinkiniai jaučiasi ramiai, tačiau pastebi, kad esi įpratęs pirmiausia kalbėti, o paskui galvoti apie tai, ką sakei.

Jūs ignoruojate savo problemas ir manote, kad jas galite išspręsti patys. Jei taip neatsitiks, perkelkite ką nors kitą, kad jūsų neapkrautumėte ir negaištumėte brangaus laiko.

B. Pėda per koją.

Jūs esate vaizduotės svajotojas. Jūsų galvoje gausu naujų idėjų, kurias žmonės vertina. Tokie žmonės kaip jūs, dažnai yra įmonės gyvenimas.

Jūs netoleruojate rutinos, mėgstate keliauti, dažnai keičiate šukuoseną, darbą, partnerį ir net gyvenamąją vietą. Nešvaistykite laiko dalykams, kurie jūsų nedžiugina.

C. Atsiklaupia keliai, kojos kartu.

Prieš pasirinkdami gerai apgalvokite savo sprendimus. Norisi, kad viskas būtų tobula. Esate labai nuspėjama ir netgi šiek tiek pretenzinga. Tuo pačiu metu esate chroniškai neorganizuotas, tačiau jūsų chaose vis dar yra tam tikra logika ir viskas turi savo vietą.

Turite nežymią susikaupimo problemą ir dažnai nukrypstate nuo pokalbio. Kai kurie gali atrodyti, kad esate arogantiškas, nes dažnai nekreipiate dėmesio į tai, ką sako jūsų priešininkas.

D. Kojos viena šalia kitos.

Jums nepatinka su niekuo ginčytis ar viešai rodyti savo emocijas. Jei kiti sutvarkys santykius su jumis, jus užgaus gėdos jausmas. Apkabinimai ir bučiniai jums yra kažkas intymaus ir asmeniško.

Esi atviras ir kartais šiek tiek nemandagus. Be to, jūs esate kruopštus.

Žmonės, kurie stovi užtikrintai, be problemų išreiškia savo jausmus. Deja, jis nepriklauso tiems, kurie gali sukelti bendravimo problemų. Negalima sakyti, kad esi ribotas, bet iš tikrųjų tu viską imi į širdį ir esi pasirengęs priešintis pasauliui.

E. kojos kartu ir šiek tiek sulenktos.

Jūs niekada neskubate ir manote, kad viskas turi savo laiką. Esate atkakli, atkakli ir nepasiduokite, kol nepasieksite savo tikslų. Jūsų nuomone, išvaizda labai svarbi ir labai stengiatės, kad atrodytumėte gerai. Tai suteikia jums pasitikėjimo savimi.

Kartu esate pažeidžiami ir sunkiai kritikuojami.

Ką manote apie testą, brangieji? Įdomu sužinoti tavo nuomonę.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama